Můj syn terorista Ondřej Kundra, Tomáš Lindner E-kniha

Můj syn terorista E-kniha

Ondřej Kundra, Tomáš Lindner

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

  • Ihned ke stažení

179 Kč s DPH

Magie i vesmírné výpravy | SCI-FI A FANTASY 1+3 ZDARMA Vypravte se do magických, sci-fi i fantasy světů díky akci 1+3 zdarma na vybrané knížky Více informací

Popis

Teroristy se nestávají jen muslimové. Nikdo není vůči riziku džihádismu imunní. Tato zkušenost může potkat každou rodinu. Ondřej Kundra z Respektu s kolegou Tomášem Lindnerem líčí příběhy Evropanů, kteří odešli bojovat za Islámský stát a v řadě případů tam zemřeli. Proč byli ochotni se všeho vzdát, včetně svého života? Co je vedlo ke konvertování, radikalizování se a přidání se k IS? Kniha mapuje i příběh jediného českého radikála, s nímž probíhá soud.

Sdílet 0

Nakladatel
BizBooks
datum vydání
2017
Jazyk
čeština
Počet stran
208

Jak si vede v knihy Dobrovský?

152273. v e-shopu | 221839. minulý týden

708. v E-knihy - Česká beletrie | 1042. minulý týden

Hodnocení a recenze čtenářů

4.0 z 5 1 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

  • 4 z 5 hvězdiček Jan Jelínek

    Velmi aktuální téma zpracované do knižní podoby od dvou významných redaktorů časopisu Respekt. Střední část knihy je doplněna barevnými ilustracemi osobností, se kterými v průběhu vyprávění, jednotlivých příběhů, prováděli autoři rozhovor. Kniha je rozdělena do několika kapitol - příběhů, které podávají živý (aktuální) obraz chaotické doby. Ve většině případů se jedná o matky samoživitelky, které (dle mého názoru) nezvládají výchovu svých dětí, která se jim stává v mnoha případech osudovou. Cesta z Evropy na Blízký východ, následná radikalizace a v 99% smrt, to je obraz dnešní doby. Autoři se na danou problematiku snaží nahlížet objektivně, nepoučují, pouze čtenáři předávají informace. Doporučuji všem, kteří se chtějí dozvědět více o fenoménu doby - "islamizace" Evropské společnosti - tzv. Salafismu.

    Kniha, BizBooks, 2017, 9788026506058

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora