Veganská kuchařka
Veganská kuchařka - Cinzia Trenchiová Nedostupné

Kniha ( pevná vazba )

    • Produkt je vyprodaný.
Gump: Jsme dvojka

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 499 Kč dárek zdarma v hodnotě 299 Kč

Gump: Jsme dvojka

DC COMICS: Absolutně všechno, co musíte vědět

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 2499 Kč dárek zdarma v hodnotě 499 Kč

DC COMICS: Absolutně všechno, co musíte vědět

Veganství je zdravé pro tělo i životní prostředí a navíc – tato jídla mohou být i velmi chutná! Cinzia Trenchi, naturopatka a novinářka, zde shromáždila recepty na pokrmy bohaté na luštěniny, zeleninu, ovoce, celozrnnou mouku, semena, koření, a byliny.Vychutnejte si jáhlovou a krupicovou polentu, polévku z divokého hrachu s bramborovými noky,… Přejít na celý popis

Popis

Veganství je zdravé pro tělo i životní prostředí a navíc – tato jídla mohou být i velmi chutná! Cinzia Trenchi, naturopatka a novinářka, zde shromáždila recepty na pokrmy bohaté na luštěniny, zeleninu, ovoce, celozrnnou mouku, semena, koření, a byliny.Vychutnejte si jáhlovou a krupicovou polentu, polévku z divokého hrachu s bramborovými noky, uzený tofu s kořením a červeným pepřem, celozrnné těstoviny s olivami a cherry rajčaty nebo lahodný banánový dezert či malinový závin.Po vyzkoušení těchto jídel vám už živočišné produkty nebudou nikdy chybět.

Sdílet

Nakladatel
Edice Knihy Omega
Rozměr
197 x 265 x 20
datum vydání
11.10.2017
ean
9788073905668
Vazba
pevná vazba
Hmotnost
763 g
jazyk
čeština
Počet stran
169
Vydání
1
isbn
978-80-7390-566-8

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

3.4 z 5 12 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

  • Michaela Kubart Novotná registrovaný uživatel 1 z 5 hvězdiček

    Knihu jsem vrátila, ani jeden recept mě nezaujal.

    Přečíst více
  • Regina Podloucká registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

    Mám radši kuchařky, kde jsou recepty, ne na každém dvojlistě jeden recept a fotka. Ale koupeno ve slevě, tak to jde.... na druhou stranu je pěkně udělaná a třeba na inspiraci bude dobrá.

    Přečíst více
  • Anonym registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

    3,5*

    Přečíst více
  • Zuzana Mainclová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

    Super recepty, některé jsem si musela upravit aby mi chutnaly (vynechala jsem houby nebo vyměnila rozinky) Pěkné popsané i suroviny, co obsahují i na co se hodí.

    Přečíst více
  • Šárka registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

    Kniha není zase takovým překvapením když si ji kupujete s jasným zaměrem. Ale je nádherně udělaná se spoustou nových krásných receptů.Doporučuji.

    Přečíst více
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 0 Kč Nápověda