Poutník, čarodějnice a červ Christopher Paolini E-kniha

Poutník, čarodějnice a červ E-kniha

Christopher Paolini

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

 • Ihned ke stažení

199 Kč s DPH

Nejoblíbenější severské krimi | JO NESBØ SE SLEVOU AŽ 34 % Detektivní série Harry Hole i další vybraná díla Joa Nesbøho můžete teď objednat se slevou až 34 % Více informací

Popis

Dlouho očekávaná novinka od legendárního Christophera Paoliniho! Nové příběhy ze světa série Odkaz Dračích jezdců.

Už je to rok, co Eragon opustil Alagaësii, aby vyhledal vhodný domov k založení nové generace Dračích jezdců. Teď se potýká s nekonečnou záplavou úkolů: výstavbou pevnosti, dohadováním s dodavateli, hlídáním dračích vajec, jednáním s bojovnými urgaly a povýšenými elfy. Vytržení z každodenní rutiny však nabídne vidění Eldunarí, nečekaná návštěva a také vzrušující urgalská pověst, jež mnohé změní.

Sdílet 0

kategorie
E-knihy » Sci-fi a Fantasy
Nakladatel
Fragment
datum vydání
2019
Jazyk
čeština
Počet stran
224

Jak si vede v knihy Dobrovský?

14181. v e-shopu | 11596. minulý týden | 4612. nejlepší dosažené 12.07.2020

65. v E-knihy - Sci-fi a Fantasy | 52. minulý týden | 12. nejlepší dosažené 29.11.2020

Hodnocení a recenze čtenářů

4.4 z 5 8 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 5 z 5 hvězdiček Natálie Kovářová

  Doporučuji všem milovníkům Eragona a Christophera Paoliniho. Skvělá kniha.

  Kniha, Fragment, 2019, 9788025343364

 • 3 z 5 hvězdiček Richard

  Po dlouhém čekání je pěkné vrátit se zpět do Paoliniho světa. Bohužel jsme byl ve výsledku zklamán. Kniha je velmi krátká a jako taková příliš nerozvíjí děj, jen nastiňuje možné zápletky pro budoucí (snad brzké) pokračování celé ságy. Trojce samostatných příběhů se pak slouží podobnému účelu. První příběh je rozhodně nejlepší a velmi mě bavil. Druhý jsem brzy po přečtení rychle zapomněl, což není dobrá vizitka, ale nemám důvod ho příliš hanit (ostatně vzhledem k délce mi to ani nepřijde nutné). Poslední příběh byl pro mě osobně problém přelouskat. Je o poznání delší a sálá z něj dojem, že byl zbytečně natahovaný. Rozhodně rozvíjí svět a jeho rasy zajímavým způsobem, ale dočítal jsem ho spíše z donucení než z prosté radosti ze čtení. Ve finále tak dávám 3 hvězdy. Pro fanoušky nutnost, ale pro někoho neznalého/nezaujatého tato kniha postrádá smysl, což je škoda.

  E-kniha, Fragment, 2019,

 • 5 z 5 hvězdiček Lana Jonas

  Při poslední straně jsem zatlačovala slzu. V průběhu čtení jsem se ve vzpomínkách vrátila zase do Paoliniho světa Alagesie a nechtělo se mi ho vůbec opouštět. Poutavé čtení plné sentimentu končící nadějí, že Paolini nenechá svůj vysněný svět plný draků časem vyvanout. Jen části, které psala jeho sestra Angela, bývají moc filosofické a občas mi tam neseděly její myšlenky. :) Jinak naprostá nutnost pro všechny fanoušky a ty, co se jim stýská po vzpomínce na poušť Hadarak, údolí Palancar a další místa, kam nás svojí fantazií Paolini vzal. :-)

  Kniha, Fragment, 2019, 9788025343364

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora