Zdravá výživa

Seřadit:

Seřadit:

Dostupnost

Stav

Hodnocení

Vazba

Zdravá výživa

Všechny nás občas zachvátí touha změnit svůj životní styl a začít žít zdravěji. (Tedy kromě těch, kteří nadevše milují smažené a zabíjačky, ty by zřejmě tato kategorie spíše vyděsila.) Ale nestačí jen zapojit sport a pravidelný pohyb, velmi důležitou - možná i o dost důležitější - složkou je správné stravování. Ale co to vlastně znamená? Pro každého asi trochu něco jiného, záleží na našem cíli.

Pokud chcete zhubnout či jinak vyrýsovat svoji postavu, volte návodné kuchařky z této nabídky. Skvělou variantou budou série Fitreceptů nebo vyhlášené bio vaření Lahodně s Ellou. Můžete zde najít také řešení hladiny krevního cukru, únavy, či dokonce tipy na výživu po infarktu nebo během těhotenství.

Velmi poučné budou například publikace o tucích omega-3, aktuálním hitu matcha i tzv. ortorexii. Pronikněte spolu s vybranými tituly do světa bylinek! Nebo se inspirujte, jak si připravit zdravou svačinu do školy i do práce. Pro radikální změny ve výživě skvěle poslouží tituly jako Cukrfree a série Doba jedová, biokuchařky, recepty pro vegetariány i vegany nebo průvodce velmi populární ketodietou.

 

Seřadit:

Dostupnost

Stav

Hodnocení

Vazba