Nikdo ti neuvěří E-kniha

Nikdo ti neuvěří E-kniha

E-kniha

  • Ihned ke stažení

249 Kč s DPH
Běžně 319 Kč Nápověda Jsme transparentní

Dörte je sirotek a dědička značného majetku, žije na zámku nedaleko Lähnu spolu se svou vychovatelkou. Než však dosáhne plnoletosti, musí kvůli špatné hospodářské situaci a inflaci, jež po 1. světové válce prudce roste, žadonit u správců dědictví o každý groš.Její sestřenici Ursel je teprve dvanáct let, ale už ví, že svět může být skutečně temné… Přejít na celý popis

Alena Mornštajnová: Les v domě Předobjednejte si novinku od Aleny Mornštajnové, hvězdy současné české literární scény, Les v domě! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Dörte je sirotek a dědička značného majetku, žije na zámku nedaleko Lähnu spolu se svou vychovatelkou. Než však dosáhne plnoletosti, musí kvůli špatné hospodářské situaci a inflaci, jež po 1. světové válce prudce roste, žadonit u správců dědictví o každý groš.

Její sestřenici Ursel je teprve dvanáct let, ale už ví, že svět může být skutečně temné místo. Dívčina matka se znovu provdá. Okouzlující otčím Peter Grupen však záhy ukáže svou pravou tvář. Teď je každý den nekončící noční můrou, což jí ale nikdo neuvěří. Ani matka a babička. A pokud uvěřily, přivírají před tou děsivou skutečností oči. Protože ve světě, kde vládnou muži, musí ženy mlčet a být poslušné.

Román, který svou formou odkazuje na vzájemnou korespondenci ospravedlňujících se obětí. Román o tragédii zneužívaných žen, smrtící manipulaci, nespravedlivém právním systému i společenských stereotypech, založený na skutečných událostech. Tragický příběh, který se stal před sto lety, přesto je však stále aktuální.

Sdílet 0

Nakladatel
Kontrast
Jazyk
čeština
Počet stran
320
datum vydání
1.01.2022

Jak si vede v knihy Dobrovský?

28795. v e-shopu | 29376. minulý týden | 22241. nejlepší dosažené 01.03.2023

1902. v E-knihy | 1924. minulý týden | 1195. nejlepší dosažené 01.03.2023

  • Nikdo ti neuvěří nepojednává o hezkých věcech. Proto autorce stačilo pouhých 300 stran, aby se s příběhem vypořádala, a upřímně, mě jakožto čtenářce to stačilo taky. Tenhle příběh mě opravdu velmi zasáhl a zřejmě se mi ještě dlouho bude převalovat v hlavě, stejně jako všechna nastolená témata, která je potřeba vnímat i v kontextu dnešní doby.

    Více

    Daniela Schmidtová Daniela Schmidtová

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.0 z 5 1 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 4.0 z 5

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální akční cena: 249 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora