3.9 z 5 hvězdiček
E-knihaE-kniha
- Ihned ke stažení
-
Kniha je ve formátech mobi PDF ePUB
249 Kč s DPH
Jsme transparentní
Když Finley přijela zpátky z internátní školy do svého rodného městečka Christmas, očekávala, že všechno bude při starém. V předchozích šestnácti letech se tam nikdy nic nezměnilo. Teď se však při návratu dozví, že její nejlepší kamarádka randí s jejím bývalým klukem, její rodiče se rozvádějí a holka, kterou nesnáší, brigádničí v penzionu její… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Jiná, ale pořád já
-
Vánoční zázrak
-
Nejlepší kamarádky navždy
-
Královská vánoční pohádka
-
Královská vánoční pohádka
-
Jedna dobrá věc
-
Vánoční pohádky
-
Vánoční zázrak
-
Holka od koní
-
Nekonečné prázdniny
-
Hodinář z Dachau
-
Vánoční svařáček pro duši
-
Přání
-
Šeptající les: Pohřešovaný profesor
-
Vánoční dárek
-
Zima, kdy jsme se poznali
-
Vánoční Tradinář
-
Léto na vodě
-
Hrad ve Skotsku
-
Vánoční omalovánky se samolepkami - Tlapková patrola
-
Proměna - Příběh podle filmu
-
Vánoční pohádka
-
Vanilkový polibek
-
Poníci od stříbrné řeky – Vánoční přání
Když Finley přijela zpátky z internátní školy do svého rodného městečka Christmas, očekávala, že všechno bude při starém. V předchozích šestnácti letech se tam nikdy nic nezměnilo. Teď se však při návratu dozví, že její nejlepší kamarádka randí s jejím bývalým klukem, její rodiče se rozvádějí a holka, kterou nesnáší, brigádničí v penzionu její babičky. A rozhodně nečekala, že v tomhle podniku narazí na svého spolužáka, kterého tak trochu přesvědčila, že městečko Christmas je synonymem malebné sváteční idylky. Teď je na ní, aby si z něj odvezl všechny zážitky, které mu slíbila. Dokáže vánoční atmosféru plnou lásky vykouzlit i sama pro sebe?
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
3.7 z 5 7 hodnocení čtenářů
2× 5 hvězdiček 3× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 2× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
-
Kristýna Prchlíková registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček
Nedavam 1, protoze nevim, jestli se tam neco nerozjede, ale musela jsem asi v polovine prestat cist. Vubec me nebavila a nemam v planu se k ni vracet.. bohuzel me zklamala.
Přečíst více -
Lída Čechová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Jak už název knihy napovídá, jde o Vánoce. Hlavní hrdinka se dostane na prestižní školu, kde se jí zrovna moc nevede. Odjede na vánoční prázdniny domů do městečka Christmas, aby si odpočinula, ale čekají tam na ní samá nepříjemná překvapení. Z jednoho nepříjemného se však může stát pravý opak. Příběh mě ze začátku vůbec neoslovil. Absolutně mě nebavil a musela jsem se přemlouvat, abych četla dál. Ale! Po nějaké době, co se hlavní hrdinka vrátila domů se to začalo rozjíždět a příběh se mi začal opravdu líbit. Samozřejmě, že už od začátku doufáte a tušíte, že ta daná dvojice nakonec skončí spolu a říkáte si, že vás nemůže nic překvapit. Jenže opak je pravdou! Je tam minimálně jedna věc, kterou jsem absolutně nečekala a byla jsem za ni ráda.
Přečíst více -
Lucie Šragová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Vánoční oddechovka s trochou dramatu a dobrodružství :) opravdu dobrá knížka
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
5 tipů na dětské knihy, které promění čtení v dobrodružství
-
5 knižních novinek na duben: od romantasy po mrazivý horor
-
Spalující rivalita: hokejová romance, která si podmanila čtenáře i diváky | RECENZE
-
Spasitel: těžká váha mezi sci-fi, která má předurčeno stát se klasikou | FILMOVÁ RECENZE
-
Němá: když technologie začne vyprávět tvůj příběh | RECENZE
-
Klára Vajnerová: „Ráda si představuji, že jsem kmotrou knih“ | DOBRÝ ROZHOVOR
-
Rytíř a můra – fantastický příběh Věštkyně, které je souzeno pít krev, topit se a snít | RECENZE
-
Zlatá grai: jedna z nejlepších českých fantasy současnosti vrcholí
-
Na tenkém ledě: hokejová romance, která pohladí po duši
-
Petra Lukešová: „Je to něco, co jsem chtěla dělat odmala. Doslova splněný sen” | DOBRÝ ROZHOVOR
-
I tentokrát jsme Obchodníkem roku s knihami. Děkujeme, že jste u toho s námi!
-
Knižní veletrh v Londýně – den třetí: Poklady místních knihkupectví