Kosti v srdci E-kniha
Kosti v srdci - Colleen Hoover BESTSELLER

Kosti v srdci E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

Beyah se nemůže dočkat, až nechá minulost za sebou a vydá se na cestu k lepším zítřkům. Od vysněné budoucnosti ji dělí jen dva krátké měsíce. Dokud nečekaná smrt nezpůsobí, že Beyah nemá v kam jít. A tak je nucena strávit zbytek léta na poloostrově v Texasu s otcem, kterého sotva zná. Beyah má v plánu držet se při zemi a nechat léto hladce plynout… Přejít na celý popis

Ann E. Jewel: Transcendence Mohou s vámi city přejit do dalšího života? Vydejte se s mladou Swayze na smyslnou cestu, která odhaluje nové možnosti, zpochybňuje zažité názory a zkoumá odvěkou otázku: existuje život po smrti? Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Beyah se nemůže dočkat, až nechá minulost za sebou a vydá se na cestu k lepším zítřkům. Od vysněné budoucnosti ji dělí jen dva krátké měsíce. Dokud nečekaná smrt nezpůsobí, že Beyah nemá v kam jít. A tak je nucena strávit zbytek léta na poloostrově v Texasu s otcem, kterého sotva zná. Beyah má v plánu držet se při zemi a nechat léto hladce plynout, její nový soused Samson jí ale tento plán překazí. Samson a Beyah nemají na první pohled nic společného. Ona pochází z chudé rodiny bez vyhlídek, on je bohatý a privilegovaný. Jedno však mají společné: oba je přitahují smutné věci. Což znamená, že jsou přitahováni jeden k druhému... Doporučený věk 15+

Sdílet 0

kategorie
E-knihy » Beletrie » Young Adult
Nakladatel
YOLI
Jazyk
čeština
Počet stran
336
datum vydání
1.01.2022

Jak si vede v knihy Dobrovský?

2519. v e-shopu | 2181. minulý týden | 1202. nejlepší dosažené 04.02.2023

70. v E-knihy | 62. minulý týden | 23. nejlepší dosažené 05.02.2023

 • Četla jsem od Colleen zatím pět knih a musím nepokrytě přiznat, že tahle se mi zatím líbila nejvíc. Lokace, příběh i hlavní postavy, všechno na mě působilo přirozeně a uvěřitelně. Navíc vzájemná důvěra hlavních hrdinů v sebe navzájem byla naprosto odzbrojující, že jsem se do nich málem taky zamilovala. Vtáhlo mě to tak moc, že jsem se přistihla, jak si nehnutě čtu hodiny v kuse a nevnímám čas. A to je podle mě to ono. Takhle se pozná dobrá kniha.

  Více

  Helena Kubelková Helena Kubelková

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.7 z 5 26 hodnocení čtenářů

20× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 5.0 z 5

 • 4 z 5 hvězdiček Lenka Koucká Krátká registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Říká se, že jak na Nový rok, tak po celý rok. Proto jsem sáhla po osvědčené spisovatelce, jedné z mých nejoblíbenějších a jejím novém počinu Kosti v srdci. Colleen Hover umí pracovat s emocemi a v tomto ohledu je královnou. Nebojí se sáhnout po těžkých a nepopulárních tématech a zpracovat je do příběhu, který ve vás zachová trvalý dojem. Tentokrát však musím jednu hvězdu ubrat, protože Kosti v srdci mi přišly, oproti předchozím dílům, plošší a nepropracované do hloubky. Konec byl o to méně uvěřitelný. Asi bych raději více rozvedla dobu před koncem příběhu, než plytký prostředek, který odkazoval na překvapení na závěr, které se z mého pohledu tak úplně nekonalo. Nicméně stále platí to, co jsem zmínila výše a myslím si, že toto je jen nádech, před něčím opět úžasným a nemohu se dočkat další knihy. Beyah je neobyčejná dívka, kterou zformovaly neobyčejné okolnosti. Jejich vlivem se dostává na dva měsíce k otci, kde pozná jednoho bohatého floutka, který pro samé bohatsktví neví, jak vypadá obyčejný život. Samson je všechno, jen ne obyčejný, ale na by přeci Beyah měla být zvyklá, protože nic v její blízkosti ani obyčejné být nemůže. Pro fanoušky nutnost, pro začínající ochutnávka toho, co Colleen dokáže. Vřele doporučuji a zároveň s touto i všechny předchozí knihy.

  Kniha, YOLI, 2022, 9788024284507

 • 5 z 5 hvězdiček Adriana registrovaný uživatel

  Jedním slovem MILUJU. Zaručuju vám, že u této knihy se nudit nebudete.

  Kniha, YOLI, 2022, 9788024284507

 • 5 z 5 hvězdiček Melánie registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Tak čtivou a nádhernou knihu jsem velmi dlouho nečetla.

  Kniha, YOLI, 2022, 9788024284507

 • 5 z 5 hvězdiček Gabriela registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Ač tato knížka není jedna z nejvíce populárních, tak je rozhodně skvělá. Příběh je poutavý a jak už je u autorky zvykem také velmi čtivý. Do hlavních hrdinů nebudete mít problém se vžít a budete jejich příběh prožívat s nimi.

  Kniha, YOLI, 2022, 9788024284507

 • 5 z 5 hvězdiček Eva Francová registrovaný uživatel

  Miluji Colleen Hoover a její knihy. Jakmile u nás vyjde její novinka, neváhám ani minutu a okamžitě si ji přečtu. Nikdy mě nezklamala, a proto mé doporučení je jasné – vyzkoušejte její knihy, Kosti v srdci jsou ideální volbou. Devatenáctiletá Beyah se těší až za dva měsíce nastoupí na vysokou školu a vydá se tak za lepší budoucností. Bohužel však do jejího života zasáhne smrt a ona zůstane úplně sama. Nečekaně tak odjíždí za otcem, kterého skoro nezná a musí u něj strávit prázdniny. Seznámí se tu se Samsonem, bohatým floutkem, se kterým nemá nic společného. Nakonec však pochopí, že to není tak úplně pravda. V této knize platí, čím méně toho budete o příběhu vědět, tím lépe. Čeká na Vás tak nejedno překvapení a může Vás to celé více zasáhnout. Beyah nám vypráví o svém životě, pomalu odhaluje vzpomínky na minulost, které by nejraději vymazala z hlavy. Objevuje nový život u svého otce, který je značně vzdálen od toho, co zná. Co Colleen umí nejlépe, je probudit Vaše emoce. Já osobně její knihy nezačnu číst dřív, dokud nemám po ruce připravenou velkou krabici kapesníčků. V této knize jsem poprvé brečela už na straně 11 a rozhodně to nebylo naposledy. Témata, která autorka v knize řeší, jsou vždy vážná a zároveň taková, která mohou potkat každého z nás. Tady jde nejvíce o rodinné vztahy, ale dostaneme se i k mnohem vážnějším věcem. Dokážete se tak vcítit do jednotlivých postav a prožívat s nimi jejich emoce. Kromě právě smutných a těžkých životních situacích je v příběhu také dost milých a až vtipných momentů. Několikrát jsem se musela smát nahlas. V příběhu mi bylo celkově dobře a čas s Beyah jsem si moc užívala. Co se mi také moc líbilo, bylo to, jak autorka popsala oceán a jeho sílu. Cítím přesně to samé a při čtení jsem měla pocit, jako bych byla někde u moře a cítila jeho energii. Ač je příběh označen jako young adult a je primárně určen pro mladší čtenáře, rozhodně neberte ohled na svůj věk. Já už dávno nespadám do této kategorie, ale autorčiny knihy si i tak užiju a prožiju je celým mým srdcem. Knihy Colleen Hoover nedokážu při čtení odložit, a proto je vždy přečtu za jeden večer. Nejinak tomu bylo tentokrát. Kosti v srdci, Bez naděje, Námi to končí, Možná jednou – moje srdcovky a jednoznačné doporučení.

  Kniha, YOLI, 2022, 9788024284507

 • 3 z 5 hvězdiček Lucie registrovaný uživatel

  Tak nějak celé celou knihu jsem se nutila číst a doufala, že se kniha rozjede, protože příběh je docela negativní a máte pocit, že s dějem musíte souznit a vidět svět taktéž ponurý. Beya je trochu depresivní holka, která má za sebou krutých 19 let. Samson je tajemný mladík, který je po seznámení s Beyou hodně odtažití a udržuje mezi ními viditelný odstup, ale už od začátku jde cítit jiskření. To jak to s nimi dopadne vlastně nevíte až do konce knihy, protože oba plánuji po prázdninách odcestovat pryč, takže to vypadá, že se jedná jen o letní lásku. Avšak příběh se úplně otočí a zamotá, a řeší se úplně jiné problémy. Nejsem fanoušek knih, kde je příběh od začátku do konce v ponuré náladě. Za mně byla tato kniha nejmíň povedená ze všech od CoHo.

  Kniha, YOLI, 2022, 9788024284507

 • 5 z 5 hvězdiček Lucie registrovaný uživatel

  Knížku jsem přečetla za necelé 3 dny. Sice je to první knížka, kterou jsem od téhle autorky četla, ale můžu říct že to bylo úžasné. Hrozně mě to chytlo, ale mrzí mě, že jsem si to přečetla v zimě, protože se to více hodí na léto. Doporučuji všem, kteří mají rádi romantické knížky, ale taky těm, kteří si rádi trošku pobrečí.

  Kniha, YOLI, 2022, 9788024284507

 • 5 z 5 hvězdiček . registrovaný uživatel

  skvela knizka. moc me bavila. dojemny pribeh

  Kniha, YOLI, 2022, 9788024284507

 • 4 z 5 hvězdiček @books_by_dee registrovaný uživatel

  Další Colleenovka, která mi zlomila srdce. I když, jak mi mohla zlomit srdce, když v něm nejsou žádné kosti? Takže se nemůže doopravdy zlomit? ❤️‍ Příběh Beyah je prostě až moc silný, prošla si peklem a teď se vrhá se všemi svými bolístkami do nového začátku, ale může vlastně začít znovu? Dovolí jí to její předsudky a zkušenosti z dřívějších let? Tuhle její cestu za novým já, bylo krásně sledovat a já se do příběhu hodně rychle zamilovala. Nikdo není dokonalý a každý si do vztahu přináší své zkušenosti a zážitky, ale občas taky tajemství. A že jich tahle hlavní dvojice měla. Tahle knížka není jen o lásce. Je také o rodině, o přátelství, ale hlavně je podle mě o tom uvědomění si, že zítřek může být lepší. Že to co se nám stalo v minulosti nám nepředurčuje budoucnost. Ke konci jsem brečela jak želva, ale na to už jsem u CoHo zvyklá.

  E-kniha, YOLI, 2022,

 • 5 z 5 hvězdiček Naděžda Bajtek Zasadilová registrovaný uživatel

  Colleen Hooverová je naprostý miláček :-) Ona ví, jak na mě a to nejsem YA ročník, ale tohle čtení miluji. Děj je smutný srdcervoucí, ale stejně to chcete číst, protože víte, že v tom je něco víc. Tolik emocí v jedné knize dokáže sepsat snad jen Cooleen a pořád se mi to moc líbí a chci číst pod ní něco dalšího. Kosti v srdci je má první přečtená kniha v roce 2023 a nelituji ani jedné stránky. Hlavní postavy mi přirostly k srdci a celý děj se mi přehrával jak v kině na plátně. Beyah a Samson jsou osamělé duše, zvyklé žít samy a nikomu nevěřit. A když se náhodně na trajektu potkají, nechce se tomu ani věřit, že by se na ně konečně mohlo usmát štěstí. S čím se oba museli během svých životů poprat je až neuvěřitelně… Oba mají pocit, že jim nikdo nikdy nerozumí... Moc se mi líbily i vedlejší postavy, hlavně nevlastní sestra Sára - ta byla tak spontánní, že dokázala obměkčit i srdce Beyah, která trochu vyměkla a viděli jsme jak každým dnem je jejich vztah vřelejší :-) Poslední kapkou do tak už vypjatého a emočně rozloženého děje byl pes Ementál – ten jak se objevil na scéně, tak jsem byla ještě více dojatá. Nechápu jak to Cooleen dělá, ale na mě to funguje i v mém věku :-) Nemohla jsem přestat číst, bylo mi se všemi tak dobře, že se mi nechtělo od knihy ani odcházet.

  Kniha, YOLI, 2022, 9788024284507

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální akční cena: 299 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora