Proč se mnou nemluvíš?! Tomáš Novák E-kniha

Proč se mnou nemluvíš?! E-kniha

Tomáš Novák

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

  • Ihned ke stažení

161 Kč s DPH

Balíček knih pro fanoušky historie | TŘI NOVINKY ZA 399 KČ Pokud vaši knihovnu plní knihy nejen o druhé světové válce, určitě vás potěší balíček tří novinek za akční cenu 399 Kč Více informací

Popis

Jak si najít cestu k partnerovi, který téměř nedává najevo své city, chová se odtažitě, komunikuje minimálně, žije svými zájmy a nebere příliš ohledu na rodinu? Pokud se ptáte stejně a těžce hledáte řešení tohoto zapeklitého vztahového příkladu, pak je tato kniha určena právě vám. Poskytuje totiž rady, jak žít s tzv. schizoidním, citově uzavřeným partnerem. Autor se věnuje jak odbornému výkladu o schizoidní osobnosti, tak příkladům z praxe a praktickým doporučením. Publikace je psána především s ohledem na ženy-partnerky, ale může sloužit také mužům jako pomůcka k sebereflexi nebo jako poučení o schizoidních ženách. Příručku čerpající z autorovy bohaté poradenské praxe by měli znát také soudci, advokáti, lékaři, psychologové a sociální pracovníci.

Sdílet 0

Nakladatel
Grada
datum vydání
1.01.2013
Jazyk
čeština
Počet stran
104

Jak si vede v knihy Dobrovský?

35054. v e-shopu | 35112. minulý týden

33. v E-knihy - Výchova a vzdělávání | 99. minulý týden

Hodnocení a recenze čtenářů

5.0 z 5 1 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

  • 5 z 5 hvězdiček Kateřina

    Ještě nemám knížku úplně dočtenou, ale objasnila a potvrdila mi dost věcí. Koupila jsem jí i kamarádce, která řeší podobné věci. Určitě doporučuji.

    Kniha, Grada, 2013, 9788024746869

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora