3.6 z 5 hvězdiček
E-knihaE-kniha
- E-kniha je momentálně nedostupná
Oblíbený farář Adam, ambiciózní právnička Ulrika a jejich devatenáctiletá dcera Stella žijí ve vilové čtvrti v Lundu na jihu Švédska a jejich život vypadá na první pohled dokonale. Ovšem všechno se zhroutí, když je Stella obviněná z vraždy podnikatele a ocitne se ve vazbě. Rodiče jsou zoufalí, ale také rozhodnutí udělat všechno pro to, aby… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Ve špatné rodině
-
Nepříliš šťastná rodina
-
Matčina panenka
-
Strážce dveří
-
Můj drahý manžel
-
AKCE Rodina z podkroví
-
AKCE Matčina hra (brož.)
-
Za zavřenými dveřmi
-
Rodina na zabití
-
Bestseller Doručovatelky
-
AKCE Kam se poděla
-
Hodná dcera
-
AKCE Mrazivé pouto
-
Tajnosti a lži
-
Pro rodinu vše
-
Andělé smrti
-
Bestseller Stíny minulosti
-
Jak zabít svoji rodinu
-
Oběť
-
Vrať se pro mě
-
Podváděná
-
Kam zmizeli Bennettovi
-
V pasti lží
-
Horší než smrt
Oblíbený farář Adam, ambiciózní právnička Ulrika a jejich devatenáctiletá dcera Stella žijí ve vilové čtvrti v Lundu na jihu Švédska a jejich život vypadá na první pohled dokonale. Ovšem všechno se zhroutí, když je Stella obviněná z vraždy podnikatele a ocitne se ve vazbě. Rodiče jsou zoufalí, ale také rozhodnutí udělat všechno pro to, aby Stelle pomohli. Otázkou však je, nakolik svou dceru vlastně znají. A nakolik znají jeden druhého.
Skoro normální rodina líčí nejhorší noční můru každého rodiče. Je to thriller o tom, jak daleko jsme schopni zajít, abychom ochránili svou rodinu. A o křehké hranici mezi správným a špatným, pravdou a lží.
Mattias Edvardsson získal za svou prvotinu mezinárodní věhlas a práva na její vydání prodal do více než 25 zemí.
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.5 z 5 10 hodnocení čtenářů
7× 5 hvězdiček 1× 4 hvězdičky 2× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Beáta Rousová registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Po dlouhých deseti dnech mám konečně dočteno. Tato kniha mě nenadchla. Nebylo to co jsem čekala a celkově mi přišla místy zbytečně natahovaná. Co se týče samotného příběhu tak ten nebyl špatný a rozdělení na tři části kdy každá část byla z pohledu jedné z hlavních postav byl dobrý nápad. První část je z pohledu otce - tato část mě bavila nejméně a trvalo mi nejvíce času ji přečíst. Hodně se řešilo náboženství jelikož se jedná o faráře který je ale pro své dítě schopen překročit meze za které by farář normálně nešel. Dále tu byl pohled dcery - obviněné z vraždy. Tato část už byla lepší a bavila mě. Samotná postava Stelly byla velmi komplikovaná a neměla jsem jí zrovna v lásce, ale oproti první části to byl krok lepším směrem. A poslední část je z pohledu matky - uznávané advokátky která je pro svou rodinu schopna asi všeho. Tato část byla velké překvapení. Kniha se mi že začátku četla dost obtížně, ale druhá a třetí část to zachránili a nakonec to bylo celkem zajímavé. Za mě je to kniha která neurazí ale ani nenadchne.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Čeká nás 9. díl Stranger Things? Proč si fanoušci myslí, že finále není skutečné
-
10 nejprodávanějších knih roku 2025 v síti knihkupectví Knihy Dobrovský
-
Zamilovaný vinopalník - švédská bomba, která vás nabije dobrou náladou | RECENZE
-
Heated Rivalry: Když se z knižní romance stane seriálový hit
-
Duch Pankráce: Příběh a svědectví smějících se bestií | RECENZE
-
Proč je Neklidný hrob zatím nejlepší knihou Kateřiny Šardické? | RECENZE
-
Vánoce na Skotské vysočině: Příběh, který vás dokonale naladí na sváteční atmosféru | RECENZE
-
Dohoda růží – vílí intriky, elegance a srdce rozsekané na tisíc kousků | RECENZE
-
Svědectví o životě v KLDR 2 - Hovory z rudého pekla | RECENZE
-
10 nejlepších deskovek, které prostě musíte vyzkoušet!
-
Atomové šelmy: Když predátoři vyrážejí na lov postapo fanoušků | RECENZE
-
Darujte dětem kouzlo Vánoc: jedinečný set Albi tužky a Zimních pohádek jen u nás!