FadeAway E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

289 Kč s DPH
Běžně 319 Kč Nápověda Jsme transparentní

Chcete mít tento produkt za 133 Kč? Kupte ho ve výhodném balíčku Nechte se zlomit!

Jak mohu chtít po ostatních, aby mi vyprávěli své příběhy, když sama nedokážu mluvit o tom, co se přihodilo mně?Když začne Kyra studovat psychologii v Berlíně, je rozhodnutá hodit minulost za hlavu. Nechybělo mnoho a stala se obětí znásilnění. Myslela si, že traumatickou událost zpracovala, ale opak je pravdou. Nemůže zapomenout na to, co se stalo… Přejít na celý popis

Sarah Bonner: Dokonalé dvojče Stačí k ukradení života stejná tvář? Strhující thriller o identitě a mstě... Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Jak mohu chtít po ostatních, aby mi vyprávěli své příběhy, když sama nedokážu mluvit o tom, co se přihodilo mně?

Když začne Kyra studovat psychologii v Berlíně, je rozhodnutá hodit minulost za hlavu. Nechybělo mnoho a stala se obětí znásilnění. Myslela si, že traumatickou událost zpracovala, ale opak je pravdou. Nemůže zapomenout na to, co se stalo, ale chce se angažovat v tom, aby ostatní nepotkal stejný osud.

Ve feministickém podcastu, který sama vytvoří, pravidelně upozorňuje na to, co se jí nelíbí na vysoké škole i mimo ni. Nikdo netuší, že za úspěšným formátem stojí právě ona – nikdo kromě Milana, který se náhle objeví v jejím životě. Ale Milan je přesně ten typ muže, kterému se Kyra chtěla vyhnout...

FadeAway je volným pokračováním románu BreakAway ze stejnojmenné třídílné série. Opět se v ní setkáváme s Liou, Phuong, Miriam, Noahem, Eliasem a dalšími hrdiny z prvního dílu.

Sdílet 0

série
BreakAway 2. díl z 3
Další ze série
Nechte se zlomit!
1. BreakAway
2. FadeAway
3. RunAway
kategorie
E-knihy » Beletrie » Knihy pro ženy » Romány pro ženy
Témata
Berlín
Nakladatel
Red
jazyk
čeština
Počet stran
352
datum vydání
1.01.2022

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.1 z 5 41 hodnocení čtenářů

15× 5 hvězdiček 17× 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • Zuzana Zusková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Super námět na knihu, v dnešní době kdy podcasty letí. Opět tady máme silný příběh, který je o velmi těžkém tématu. Přijde mi, že tento díl je lépe zpracovaný a hlavně u něj bude člověk dost přemýšlet. Není to úplná oddechovka na jedno slupnutí. Kyra má za sebou traumatickou událost a v Berlíně chce studovat psychologii. Do cesty se jí připlete Milan, kluk který zná její tajemství ohledně podcastu. Milan je milý, přátelský a cílevědomý. On ale žije hlavně pro házenou a to je právě problém. Oba jsem si hned oblíbila, s Kyrou už jsme se setkaly v prvním díle a těšila jsem se na její příběh. Konec knihy byl skvělý a tam už nezůstane oko suché. Epilog mě rozsekal ještě více takže hurá na třetí díl s Miriam. Opět musím vyzdvihnout nádhernou obálku knihy.

  Přečíst více
 • Pavlína Urbanová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Přečteno jedním dechem. Skvělá trilogie ❤️ Určitě si ji všechny opět přečtu

  Přečíst více
 • Jana registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Tento díl byl o proti tomu prvnímu naprosto skvělý. Přiměřená délka ději.

  Přečíst více
 • Lucie Kadrmasová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Druhý díl této trilogie od Annabelle Stehl se mi líbil možná i o malinko víc než ten první. Je zde krásně vykreslen příběh Kyry, která si prochází složitým obdobím a její cesta za tím, stát se opět sebevědomou, mě zcela vtáhla. Líbí se mi jak autorka s citem poukazuje na složité téma a dává nám tak možnost nahlédnout, jak se daný člověk cítí a na co se ho neptat. Už se moc těším na příběh Miri.

  Přečíst více
 • Dana Zimmermannová /Hnedovlaska.s.knihou registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

  Anabelle Stehl - FadeAway ️ 2. díl ze série AWAY (trilogie) ️ 2022 Red @knihydobrovsky ️ Goodreads 4,29 ⭐ ️ Román, New Adult, Slow-burn Za poskytnutí knihy na recenzi velice děkuji @knihydobrovsky a @kate_valter #spolupráce #recenznivytisk ❤️ FadeAway je kniha od autorky @anabellestehl a tentokrát děj vypráví Kyra (studentka a zároveň sestra Noaha z 1.dílu) a Milan (student a hráč házené). Musím hned na úvod říct, že zapletku (téma obtěžování, sebedůvěry, boj za rovnoprávnost) a hlavní postavy mám více v srdci, než jak tomu bylo u Noaha a Lii. Tyhle témata mám zkrátka v knihách ráda.❤️ + Za veliké plus považuji v knize téma zápletky. Boj za práva žen. Boj za to, že obtěžování není normální jev ve společnosti. Popis i jak oběť a agresor se s tímto problémem vyrovnávání...to bylo vážně dobré. Vážně jsem si ta témata v knize užívala a byla jsme zvědavá na jejich konečné řešení. Musím říct, že jsem čekala větší drama s ,, agresorem"... ale zase to bylo vyřešeno docela realisticky. + / - Hlavní postavy jsou fajn a já se do nich dokázala vcítit. Příběh je slow-burn a tudíž čekejte, že se dvojice poznává opravdu pomalu. Místy jsem si sice přála... aby proběhla větší otevřenost mezi nimi v rámci jejich problémů. Právě ta nedostatečná komunikace občas nechávala naše postavy v pro mě ,,hluchých" místech. Ovšem Kyra a Milan maji jinch zajímavé a sympatické povahy. - Přiznám se, že jak u prvního... tak u druhého dílu jsem si uvědomila, že nejsem fanoušek dlouhých popisů. Hlavně úvod knihy byl na můj v kus velice popisný a oddalovalo to první setkání naší dvojice. Na to si opravdu pár stran budete muset počkat. Jelikož první díl jsem hodnotila 3,5/5... tak tenhle druhý hodnotím 3,8/5 ⭐. Kyra a Milan mají krásný a zajímavý oddechový příběh. Ovšem pro mě tam pomalý rozjezd, dlouhé popisy...a já osobně bych tam přidala trošku drama v Kyřině konečné zapletce. Já jsem ale milovník autorek a musím říct, že Anabelle napsala vážně zajímavý a krásný příběh. Už se těším na příběh nejstaršího bratra Eliase. Na jeho příběh se těším už od prvního dílu a mám tušení, že to bude můj oblíbenec. I to tema, které se bude řešit u Miriam bude srdcervoucí. Důležitou součátí FadeAway jsou i podcasty. Ty jsem si v knize velice užívala a bylo to příjemné zpestření. ️ Vážně to bylo velice realistické a i ta témata byla zajímavá. A byla tam i ukázka toho, že kolikrát jsou lidé za klávesnicí velice soudící... a je jim jedno, jestli svým názorem můžou lidem blížit.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 220 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora