4.3 z 5 hvězdiček
E-knihaE-kniha
- E-kniha je momentálně nedostupná
Dokonalá společnost – nebo nejhorší noční můra? V roce 2052 se Spolková republika Evropa izolovala od zbytku světa. O blahobyt a bezpečí v takzvaném hospodářství optimálního blaha pečují vysoce rozvinutí roboti. Všichni občané jsou čtyřiadvacet hodin denně sledováni Agenturou pro životní poradenství, aby se pro každého jednotlivce našlo ve… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Chybný protokol
-
Květ železného stromu
-
Černá čarodějka
-
Historie včel
-
Bestseller Atomové návyky
-
Sběratel trofejí
-
15 roků lásky
-
Chybný protokol
-
Nový svět
-
Výpadek systémů
-
Světová válka Z
-
Cizinka
-
Výpadek systémů
-
Chata 1879
-
Nový svět 2
-
Bestseller Zaklínač I: Poslední přání - brož. (5. vydání)
-
Nový svět 3
-
Věřit znovu
-
Doufat znovu
-
Zero
-
Existence
-
Děti času
-
Proces změny
-
Lháři, lháři...
Dokonalá společnost – nebo nejhorší noční můra? V roce 2052 se Spolková republika Evropa izolovala od zbytku světa. O blahobyt a bezpečí v takzvaném hospodářství optimálního blaha pečují vysoce rozvinutí roboti. Všichni občané jsou čtyřiadvacet hodin denně sledováni Agenturou pro životní poradenství, aby se pro každého jednotlivce našlo ve společnosti dokonalé místo. Samson Pátek je životní poradce ve státních službách a zapálený obhájce systému. Když je však krátce před povýšením obviněn, že udělil špatné poradenství, začíná sklouzávat do propasti, z níž již nelze uniknout. Systém vynaloží veškeré síly, aby ho optimalizoval – ať chce, či nechce.
-
Jiří Klimeš
Dystopických románů nevychází mnoho a já jsem rád, že tento můžu s klidem doporučit. Jestliže vám je tento žánr blízký nebo pátráte po něčem novém ke čtení a rádi byste přičichli k dystopii, tato kniha je ideální volbou.
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.4 z 5 22 hodnocení čtenářů
11× 5 hvězdiček 8× 4 hvězdičky 3× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
Hodnocení našich knihkupců: 5.0 z 5
-
Sára registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Kniha je poutavá, má zajímavý příběh a dobrou skrytou myšlenku o tom, jaký je svět, když o vás všichni všechno vědí, nebo se to mohou dovědět pár kliknutími, a když se roboti dostávají do popředí. Postava Samsona byla pěkně vyobrazena, jak nejdříve systém ze všech sil obhajoval, ale příliš pozdě si uvědomil, že to vlastně vůbec není ideální.
Přečíst více -
Aneta Kuchaříková registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Dobrá kniha, jen taková pomalu plynoucí.
Přečíst více -
Jan registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Hezký námět, napsáno čtivým jazykem. Dokázal bych si představit ještě rozvinutější příběh, ale i tak čtivé, poutavé, kniha se mi moc líbila.
Přečíst více -
Marcel registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Kniha mě ze začátku nenadchla, ale poté se suprově rozjela. Je velice zajímavé a zábavné číst něco co by se v budoucnu mohlo stát naší součástí.
Přečíst více -
Libor P. registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Kniha se mi cetla dobre, mela dynamicky dej a jako futuristicka vize obsahovala i par zajimavych napadu.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Triumf pro českou fantastiku: Legie je Knihou roku Lidových novin
-
10 nejlepších deskovek, které prostě musíte vyzkoušet!
-
AOMU: česká aromaterapie, která zpříjemní čtení i každý den
-
Těchto 5 knih potěší každého fanouška napínavých příběhů | Vánoce voní knihou
-
Máme pro vás novinku: Pojištění proti poškození a ztrátě pro nákupy bez starostí
-
Svědectví o životě v KLDR 2 - Hovory z rudého pekla | RECENZE
-
Pirueta - když se hokej potká s baletem: Pohádka, které nejde odolat | RECENZE
-
Darujte dětem kouzlo Vánoc: jedinečný set Albi tužky a Zimních pohádek jen u nás!
-
Láska na spadnutí: Román plný pořádného jiskření a lehkého humoru | RECENZE
-
5 nejkrásnějších vánočních obálek a pár tipů navíc
-
Tipy na knižní dárečky pro malé čtenáře | Vánoce voní knihou
-
Atomové šelmy: Když predátoři vyrážejí na lov postapo fanoušků | RECENZE