6 červencových novinek, které si přibalit na dovolenou
Slunce svítí, prázdniny jsou v plném proudu a spousta z nás si dopřává...
Audiokniha (mp3)
Kniha je ve formátu mp3
379 Kč s DPH
Jsme transparentní
Ženy dlouhodobě převažují mezi absolventy vysokých škol v Evropské unii i ve Spojených státech, přesto na vedoucích pozicích v soukromém i veřejném sektoru sedí v drtivé většině muži. Ženy se tak nemohou plně podílet na rozhodnutích, která zásadně ovlivňují život nás všech. Hlavním účelem audioknihy je poukázání na fakt, že se ženy navzdory… Přejít na celý popis
Ženy dlouhodobě převažují mezi absolventy vysokých škol v Evropské unii i ve Spojených státech, přesto na vedoucích pozicích v soukromém i veřejném sektoru sedí v drtivé většině muži. Ženy se tak nemohou plně podílet na rozhodnutích, která zásadně ovlivňují život nás všech. Hlavním účelem audioknihy je poukázání na fakt, že se ženy navzdory svým akademickým úspěchům nedostávají do klíčových pozic institucí a nabízí přesvědčivá a rozumná řešení, jak mohou plně využít svůj potenciál. V audioknize najdete praktické rady o vyjednávacích technikách, o mentoringu, o vyrovnání s mýtem „musím zvládat všechno“ i o tom, jak překonat vnitřní zábrany a „opřít se“ do své kariéry. Autorka popisuje konkrétní kroky při propojování profesionálního vzestupu s osobním naplněním a ukazuje, jaký prospěch mužům přinese, pokud podpoří ženy nejen na pracovištích, ale také doma. Audiokniha je tedy hlavně působivým apelem na odbourání společenských předsudků, které ženám svazují ruce v dosahování vysněných cílů, a vytvoření skutečné rovnosti mezi muži a ženami.
5.0 z 5 3 hodnocení čtenářů
3× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Lucie registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Jsou zde zajímavé myšlenky ohledně komunikace. V každém případě doporučuji k četbě, kniha Vám může dodat odvahu, pokud se nad svojí kariérou zamýšlíte, potřebujete popostrčit nebo si o tom jen nemáte s kým popovídat.
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Slunce svítí, prázdniny jsou v plném proudu a spousta z nás si dopřává...
Pokud vám seriál Heated Rivalry (Spalující rivalita) nedal spát a zhlédli...
Pokud nevíte, zda sáhnout po „nové Lukáškové“, váš osobní...
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Nestihli jste naše žhavé literární odpoledne na Masarykově nádraží, nebo...
Po dočtení poslední knihy, která byla na můj vkus až příliš...
Už jste také někdy spadli do pasti algoritmu sociálních sítí? Znáte to....
Ne vždycky má člověk chuť vyrážet na nákup do obchodního centra. Někdy...
Pokud jste unavení ze všech těch varování, že světu hrozí atomová válka...