Jak hacknout zlomené srdce

Kniha ( pevná vazba )

  • Produkt je vyprodaný.
E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Magazín Knihkupec

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 249 Kč dárek zdarma v hodnotě 69 Kč

Magazín Knihkupec

HUMORNÝ ROMANTICKÝ PŘÍBĚH O ONLINE SEZNAMKÁCH |  Mel má nudnou práci v oddělené technické podpory, a tak hledá rozptýlení. To jí přináší randění prostřednictvím seznamovací aplikace. Ale jedno fiasko střídá druhé. Co kdyby využila svých programátorských schopností a vytvořila vlastní appku podle svých přání?

Darcy Coates: Šeptající mrtví Šeptání mrtvých zní jasně a zřetelně, zatímco vlastní minulost tone v němé mlze... Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

HUMORNÝ ROMANTICKÝ PŘÍBĚH O ONLINE SEZNAMKÁCH | 

Mel má nudnou práci v oddělené technické podpory, a tak hledá rozptýlení. To jí přináší randění prostřednictvím seznamovací aplikace. Ale jedno fiasko střídá druhé. Co kdyby využila svých programátorských schopností a vytvořila vlastní appku podle svých přání?

Sdílet 0

Nakladatel
Red
datum vydání
7.09.2020
ean
9788075857477
Počet stran
320
jazyk
čeština
Vazba
pevná vazba
isbn
978-80-7585-747-7
 • Helena Kubelková Helena Kubelková

  U knihy se rozhodně nudit nebudete. Děj je nabitý, jak zápletkou ohledně vztahů samotné hlavní hrdinky, tak jejích přítelkyň. Také se podíváte do světa start-upů a toho, jak vlastně takové aplikace mohou vzniknout. Celý příběh na mě vlastně tak trochu působí, jako feministický odboj proti mužům, kde hlavní hrdinka vezme příležitost za pačesy a svou aplikací dá na frak všem úchylům v New Yorku. Ale nebojte se, na konci se vždy najde ponaučení. Třeba že nic není tak horké, jak se zezačátku může zdát a že bychom opravdu neměli věřit všemu, co se píše na internetu. Za mě je tedy doporučení jasné. Jak hacknout zlomené srdce je taková (místy i vtipná a trošku sprostá) oddechovka.

  Celá recenze

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

3.8 z 5 86 hodnocení čtenářů

33× 5 hvězdiček 19× 4 hvězdičky 26× 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 4.0 z 5

 • 3 z 5 hvězdiček Veve721 registrovaný uživatel

  Autorčiným cílem očividně bylo poukázat na to, jak je pro ženu v IT oboru těžké se prosadit. Hlavní hrdinka Mel po negativních zkušenostech s randěním přes online seznamky vytvoří aplikaci, kde ženy můžou anonymně varovat ostatní před nevhodným chováním mužů. Bohužel, nápad zní zajímavěji než výsledek. Příběh byl plný romantických absurdit, jako například moment, kdy se hlavní hrdinka cítí nažhavená dřív, než si vůbec uvědomí přítomnost svého idola Alexe. Její buňky mají očividně magické schopnosti a bez jejího přičinění pravidelně skenujou místnost, jestli se v ní náhodou nenachází sexy chlap... Spousta pro děj nepodstatných vycpávek pouze natahovala čtenáře, aby se k vyústění zápletky nedostal tak rychle. První polovina se nepříjemně vlekla a nesympatická hlavní hrdinka mě vyloženě iritovala. Neustále oplzle komentovala každý chlapský zadek, přitom ale vyčítala chlapům jejich sexistické chování. Sama se mohla přetrhnout, když s ní Alex flirtoval, ale když kamarádku balil číšník, okamžitě obracela oči v sloup. A tyhle kámošky byly samostatná kapitola - krásné, chytré, úspěšné... Nechápu, kdy všechny své pracovní úspěchy stíhaly, když byly každý jeden večer totálně zlité na nějaké párty. Hlavní dějová linka týkající se vývojářství byla zajímavá, jenže se ztrácela v ustavičném zahořklém kňourání hlavní hrdinky. Očividná snaha autorky o IT feminismus vyšel nazmar právě kvůli povaze Mel a podsouvání myšlenky, že všichni chlapi jsou šovinistické hovada. (Až na dokonalého Alexe samozřejmě.) Neříkám, že se to absolutně nedalo číst, protože kapitoly věnované rozvíjení nové aplikace byly zajímavé a i se závěrem jsem byla vcelku spokojená. Ke knize se už ale neplánuju znovu vracet. Myslím si, že se téma dalo zpracovat i lépe.

  Kniha, Red, 2020, 9788075857477

 • 3 z 5 hvězdiček Lenka registrovaný uživatel

  Předvídatelné, ale příjemné čtení.

  E-kniha, Red, 2020,

 • 5 z 5 hvězdiček Kateřina Vondrová registrovaný uživatel

  Knížku jsem si hned zamilovala. Je vtipná, romantická, ale není to klasická romantika. Má to vtipný a reálný děj. Knihu jsem přečetla za 3 dny.

  Kniha, Red, 2020, 9788075857477

 • 5 z 5 hvězdiček Nikola registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Knihu jsem koupila v akci 1+5 zdarma. Jinak bych o ní pravděpodobně vůbec nezavadila. Ale to by byla velká chyba! Kniha je skvěle napsaná a témata v knize jsou velice aktuální a zamyšlení hodné, ať už se to týká odborného IT světa, nebo internetu jako takového. Soucítila jsem s hlavní hrdinkou. Některé věci dopadli podle očekávání, ale většina úplně jinak, než jsem si myslela, něco bylo až překvapující. Knihu jsem si užila.

  Kniha, Red, 2020, 9788075857477

 • 5 z 5 hvězdiček Karolína registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Jedna z nejlepších knížek, které jsem za poslední dobu přečetla. Knížka se četla sama. Kapitoly byly kratší, což mi vyhovovalo, díky tomu se knížka četla velice rychle. Za dva dny jsem měla přečteno. Velice aktuální téma.

  Kniha, Red, 2020, 9788075857477

 • 5 z 5 hvězdiček Kristýna Juřenová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Skvělá knížka ! Romantiky byli dostatek a komičnosti taky ! Úžasné, jako všechny ostatní knížky od tohodle nakladatelství!!! ❤️

  Kniha, Red, 2020, 9788075857477

 • 5 z 5 hvězdiček Veronika registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Čtivá kniha, která pobaví a zároveň dovede k zamyšlení. Autorka se dotýká úskalí internetových seznamek a obtíží, na které mohou ženy narazit, pokud pracují mezi muži v technickém oboru.

  Kniha, Red, 2020, 9788075857477

 • 4 z 5 hvězdiček @vendysknihou registrovaný uživatel

  Od této knihy jsem nečekala moc. A dostala jsem mnoho. Na první pohled nevýrazný román vás překvapí, dožene k slzám, ale i k úsměvu. Díky knize se vám taky dostane porozumění některým těm složitostem co nás v životě a hlavně ve vztazích potkávají. Rozhodně stojí za přečtení. Bohužel jsem si z ní teda nesedla na zadek, tak jako z jiných knih a proto je mé hodnocení takové jaké je.

  Kniha, Red, 2020, 9788075857477

 • 3 z 5 hvězdiček Sylvie registrovaný uživatel

  Kniha je spíše průměrná, ani neurazí, ani nenadchne. jako oddychové čtení k vodě podle mě ideální

  E-kniha, Red, 2020,

 • 4 z 5 hvězdiček Petra Slavatova registrovaný uživatel

  Oddechové čtení.

  E-kniha, Red, 2020,

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 0 Kč Nápověda