Za zamčenými dveřmi
Za zamčenými dveřmi - Freida McFadden BESTSELLER NOVINKA

Kniha ( pevná vazba )

E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Jedna velká lež

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 999 Kč dárek zdarma v hodnotě 349 Kč

Jedna velká lež

Když si Nora Davisová dělala jako malá v pokojíčku úkoly, netušila, že její otec zatím ve sklepě vraždí ženy. Až do dne, kdy se jim u dveří objevila policie. O desítky let později je Nořin otec stále za mřížemi a ona je úspěšná chirurgyně s poklidným a osamělým životem. Nikdo netuší, že její otec byl sériový vrah. Pak však Nora zjistí, že… Přejít na celý popis

Výlet do historie | Historické romány se slevou až 50 % Vydejte se skrze knižní stránky do časů minulých! Vybrané historické romány teď pořídíte se slevou až 50 %. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Když si Nora Davisová dělala jako malá v pokojíčku úkoly, netušila, že její otec zatím ve sklepě vraždí ženy. Až do dne, kdy se jim u dveří objevila policie. O desítky let později je Nořin otec stále za mřížemi a ona je úspěšná chirurgyně s poklidným a osamělým životem. Nikdo netuší, že její otec byl sériový vrah. Pak však Nora zjistí, že jedna z jejích pacientek byla zavražděna – a to stejně děsivým a jedinečným způsobem, jakým vraždil i její otec. Někdo ví, kdo Nora je, a chce, aby za ten hrůzný zločin nesla zodpovědnost. Jenže ona není vrah. Policie jí nemůže nic přišít. Pokud se jí tedy někdo nepodívá do sklepa.

 

Sdílet 0

Nakladatel
Kalibr
datum vydání
7.02.2024
ean
9788024295862
Počet stran
240
jazyk
čeština
Vazba
pevná vazba
isbn
978-80-242-9586-2

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.5 z 5 11 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • 5 z 5 hvězdiček Petra Bencová registrovaný uživatel

  Nadstandardní thriller. Kniha je napsána tak čtivě, že jsem jí přečetla v rekordním čase. Sledujeme dvě dějové linky. Autorka dokáže čtenáře držet neustále v napětí a nutí ho číst dál a dál. Děj je plný zvratů a nepředvídatelného chování, které mě teda především u hlavní hrdinky celkem iritovalo. Místy se chovala skutečně nelogicky. Sledujeme příběh sériového vraha a až do konce knihy nelze odhadnout, kdo je pachatel. Místy jsem měla až strach. Freidu McFaiden lze označit za vysoce návykovou autorku. Už vyhlížím další knihu.

  Kniha, Kalibr, 2024, 9788024295862

 • 5 z 5 hvězdiček Táňa registrovaný uživatel

  Tak jsem si myslela,že po pomocnici už od Freidy lepší kniha nebude. Jak moc jsem se mýlila... nemohla jsem se od knihy odtrhnout,tolik napínavých scén,zvratů a konec mě opravdu dostal. Freida sd tímto skvělým thrillerem řadí mrzi mé nejoblíbenější autorky a nemohu se dočkat na další knihu.

  E-kniha, Kalibr, 2024,

 • 3 z 5 hvězdiček fejky_y Uživatel aplikace KDčko

  Kniha se mi docela vlekla a ani úplně tak nebyla čtivá. Nebylo to ani něco, co bych nedokázala odložit. Každopádně hlavní hrdinka mě lezla totálně na nervy a příběh mi nesedl a nelíbil se mi. Ale říkám si, že takové pocity, jsem asi měla mít. Hlavní postava taky za mě nebyla vůbec důvěryhodná. Neřeknu vám, jestli ji máte věřit nebo ne, ale konec mě fakt překvapil. Vůbec by mě nenapadlo, že to bude zrovna takhle. Pomocnice se mi líbila o dost více a já se těším až vyjde u nás pokračování. Třeba stihnu mezitím přečíst i knihu Anatomie lží.

  Kniha, Kalibr, 2024, 9788024295862

 • 3 z 5 hvězdiček Ema Kratochvílová registrovaný uživatel

  Neskutečně čtivá kniha jako Pomocnice. Je plná nečekaných zvratů. Místama jsem měla husí kůži a konec bych v životě neodhadla. Ale Nora mě hodně iritovala. Při četbě jsem měla chuť na ni zakřičet: Zavolej na policii konečně! Chování postav je dost nelogické a vyústění zápletky velmi nereálné. Přes všechna negativa jsem si ale knihu užila a určitě šáhnu i po dalších autorčiných výtvorech.

  Kniha, Kalibr, 2024, 9788024295862

 • 5 z 5 hvězdiček Jana Petáková registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Knihu jsem přečetla na jeden zátah, je výborná, dobře se čte, závěr jsem nečekala, překvapil. Hodně mě bavila.

  E-kniha, Kalibr, 2024,

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 279 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora