Ukaž, co děláš! Austin Kleon E-kniha

Ukaž, co děláš! - Austin Kleon

Ukaž, co děláš! E-kniha

Austin Kleon

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

 • Ihned ke stažení

179 Kč s DPH

Totální sezona Zavzpomínejte na TOTÁLN! SEZONU SK Slavia Praha díky knižní podobě dokumentárního seriálu plné fotografií a rozhovorů. Více informací

Popis

„Austin Kleon je jedním z nejbystřejších nových mozků kreativního světa. Kniha Ukaž, co děláš! demonstruje proč. Pomocí jednoduchých, ale hlubokých vhledů a spousty svých úžasných obrázků zavrhuje staré stereotypy kreativního života a říká na rovinu, jaká je skutečnost.“
 – Daniel H. Pink, autor knihy Prodávat je lidské 

O KNIZE

Byl-li bestseller Kraď jako umělec o vypůjčování si vlivu druhých, tato knížka učí, jak ovlivňovat druhé, aby si půjčovali od vás.
Ukaž, co děláš! cupuje destruktivní mýtus o osamělém géniovi. Ukazuje umělcům a tvůrcům všeho druhu, spisovatelům i tvůrčím podnikatelům, jak se zapojit do nového prostředí sdíleného talentu. Je o tom, jak pomoci druhým, aby nás našli, o tom, že můžeme být doslova objeveni, je o využívání internetu místo ztrácení času networkingem.
Klíčem je proces, nikoli produkt. Sdílejte něco malého každý den (ale nezměňte se v lidský spam). Uchovejte si mysl amatéra – jeho možnosti jsou neomezené. Buďte spojka, učitel, otevřený uzel. Nekřečkujte.
Ukaž, co děláš! ukazuje v deseti nových principech, že musíte být otevření, štědří a stateční – umělci, od nichž budou krást jiní umělci.
Austin Kleon přesvědčí i ty, jimž vadí nutnost propagovat a prodávat sám sebe a nechtějí se zpronevěřit svým zásadám, ale přitom by rádi představili svou práci i celý proces tvoření. Je to kniha o self-promotion pro tvůrce, kteří se tak trochu stydí chlubit se vlastním peřím.

10 PRINCIPŮ 

1. Nemusíš být génius.
2. Mysli na proces, nikoli na výsledek.
3. Sdílej něco malého každý den.
4. Pootevři svůj šuplík kuriozit.
5. Vyprávěj dobré příběhy.
6. Uč, co umíš.
7. Nezměň se v lidský spam.
8. Nauč se přijímat rány.
9. Zaprodej se.
10. Vydrž.

O AUTOROVI

Austin Kleon je spisovatel, který kreslí. Je autorem bestselleru Kraď jako umělec a poezie tvořené z novinových výstřižků Newspaper Blackout. Často hovoří o kreativitě v digitálním věku pro TEDx, The Economist a další. Jeho práce jsou uveřejňovány v časopisech jako New York Times, The Wall Street Yournal a v televizních a rozhlasových pořadech. Žije v Austinu v Texasu a online na austinkleon.com. 

Sdílet 0

kategorie
E-knihy » Osobní rozvoj
Nakladatel
Jan Melvil publishing
datum vydání
2014
Jazyk
čeština
Počet stran
224

Bestseller v knihy Dobrovský

45109. v e-shopu | 22961. minulý týden

95. v E-knihy - Osobní rozvoj | 35. minulý týden

Hodnocení čtenářů

4.2 z 5 5 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 4 z 5 hvězdiček Anna

  Graficky skvěle zpracované. Líbí se mi jednoduchost a přímočarost sdělení. Nejde o žádné mega velké poučky, ale jednoduché prvky pro váš start.

  Kniha, Jan Melvil publishing, 2014, 9788087270929

 • 5 z 5 hvězdiček Julie Kolodnytska

  Další skvělá kniha od Austina Kleona plná inspirací a nápadů, jak sdílet své nápady ostatním. Velmi se mi líbí osobitý styl autora při psaní těchto knih, kde informace podává humorným způsobem s informativním charakterem.

  Kniha, Jan Melvil publishing, 2014, 9788087270929

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora