Ohlédnutí za podzimním Bookstormingem

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Knihy Dobrovský Knihy Dobrovský

Ohlédnutí za podzimním Bookstormingem - titulní obrázek

Dnes vás, milí čtenáři, necháme nahlédnout do naší pravidelné akce pro vybrané knihomoly, bookstagramery, Knižní závisláky a redaktory našeho Dobrého blogu. Okuste pohodovou atmosféru a zavítejte do malebných prostor holešovického Města moře. Srdečně vás zveme na malé ohlédnutí za podzimním Bookstormingem!

V neděli 19. září jsme se opět sešli, abychom sdíleli svou lásku k dobrým příběhům. Trojice Kateřina, Katka a Adam vyprávěli s nadšením sobě vlastním o knihách, jež budou na podzim vycházet, ostatní bedlivě poslouchali nebo diskutovali nad šálkem horké kávy a v hlavě si tvořili seznam titulů, které si touží přečíst.

K vidění a rozebrání byly ty nejčerstvější knižní novinky z Našeho nakladatelství. Pozorní jedinci si mohli všimnou také titulů v originálním vydání, které na svůj překlad netrpělivě čekají.

Nechyběla ani zábava v podobě kvízu o pestré ceny, dárečky od nás i štědrých sponzorů (Lindt, Stabilo), a kdo se nestyděl, mohl se vyřádit v malebném fotokoutku s houpačkou.

Mrzí vás, že jste na Bookstormingu nebyli? Chtěli byste se příště objevit na seznamu pozvaných? Přidejte se do skupiny Knižních závisláků, čtěte, hodnoťte, recenzujte, staňte se Závisláckým velvyslancem nebo Knižním předskokanem, oživte svůj bookstagram a jednoho dne zavítá pozvánka i do vaší e-mailové schránky.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet