Konečně jsme se dočkali! Třeštíková i Hartl napsali novou knihu

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Knihy Dobrovský Knihy Dobrovský

Konečně jsme se dočkali! Třeštíková i Hartl napsali novou knihu - titulní obrázek

Podzim je skutečně plodný! Na tuto zprávu jsme dlouho čekali a najednou je tu! Jedni z nejčtenějších českých autorů vydají další knihu! Radce Třeštíkové vyjde v listopadu Tajemství, Patrik Hartl odhalí svých 15 roků lásky už koncem října.

Radka Třeštíková - Tajemství

Foukneš do pěny je poslední vydaná kniha Radky Třeštíkové. Vyšla loni v květnu a od té doby napříč sociálními sítěmi proběhlo několik informací o chystané knize, která měla údajně spatřit světlo světa už letos v dubnu, ale nakonec se tak nestalo a nikdo netušil, kdy její další dílo vyjde nebo jak se bude jmenovat. Název Tajemství je tedy více než trefný. 

 

 • Tajemství

  pevná vazba

  Napínavé vyprávění o lidech v horách a horách mezi nimi, které už nejde obejít, ale dá se z nich spadnout a dá se v nich ztratit. Stejně jako v té šílené spoustě tajemství, co si v sobě pečlivě…

  359 Kč

  449 Kč

  Předobjednat

  Četl(a) jsem

 

Anotace slibuje napínavé vyprávění o lidech v horách a horách mezi nimi. Čekejme tedy životní příběhy prodchnuté tajemstvími, která si střeží každý z nás, dokonce i děti. Všichni občas potřebujeme někoho, kdo nás zachrání. Ale musíme si umět říct o pomoc... 

Obálka této novinky, za kterou už Radka stihla na sociálních sítích sklidit kritiku, vyžaduje čtenářovu bedlivou pozornost, a to nejen kvůli výrazné barvě. Zkuste z písmenek poskládat jméno autorky a název knihy. Uvidíte, že tak snadno vám to nepůjde. My ale dáváme palec nahoru za originialitu. Tenhle titul v knihkupectvích jen tak nepřehlédnete!


» PŘEDOBJEDNAT «

Patrik Hartl - 15 roků lásky

Sotva se v kinech usadila filmová adaptace knihy Prvok, Šampón, Tečka a Karel, zveřejnil Patrik Hartl na svém instagramu informaci o své nové knize,15 roků lásky, jež vyjde koncem října. Patrik tvrdí, že je to snad nejkrásnější příběh, který kdy napsal.  

 

 • 15 roků lásky

  měkká vazba

  Realita umí být neuvěřitelná a skutečné události někdy působí nepravděpodobně. Aleš by do svých třiceti dvou let nevěřil, že jeho život bude vypadat takhle. Představoval si ho úplně jinak. Jednoho…

  319 Kč

  399 Kč

  Předobjednat

  Četl(a) jsem

 

Román vypráví o Alešovi a jeho lásce k ženě, která na něj naložila takovou porci lásky, že by to prý porazilo i vola. Jak se s tím dokázal vypořádat? 

Pokud se podíváte na obálku Tajemství a 15 roků lásky, možná vás napadne, jestli je oranžová nová černá nebo zda se nakladatelství nedomluvila na příznačných podzimních tónech. Za nás je i tato obálka velmi povedená a těšíme se, až se nám dostane do ruky.


» PŘEDOBJEDNAT «

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet