Úzkosti a jejich lidé Audiokniha (mp3)

Přehrát ukázku

00:00

00:00

Audiokniha (mp3)

 • Ihned ke stažení

Buď lže jeden, nebo všichni. Někdo ví, kde se ten pachatel skrývá… Takhle by mohl znít závěr vyplývající z výpovědí osmi svědků prapodivného přepadení, které provedlo „to pako s pistolí“, přestože vlastně nic drsného neplánovalo... K politováníhodnému incidentu došlo den před silvestrem při prohlídce bytu, kam však zdaleka ne všichni zájemci… Přejít na celý popis

Satoši Jagisawa: Dny v knihkupectví Morisaki Knihy dokáží vyléčit na stonající srdce i duši... Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Buď lže jeden, nebo všichni. Někdo ví, kde se ten pachatel skrývá… Takhle by mohl znít závěr vyplývající z výpovědí osmi svědků prapodivného přepadení, které provedlo „to pako s pistolí“, přestože vlastně nic drsného neplánovalo... K politováníhodnému incidentu došlo den před silvestrem při prohlídce bytu, kam však zdaleka ne všichni zájemci dorazili s úmyslem najít si nový domov. Jakmile místní policisté podivuhodného zločince v objektu zamknou a osvobozená rukojmí odvedou k podání svědectví na služebnu, ukáže se, že pachatel mezitím zmizel. Odhalí strážci zákona Jim a Jack, kam se padouch vypařil a proč jsou všichni tak střelení a rozčilení? Detektivní groteskou se vyhledávaný švédský autor vrací ke kořenům svého psaní, především k fenomenálnímu Muži jménem Ove.

Sdílet 0

Nakladatel
OneHotBook
datum vydání
27.05.2020
Vazba
mp3
jazyk
čeština
Délka
09:28:51
 • Daniela Schmidtová Daniela Schmidtová

  Z knihy je znát, že autor sám se občas potýká s duševní nepohodou, protože úzkosti všech postav dokázal tak výborně popsat a zprostředkovat je tak nejen čtenářům, kteří s tím mají osobní zkušenosti, ale i těm, kteří se na nás „blázny“ mají tendenci dívat skrz prsty. Autorovi se tak daří dělat jakousi osvětu o celospolečenském tabu duševních nemocí a zároveň ujišťovat ty, kdo je mají, že každý má své vlastní „něco“. Přitom se člověk i pobaví a nemá pocit, že mu někdo něco vnucuje.

  Celá recenze

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.4 z 5 40 hodnocení čtenářů

21× 5 hvězdiček 14× 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.3 z 5

 • 5 z 5 hvězdiček Kristýna Vaňková registrovaný uživatel

  Krásný inteligentní humor, zajímavě vystavěný napínavý příběh s mnoha přesahy do života čtenáře. Několik pasáží jsem četla i dvakrát, abych si lépe užila a zapamatovala obsah. Autor je skutečně mistr slova i myšlenky. Vřele doporučuji.. zvlášť pokud jste se někdy setkali s úzkostí vlastní nebo cizí.

  Kniha, Host, 2020, 9788027502035

 • 5 z 5 hvězdiček Bára registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Nádherná kniha. Plno neskutečně hlubokých pravd ve vtipném kabátku, zajímavé postavy popisované nikoli zevnějškem, ale tím, co je ukryto. Jedna z mála knih, kterou chci číst znovu, protože jedním přečtením jsem mohla přehlédnout další vrsty příběhu.

  E-kniha, Host, 2020,

 • 5 z 5 hvězdiček Lucie Hortová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Perfektní, suprově propletené dějové linky, kniha se četla rychle a do konce vlastně nevíte, jak to vše je.

  E-kniha, Host, 2020,

 • 4 z 5 hvězdiček Jan Havelka registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Jistě stojí ta to prokousat se první méně záživnou částí. Příběh i myšlenky obsažené ve zbylých dvou třetinách to plně vynahradí.

  E-kniha, Host, 2020,

 • 5 z 5 hvězdiček Denisa Padalíková registrovaný uživatel

  Skvělá komedie. Moje první kniha od tohoto autora, můžu doporučit. Kniha se četla jednoduše a rychle. Za pobavení a za udržení čtenáře v nevědomosti tak dlouho dávám 5 hvězdiček.

  Kniha, Host, 2020, 9788027502035

 • 4 z 5 hvězdiček Zuzka-Knižníček registrovaný uživatel

  Tato knížka má velmi netradiční a neotřelý námět a ten se mi tedy líbil velmi, velmi povrchně musím říct, že i obálka knihy je velmi vtipně vymyšlena a přitom při čtení dostane jasný smysl. Ze začátku jsem knihu četla na jeden nádech, v polovině jsem měla pocit, že bych klidně pár stran mohla postrádat a ke konci už to zase dostalo švih. Autor umí absolutně bravurně popsat charakteristiky jednotlivých postav včetně pocitů a emocí. Dovedu si úplně živě představit, že by kniha byla přenesena na filmové plátno nebo divadelní prkna. Za mě můžu určitě doporučit (ale Medvědín u mě zatím vede).

  Kniha, Host, 2020, 9788027502035

 • 5 z 5 hvězdiček Veronika Drdová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Backman mě opět nezklamal. Jeho příběh mě rozesmál, dojal i překvapil. Líbí se mi, že jeho knihy vždy ve mě zanechají spoustu emocí. Krátké kapitoly vás nutí číst stále dál a zároveň nechcete, aby vyprávění skončilo. Postavy jsou popsány skvěle, dokážete si je představit a jelikož jsou tak praštěné a zároveň obyčejné, tak si je všechny oblíbíte.

  Kniha, Host, 2021, 9788027505098

 • 4 z 5 hvězdiček Gábina registrovaný uživatel

  Od autora jsem četla 4 knihy a tuto řadím za Oveho (ten byl skvělý). U Oveho jsem se nejvíc nasmála. Pro mě jsou všechny knihy psány velmi laskavým a současně nevtíravě humorným způsobem. Zdá se mi, že v každé knize autor řeší (více či méně) dodržování či nedodržování řádů a pravidel.

  Kniha, Host, 2021, 9788027505098

 • 4 z 5 hvězdiček Elinorka registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Zajímavá knížka, která mě zaujala obálkou, musím se přiznat. Styl psaní je trochu zvláštní, pro mě nezvyklý, ale když si na něj člověk zvykne, knížku si užije. Je vtipná, hodně o rodinných a vůbec mezilidských vztazích, o tom, po čem lidi touží, co jsou schopni pro druhého udělat, kam až se můžou dostat, když jsou zoufalí... Byla to moje první knížka od Backmanna,ale určitě ne poslední.

  E-kniha, Host, 2020,

 • 5 z 5 hvězdiček Anonym registrovaný uživatel

  Skvělé, za mě ještě lepší než Ove :-) Doporučuji přečíst, skvěle propracovaný příběh.

  Kniha, Host, 2020, 9788027502035

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 237 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora