2.4 z 5 hvězdiček
E-knihaE-kniha
- Ihned ke stažení
-
Kniha je ve formátech mobi PDF ePUB
299 Kč s DPH
Jsme transparentní
Míša nesnáší Adama od první chvíle, kdy nakráčel do firmy a usedl na ředitelské křeslo. Pevně převzal otěže velení a všem svým zaměstnancům dává náležitě najevo, že on je šéf. S Míšou to ale nemá tak jednoduché, je lvice tělem i duší. Její bojovná povaha jí dodává odvahu se postavit proti němu a říct mu z očí do očí, co si o něm doopravdy… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Na útěku
-
Manželské hry
-
Smlouva na lásku
-
Jezdec
-
Zvrácený
-
Hotel 69
-
Dej mi Království
-
Tři hříšná tajemství
-
Dohoda
-
S láskou, Chloe
-
Bestseller Zvrhlý král
-
Doktor Láska
-
Projekt šéf
-
Vlci z Wall Street: Ian
-
Konec nevinnosti
-
AKCE Ten pravý
-
Žhavá pokušení: Pouta vášně
-
Sňatková dražba: Kniha první
-
AKCE Drž mě
-
Pod maskou nevinnosti
-
Tři drobné chybičky
-
AKCE Nemravná nabídka
-
Bestseller Zvrácené království
-
Bestseller Nelítostný princ
Míša nesnáší Adama od první chvíle, kdy nakráčel do firmy a usedl na ředitelské křeslo. Pevně převzal otěže velení a všem svým zaměstnancům dává náležitě najevo, že on je šéf. S Míšou to ale nemá tak jednoduché, je lvice tělem i duší. Její bojovná povaha jí dodává odvahu se postavit proti němu a říct mu z očí do očí, co si o něm doopravdy myslí, i kdyby to pro ni mělo mít následky. Adam není zvyklý, aby mu někdo odporoval, a už vůbec ne jeho podřízená, jenže její drzost ho přitahuje, a proto ji občas vytáčí schválně. Můžou spolu ty dva vůbec vycházet? A co když kartami zamíchá Adamova minulost, která dožene jeho i Míšu?
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.1 z 5 134 hodnocení čtenářů
65× 5 hvězdiček 32× 4 hvězdičky 27× 3 hvězdičky 5× 2 hvězdičky 5× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
-
Rina Vevesi registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Ano, pane řediteli – Lucie Srňánková Musím se přiznat, že ze začátku jsem s knihou měla problém. Ač má obal krásně modrý, ihned jsem ji zařadila do škatulky červená knihovna. A měla jsem tedy jistá žánrová očekávaní. Moje chyba. Brzy mi totiž došlo, že v tomto případě se nejedná o romantiku s nábojem erotiky, jakou proslula například Lisa Kleypas. Ale naopak, že se jedná o erotiku s nábojem romantiky, s kterou se můžeme setkat třeba u Bertrice Smal. Příběh Adama a Míši. On je ředitel, ona asistentka. Stokrát ohrané téma, přesto jej Lucie v rámci žánru dokáže podat čtivě. Několikrát jsem se i upřímně zasmála. Ve chvíli, kdy to vypadalo, že spisovatelka zabředává do klišé, kterými se obdobné knihy hemží, pokaždé mě překvapila, protože opak byl pravdou. Konec knihy, rozhodně nejzajímavější. Žádné zdlouhavé čekání, kdy si ona a on konečně uvědomí, jestli se milují, či ne. Lucie tohle rozhodování hlavních hrdinů nechává na pozadí událostí, které jsou překvapivě nabité akcí. Plus a zároveň minus knihy je, že autorka nazývá věci pravými jmény. Odpadá nám tak nešvar broskviček, lasturek a kopí. Na druhou stranu, fakt, že pro chloubu hlavního hrdiny je téměř v celé knize použito jedno, a to samé slovo, je po pár stránkách téměř otravný. Nic proti pravým označením, ale i těch máme víc. Jedná se o autorky prvotinu. V souhrnu mě kniha bavila a víc než splnila, má očekávání. Oceňuji čistý, čtivý text a rozhodně se těším na další kousky. Vrabci na střeše si už štěbetají, že se na nich právě usilovně pracuje.
Přečíst více -
Kristýna registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Příjemné počteníčko, které obsahuje úplně vše. Těším se na další knihu od autorky.
Přečíst více -
Karolína registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
U romantiky a obzvlášť erotiky nečekám nic extra, většinou nemají ani pořádný děj, natož zápletku. Z tohohle se ale vyvinul s dramatický příběh. To mě opravdu velmi mile překvapilo. Postavy jsou úžasné, i když se Adam choval jako idiot. Čte de to samo, děj frčí před očima. Erotické scény jsou perfektní. Konečně kvalitní a pěkná česká erotická kniha, do teď jsem byla jen a jen zklamaná (tou nudou a trapností). Tuto autorku si ale opět ráda přečtu.
Přečíst více -
evelyn657 registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Výborné a velmi čtivé. Postavy jsem si zamilovala, i když jsem na ně chvilkama nadávala. Erotické scény jsou opravdu vzrušující a vymazlené. Děj odsýpá a zápletka je nečekaná a neokoukaná. Oceňuji české prostředí a česká jména. Jsem nadšená.
Přečíst více -
Lucie Benešová registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Bohužel pro mě velké zklamání. Kniha mi přišla jako česká parodie na Padesát odstínů. Děj pěkný avšak v českém podání celkem nelogický. Erotické scény se bohužel stále opakovaly. Za mě kniha která nenadchne ani neurazí.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Darujte dětem kouzlo Vánoc: jedinečný set Albi tužky a Zimních pohádek jen u nás!
-
5 nejkrásnějších vánočních obálek a pár tipů navíc
-
Tipy na knižní dárečky pro malé čtenáře | Vánoce voní knihou
-
Atomové šelmy: Když predátoři vyrážejí na lov postapo fanoušků | RECENZE
-
Festival Knižních závisláků 2026: Poprvé v Praze! Vstupenky v prodeji za zvýhodněnou cenu
-
Stranger Things 5: První vlna nasadila laťku hodně vysoko | RECENZE BEZ SPOILERŮ
-
Atmosféra, která pohltí: T. J. Reid přináší další silný román| RECENZE
-
V neděli začíná advent. Máte připravený adventní kalendář a vánoční knížky pro děti?
-
Nestihli jste znovu zhlédnout Stranger Things? Máme pro vás shrnutí 1.-4. série
-
Keeping 13 - Emocionální kolotoč, který budete milovat | RECENZE
-
Příběhy mezi regály: Křest kalendáře Muž roku a Anděl mezi zdravotníky
-
Kletba pravé lásky: Když pohádka potemní | RECENZE