Odvrácená tvář lásky E-kniha
Odvrácená tvář lásky - Colleen Hooverová BESTSELLER

Odvrácená tvář lásky E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce? Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a… Přejít na celý popis

POŠTOVNÉ ZDARMA? Jasně! Celý březen do Parcelshopu! Využijte dopravu za 0 Kč do tisíce míst po celé České republice pro své objednávky v jakékoliv hodnotě, až do 31. 3. 2023! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce?
Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností. Jenže Miles sám už si není jistý, jestli je dokáže dodržet. Protože láska je silnější než pravidla, sliby a odhodlání. I když její odvrácená tvář je tak děsivá…

Sdílet 0

Nakladatel
YOLI
Jazyk
čeština
Počet stran
288
datum vydání
1.01.2020

Jak si vede v knihy Dobrovský?

1022. v e-shopu | 857. minulý týden | 631. nejlepší dosažené 02.11.2022

25. v E-knihy | 21. minulý týden | 8. nejlepší dosažené 08.02.2023

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.7 z 5 42 hodnocení čtenářů

35× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • 5 z 5 hvězdiček Lee registrovaný uživatel

  "Bůh nám dává to příšerný proto, abychom v životě nebrali to krásný za zaručený." Už zase. Zase všechny ty pocity a emoce po dočtení knihy od Colleen. Jakoby slova v knize malovala a všechno dávalo nové významy. Ten pocit, když se bolest stane tím jediným důvěrně známým pocitem, kterého jste schopní. Vy ho nenávidíte ale nemůžete si dovolit cítit cokoliv jiného, protože to bolí a vrací vás to ke všemu, co ve vás bolest vyvolává. Začarovaný kruh. Začátek a konec ve stejném bodě. Startovní čára znovu a znovu. Bod A i bod B na jednom místě. Mezitím prázdno. Mrtvý bod. Nic. Tma. A ztracené, zlomené srdce. Ten pocit, když to jediný co potřebujete slyšet, slyšet nechcete a přesto přesně to slyšíte. Doslova. Proč nás minulost svazuje a budoucnost děsí? Postavit se tváří v tvář čemukoliv, vyžaduje odvahu. Spoustu odvahy a odhodlání. Je to zatraceně těžký a není nikdy jisté jak to dopadne. A pak přijde důležitá otázka. Můžu si to dovolit? Zasloužím si to? Některé věci a chvíle se stanou tak rychle, že je nemůžeme změnit a ovlivnit ani kdybychom chtěli a snažili se sebevíc. A přesto přesně tyhle chvíle, ovlivní celý náš život. Jak minulost, o které se nemluví, tak budoucnost, s kterou se nepočítá. "Rozdíl mezi odvrácenou stranou lásky a krásnou stranou lásky je v tom, že ta krásná je mnohem lehčí. Jako by nadnášela život. Nadnášela vás. Nesla v náručí. Ohavná část lásky je moc těžká na stěhování. Ohavná část vás neuzvedne. Tlačí vás dolů. A přidrží vás pod hladinou. Utopí."

  Kniha, Ikar, 2020, 9788024943206

 • 4 z 5 hvězdiček Šárka registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Kniha se mi moc líbila, rychle jsem ji přečetla. Colleen má ale lepší knihy, proto dávám čtyři hvězdy. Já osobně mám nejraději Námi to končí. Jestli máte rádi autorku, rozhodně doporučuju!

  Kniha, Ikar, 2020, 9788024943206

 • 4 z 5 hvězdiček Eli registrovaný uživatel

  Většinou knihu přečtu do měsíce (čtu třeba tři a střídám je) ale tady tu jsem přečetla za dva dny. Někteří říkají že je to nejhorší kniha od Colleen a já musím říct až na pár klišé to byla dokonalá knížka která mě vtáhla do děje a musela jsem číst. Jestli máte rádi romantiku, za mě mužů doporučit.

  Kniha, Ikar, 2020, 9788024943206

 • 5 z 5 hvězdiček Lenka registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Zajímavý romantický příběh, nad kterým nemusíme složitě přemýšlet. Nenáročné oddechové čtení.

  E-kniha, YOLI, 2020,

 • 5 z 5 hvězdiček Elizabeth registrovaný uživatel

  Tuhle knížku jsem si pořídila před 2 týdny a řekla jsem si, že si ji přečtu až vyřeším svoji depresi s láskou. Před 2 dny jsem měla dlouhé odpoledne l, a tak jsem si řekla že si přečtu tu knížku. Tato knížka mě do sebe absolutně vtáhla. V jednu chvíli mě vytáhla z deprese a v druhou chvíli moji depresi zase zhoršila. Je to opravdu úžasná kniha, nikdy nebu číst jinou, jen tuhle pořád dokola. Miluju ji❤❤❤

  Kniha, Ikar, 2020, 9788024943206

 • 5 z 5 hvězdiček Magda registrovaný uživatel

  Knížka mě opravdu bavila. Měla jsem ji přečtenou za den. Za mě doporučuji přečíst.

  Kniha, Ikar, 2020, 9788024943206

 • 5 z 5 hvězdiček @books_by_dee registrovaný uživatel

  Knížku jsem přečetla za dva dny, ale ze začátku jsem se do toho vůbec nemohla dostat. Čekala jsem pořád na ten zvrat na který jsem u CoHo zvyklá a on pořád nepřicházel. No a pak přišel a já se nemohla odtrhnout. Dlouho jsem měla zato, že je to jenom další lovestory, kdy holka se bláznivě zamiluje do nepřístupného chlapa, ale je to trochu jinak. Jedno mínus bych tomu možná dala, že to autorka fakt přepískla se "sex" scénami. Klasicky jsem konec probrečela.

  Kniha, Ikar, 2020, 9788024943206

 • 5 z 5 hvězdiček Týna registrovaný uživatel

  Colleen dokáže skrze svá díla vyvolat tak silné emoce, až se mnoho z nás cítí, jako bychom celý příběh prožívali my osobně. Odvrácená tvář lásky mě dostala ze všech autorčiných knih zatím nejvíce. Jak už je u tvorby Colleen zvykem, čeká na vás spousta emočních bomb. Je pravda, že rozjezd knihy je klidnější, ovšem při jejím zakončení za to budete rádi. Dost pravděpodobně vám ukápne slzička a budete na knihu ještě dlouho vzpomínat. Čtenáři, kteří jste ještě nic od CH nečetli - dejte jí šanci a rozhodně nebudete litovat, ať začnete jakoukoliv.

  Kniha, Ikar, 2020, 9788024943206

 • 5 z 5 hvězdiček Adéla registrovaný uživatel

  je prostě skvělá určitě doporučuji

  E-kniha, YOLI, 2020,

 • 5 z 5 hvězdiček Blondýna registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Zatím nejlepší kniha od autorky podle mého názoru. Velmi chytlavá a příběh je hodně propracovaný. (spoiler: Když se podíváte na přebal knihy a poté si ji přečtete tak vás úplně mrazí).

  Kniha, Ikar, 2020, 9788024943206

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální akční cena: 209 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora