5.0 z 5 hvězdiček
pevná vazbaE-kniha
- Ihned ke stažení
-
Kniha je ve formátech mobi PDF ePUB
249 Kč s DPH
Běžně 279 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Všechno se pokazilo, když jsem mu zastřihla keřík. A ne, není to to, co si myslíte. Jsem profesionálka. Klient si mě najal, abych zastřihla křoví v jeho zahradě a ozdobila ho na večírek. Omylem jsem ho proměnila v něco, co se rýmuje se jménem „Denis“. Představte si moje překvapení, když se umělecký svět rozhodl, že to je mistrovské dílo. … Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Bestseller Modrá krev II.
-
Bestseller Profesorka
-
10 ZA 500,- Cesta na vrchol
-
Deeply
-
Rytíř
-
Dohoda
-
Profesor Sympaťák
-
Malvína
-
Tři drobné chybičky
-
Troufalá vášeň
-
Znamenitá mrtvola
-
Hon na knížete Draculu
-
Někdo jiný
-
10 ZA 500,- Tarot pro každého
-
10 ZA 500,- Jezdec
-
Slušný vybavení
-
Polib mě
-
Bestseller Haunting Adeline: Stíny nad Adeline
-
Knihkupectví na Riverside Drive
-
Můj klenot
-
Vlci z Wall Street: Ian
-
Recept na toho pravého
-
Bestseller Připravujeme Dotek osudu
-
Bestseller Připravujeme Alchemised
Všechno se pokazilo, když jsem mu zastřihla keřík.
A ne, není to to, co si myslíte. Jsem profesionálka.
Klient si mě najal, abych zastřihla křoví v jeho zahradě a ozdobila ho na večírek.
Omylem jsem ho proměnila v něco, co se rýmuje se jménem „Denis“.
Představte si moje překvapení, když se umělecký svět rozhodl, že to je mistrovské dílo.
Byly za můj keřový průšvih zodpovědné moje hormony? Asi bych se nedivila, kdyby tomu tak opravdu bylo. Když jsem poprvé potkala Harryho Barnige, můj mozek se přepnul do módu neadrtálky. Trápily mě ponižující představy, v nichž mě praštil po hlavě a unesl do jeskyně. Přišla jsem o velkou část slovníku a možná mi ukápla i slina.
Ale nemohla jsem se na to soustředit. Na něj. Potřebovala jsem tuhle práci, abych mohla splnit sen své mladší sestře. Dosud jsem v profesionálním a soukromém životě dokázala všechno pokazit, ale jsem pevně rozhodnutá, že tohle vyjde.
Takže, když mi pan Idol ženských srdcí nabídl, že mi pomůže zvládnout moji neúmyslnou uměleckou kariéru, nemohla jsem mu říct ne.
- série
- Objekty touhy 6. díl z 6
- Další ze série
-
2.
Její třešničky
3. Jeho zákusek
4. Jeho balík
5. Její tajemství
6. Její keřík
- kategorie
-
E-knihy »
Beletrie »
Knihy pro ženy »
Romány pro ženy
-
Anastasja Vištalová
Jedná se o takovou menší knižní jednohubku, která se perfektně hodí jako čtení na dovolenou. Nemusíte u toho moc přemýšlet, pouze se uvolněte a nechte stránky pod svýma rukama plynout.
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
3.9 z 5 252 hodnocení čtenářů
93× 5 hvězdiček 78× 4 hvězdičky 53× 3 hvězdičky 21× 2 hvězdičky 7× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
Hodnocení našich knihkupců: 4.0 z 5
-
@books_by_dee registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Poslední díl série Objekt touhy a pro ty co je Penelope Bloom baví, tak je to klasické odpočinkové a romantické počtení s nádechem erotiky, které vás skvěle pobaví. Šestý díl Její keřík je kupodivu docela slow burn, kdy k nějakému fyzickému kontaktu dojde až ve 3/4 knížky, to u Penelope není zrovna obvyklé. A ano, děj je předvídatelný. A ano, je to story jako z pohádky, ale prostě vás to baví číst dál a fandíte hlavní dvojici. Já jí řadím na bramborové místo v oblíbenosti (po třešničkách, tajemství a zákusku).
Přečíst více -
Strawberry registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt Hodnoceno z aplikace
Pohodové čtení, ale ze všech dílů mi přišel nejslabší. Bylo to ale vtipný na odreagování. Líbilo se mi ale to, že do úplného konce byly stále zmiňovaný postavy z předešlých dílů a postavy navazovaly na sebe.
Přečíst více -
Chillies registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Lehký žánr. Lehké čtení. Pěkný příběh. Navazující na předchozí
Přečíst více -
Lucie Pluskalová registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Dobré pokračování této série knih. Knihu jsem přečetla jedním dechem za pár hodin. Bohužel mi nepřišla tak vtipná jako třeba první- druhý díl, ale dobrá je. Nenáročná četba.
Přečíst více -
Věra Reňáková registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Bohužel u tohoto dílu jsem zklamaná. Skoro celou knihu se probíral jeden špatně ustřihnutý keř a nic víc. Jak chtěla Nell prorazit jako umělkyně to nechápu. Bohužel z ní spisovatelka udělala totální trdlo a ve všech směrech. Prostě jsem ji nepřišla na chuť. Kdyby se jí nenaskytla příležitost u prachatých vlivných lidí, neměla by šanci vůbec. Ani vlastně nevěděla jak to všechno funguje, jen byla viděna u keře, jak lelkuje a to Harryho upoutalo natolik, že se do tohoto trdla zamiloval. Pak ji vedl životem správným směrem a ona stejně skoro nic nechápala. No to se podle mě prostě moc nepovedlo. Nehledě mi chybělo špičkování, smích a pobavení jako u předchozích dílů.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Světelné kroky – humorná česká sci-fi nominovaná na Magnesii Literu | RECENZE
-
Uhodněte knihu podle indicií a vyhrajte. Představujeme projekt „Blind Date With a Book“
-
Křehký led – romantika z ledové arény, která mě dostala | RECENZE
-
Magnesia Litera 2026 zveřejnila nominace. Máme hned dva důvody k radosti
-
Kráska na věčnosti: Čekáte romantasy? Dostanete mnohem víc! | RECENZE
-
Odešel velmistr slova: Dan Simmons navždy změnil podobu moderní fantastiky
-
Láska v sedle – sexy kovbojové a druhá šance na lásku | RECENZE
-
Představujeme vám sérii videí o knižních novinkách. A taky Alžbětu
-
Sladká fazolová pasta – román o samotě, přátelství a sakurách | RECENZE
-
Do akce 10 za 500,- jsme přidali 100 nových knih
-
Místo na lásku: Lilly Lucas přináší povedený start nové série | RECENZE
-
Máme pro vás dárek: audioknihu „Honba za meteorem“ zdarma