Časovládci: Skryté ostří Martin Sládek E-kniha

Časovládci: Skryté ostří E-kniha

Martin Sládek

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

  • Ihned ke stažení

199 Kč s DPH

Twisto Pay | Zaplať až po Vánocích S Twistem můžeš zaplatit svůj nákup až po Vánocích! Více informací

Popis

EXISTUJE NĚCO, CO DOKÁŽE ZMĚNIT POVAHU LIDSTVA?

Jorgen je jedním z mála lidí, kteří ví, jak překračovat hranice času. Zaneprázdněný hledáním ztracené přítelkyně Maeve, zapíjením antidepresiv alkoholem a postupujícím šílenstvím přijímá anonymní zakázku, která bude mít fatální dopad nejen na jeho vlastní osud.

Albert Everett má poslední šanci zahájit guerillovou válku a přizpůsobit si budoucnost světa vlastním záměrům. Task Force Aion má poslední šanci stvrdit svá předchozí vítězství a zajistit přirozený vývoj dějin. Major Kanedy nevnímá žádnou šanci jako poslední a při každé z nich je odhodlán obětovat vše.

Válka potichu nabírá na obrátkách, bojištěm jsou všechny epochy napříč časem a lidskost zdaleka není její jedinou obětí. Oči kyborgů pod středověkým sluncem jsou ale všechno, jen ne lidské, a oběti – ty jsou jen statistickým údajem…

____

 „Román Časovládci: Skryté ostří je dechberoucí dobrodružné čtení, drsná a divoká jízda napříč dějinami i paralelními světy.“ – PEVNOST

Sdílet 0

kategorie
E-knihy » Sci-fi a Fantasy
Nakladatel
Mystery Press
datum vydání
1.01.2020
Jazyk
čeština
Počet stran
512

Jak si vede v knihy Dobrovský?

183450. v e-shopu | 151556. minulý týden | 32787. nejlepší dosažené 26.12.2020

1759. v E-knihy - Sci-fi a Fantasy | 1429. minulý týden | 1399. nejlepší dosažené 17.11.2021

  • Pro ty, kteří se rozhodují, zda si knihu přečíst, mám pár zajímavých postřehů: 1) I když jste časovládci, nemůžete se jen tak vrátit v čase a zabít batole Hitlera. 2) V pražské lékárně vás obslouží, přestože jste oblečení v outfitu z 11. století. 3) Když máte bionickou ruku, musíte si dávat pozor, kterou rukou přátelsky poplácáváte a kterou uštědřujete nepřátelům údery. 4) Pokud patříte k lidem, kteří neustále na něco nemají čas, budete dost závidět postavám z knihy. Ty mají všechen čas na světě.

    Více

    Zdeněk Gothard Zdeněk Gothard

Hodnocení a recenze čtenářů

5.0 z 5 2 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 5.0 z 5

Další knihy autora