4.5 z 5 hvězdiček
pevná vazbaKniha ( pevná vazba )
- Produkt je vyprodaný.
Se vstupem na britskou půdu roku 43 našeho letopočtu si centurion Macro uvědomí, že má před sebou jedno z nejobtížnějších tažení své vojenské kariéry, naplněné množstvím bitev. Během řady krvavých šarvátek musí Macro, jeho mladý podřízený Cato a římská armáda najít a zničit nepřítele, než nasbírá dostatek sil, aby císařské legie zadupal do… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Hostina krkavců
-
Lucemburská epopej I - Král cizinec (1309 - 1333)
-
Střet impérií
-
Vikingové: Nájezdy synů
-
Válečný král
-
Brány Athén
-
Pach krve
-
Lucemburská epopej III - Slavná léta (1348-1355)
-
10 ZA 500,- Vikingové - Smrt synů
-
Pod císařským orlem
-
Pokušení run
-
Tajemství císařovy milenky
-
Johana Bavorská
-
Vikingové - Pomsta synů
-
Sudetský dům
-
Sisi - Temný slib
-
Lucemburská epopej II - Kralevic Karel (1334-1348)
-
Bestseller Když se trhá nebe
-
Kdo chce zabít císaře
-
Říkali jí Kri-kri
-
Ano, můj pane
-
10 ZA 500,- Silnější než smrt
-
Hrdá
-
Císařovna - román o Sisi
Se vstupem na britskou půdu roku 43 našeho letopočtu si centurion Macro uvědomí, že má před sebou jedno z nejobtížnějších tažení své vojenské kariéry, naplněné množstvím bitev. Během řady krvavých šarvátek musí Macro, jeho mladý podřízený Cato a římská armáda najít a zničit nepřítele, než nasbírá dostatek sil, aby císařské legie zadupal do země. Macro a Cato však nemusí čelit pouze Britům. V týlu invazních sil pracuje zrádná skupina, která se snaží podkopávat moc císaře. Když se oba muži dozvědí, že dokonce připravuje atentát, který se časově shoduje s císařovým příjezdem na britskou půdu, uvědomí si, že stojí proti mnohem záludnějšímu a nemilosrdnějšímu nepříteli, než jsou barbaři, s nimiž se střetávají na bitevním poli. Musí jednat rychle - dochází jim totiž čas.
- série
- Cato 2. díl z 18
- Další ze série
-
1.
Pod znakem orla
2. Vítězství orla
3. Orel na lovu
4. Orel mezi vlky
5. Orlova kořist
- kategorie
-
Knihy »
Historická literatura »
Historické romány
- Nakladatel
- BB art
- Rozměr
- 157 x 210 x 40
- isbn
- 978-80-7381-797-8
- Vazba
- pevná vazba
- datum vydání
- 23.09.2010
- ean
- 9788073817978
- Počet stran
- 352
- jazyk
- čeština
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
5.0 z 5 6 hodnocení čtenářů
6× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
-
Matej Polák registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Mám doma celou sérii Orla od tohoto autora. Většinu knih jsem to přečetl jedním dechem, jelikož knížky jsou dobře čitelné a dějově poutavé. Vzhledem k množství knih od daného autora na stejnou tématiku je ale nutné prokládat to mezi knihami jinou literaturou, protože se témata začínají po čase opakovat a hrozilo by omrzení z nich.
Přečíst více -
Majule 91 registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
„Vítězství orla mě bavilo snad ještě víc než jednička. Je tam cítit ta gradace – invaze do Británie není žádná procházka, ale totální bažinaté peklo. Fascinuje mě, jak Scarrow vykreslil rozpor mezi Catem, který začíná chápat špinavost politiky, a Macrem, který chce prostě jen udržet svou centurii naživu. Ta scéna s Caratacusem a ta neustálá paranoia, kdo je zrádce, tomu dává grády, které běžné historické romány nemají.“
Přečíst více -
ŠTEFAN ROBA registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Cato a Macro - 2. diel! ... Pokračovanie dnes už vyše 20-dielnej dobrodružnej série zo starého Ríma. Niekde ju označujú ako "Orel", inde pod názvom "Quintus Licinius Cato". Na pozadí osudov skúseného legionára Macra a nováčika Cata nás Simon Scarrow prenesie do roku 43 nášho letopočtu a ponúka historickú fikciu plnú dobrodružstva, hrdinstva, napätia, intríg, zrady a boja o moc. Rímske légie sa vyloďujú v Británii, aby, mimo iného, priniesli slávu cisárovi Claudiovi. Skôr pre mužskú časť knihomoľov, nakoľko je kniha prešpikovaná neľútostnými bitkami a súbojmi medzi legionármi a príslušníkmi britských kmeňov. Výborná oddychovka.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Alchemised: Kniha, která vás zničí, ale stejně ji neodložíte | RECENZE
-
Proč si zamilovat Romantické útěky Julie Caplinové (a proč tentokrát zamířit do Portugalska)
-
Dračák & Drama: čtivá romantika s popkulturním srdcem | RECENZE
-
5 tipů na dětské knihy, které promění čtení v dobrodružství
-
5 knižních novinek na duben: od romantasy po mrazivý horor
-
Němá: když technologie začne vyprávět tvůj příběh | RECENZE
-
Spasitel: těžká váha mezi sci-fi, která má předurčeno stát se klasikou | FILMOVÁ RECENZE
-
Rytíř a můra – fantastický příběh Věštkyně, které je souzeno pít krev, topit se a snít | RECENZE
-
Zlatá grai: jedna z nejlepších českých fantasy současnosti vrcholí
-
Na tenkém ledě: hokejová romance, která pohladí po duši
-
Petra Lukešová: „Je to něco, co jsem chtěla dělat odmala. Doslova splněný sen” | DOBRÝ ROZHOVOR