Objevte svůj ostrov pokladů Dana-Sofie Šlancarová, Erik Hutter E-kniha

Objevte svůj ostrov pokladů E-kniha

Dana-Sofie Šlancarová, Erik Hutter

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

  • Ihned ke stažení

249 Kč s DPH

Taky vám řekli, že ostrovy pokladů neexistují? Lhali vám! Svůj ostrov pokladů má každý člověk – a tato kniha vám přináší mapu, jak ho můžete objevit. Vyhrabte proto z šuplíku v dětském pokoji kompas a vyplujte! Jít za svou vášní, tedy za tím, co nás nejvíc naplňuje a baví, pro co máte nadání a talent, není jen pro vyvolené. Jít touto cestou je… Přejít na celý popis

lunární Už máte svůj lunární kalendář Krásné paní pro rok 2021? Více informací

Popis

Taky vám řekli, že ostrovy pokladů neexistují? Lhali vám! Svůj ostrov pokladů má každý člověk – a tato kniha vám přináší mapu, jak ho můžete objevit.

Vyhrabte proto z šuplíku v dětském pokoji kompas a vyplujte! Jít za svou vášní, tedy za tím, co nás nejvíc naplňuje a baví, pro co máte nadání a talent, není jen pro vyvolené. Jít touto cestou je možné pro každého!

Vydejte se na ni – teď hned!

Koupí knihy podporujete projekt Cesty vášně a zároveň sami sebe – cena je symbolická 123 START! 

Každý člověk má svůj ostrov, na němž se skrývají jeho vlastní poklady. To, co miluje ze všeho nejvíc. To, co ho nejvíc naplňuje radostí a štěstím, co ho baví, co se mu líbí, pro co má vášeň. Každý člověk má svůj vlastní ostrov pokladů.

Kniha vám pomůže najít vaši vášeň i vaše talenty a dary – a ošetřit si plavbu na svůj ostrov pokladů tak, aby vás na ní nic nepřekvapilo – ani bouřky, ani neviditelná skaliska pod hladinou, ani vzpoura námořníků, kurděje, vyčerpání z přemíry veslování nebo malomyslnost, že tam pořád ještě nejste. Díky ní najdete třeba i lidi, kteří vás na vaší cestě rádi podpoří, naučíte se, jak se vyhnout tomu, aby vás vaše vášeň zahltila nebo přestala bavit – a začnete si svůj život naplno užívat!

Sdílet 0

Nakladatel
Osule
datum vydání
2016
ean
9788090601734
Jazyk
čeština
Počet stran
82

Bestseller v knihy Dobrovský

210580. v e-shopu | 257725. minulý týden

483. v E-knihy - Osobní rozvoj | 424. minulý týden

Hodnocení čtenářů

0.0 z 5 0 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora