Žijte (s) cyklem Miranda Gray E-kniha

Žijte (s) cyklem E-kniha

Miranda Gray

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

  • Ihned ke stažení

124 Kč s DPH

Začínáte se seznamovat se svou cykličností a hledáte stručného, rychlého, a přitom srozumitelného průvodce? Pak už jste ho našly! Bůh stvořil ženy jako bytosti – proměnlivé. Každá žena má různé tváře, které během měsíce střídá. Britská výtvarnice, spisovatelka a dlouholetá propagátorka ženské cykličnosti Miranda Gray vám v této knize přináší… Přejít na celý popis

lunární Už máte svůj lunární kalendář Krásné paní pro rok 2021? Více informací

Popis

Začínáte se seznamovat se svou cykličností a hledáte stručného, rychlého, a přitom srozumitelného průvodce? Pak už jste ho našly!

Bůh stvořil ženy jako bytosti – proměnlivé. Každá žena má různé tváře, které během měsíce střídá. Britská výtvarnice, spisovatelka a dlouholetá propagátorka ženské cykličnosti Miranda Gray vám v této knize přináší stručný, ale velmi trefný pohled na 4 fáze ženského menstruačního cyklu.

Přirovnává je ke 4 ročním obdobím, protože energie a vlastnosti jednotlivých období a energie a vlastnosti jednotlivých ženských fází jsou velmi podobné!

Tato kniha je určena pro všechny ženy, které se začínají seznamovat se svou cykličností a se svými měsíčními proměnami a hledají stručného, rychlého, ale přitom srozumitelného průvodce.

Sdílet 0

Nakladatel
Osule
datum vydání
2017
ean
9788090601765
Jazyk
čeština
Počet stran
39

Bestseller v knihy Dobrovský

29586. v e-shopu | 37995. minulý týden

74. v E-knihy - Naučná literatura | 140. minulý týden

Hodnocení čtenářů

0.0 z 5 0 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora