4.1 z 5 hvězdiček
měkká vazbaKniha ( měkká vazba )
- Produkt je vyprodaný.
Na trajektu směřujícím na ostrov Wight opouští Jodie svůj londýnský život, kariéru i manžela. Má v plánu uchýlit se načas na bratrův útulný hausbót Slunečné dny, kde doufá, že nalezne ticho a klid. Jenže od chvíle, kdy vstoupí na palubu, je jasné, že to nebude ani trochu jednoduché. Pokud tam zrovna není výstřední Marilyn, která se velmi… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Štěstí hřeje jako slunce
-
Španělský slib
-
Domek v Irsku
-
Strom splněných přání - Příběh, který zahřeje víc, než hrnek čokolády
-
Pekárna plná života
-
Za italským snem
-
Citronová vůně a jemné polibky
-
Nekonečná pláž
-
Knihkupectví na Riverside Drive
-
Útěk na venkov
-
10 ZA 500,- Ztraceny v Paříži
-
Svátky v Kavárně nových začátků
-
Jak naladit štěstí
-
Vánoční prázdniny
-
Knihkupectví u jezera
-
Chata ve Švýcarsku
-
10 ZA 500,- Nové sliby
-
Letní příběh
-
10 ZA 500,- Plán plavby
-
Cukrárna v Paříži
-
Čokoládový průšvih
-
Bridgertonovi – prequel: Trochu jiná slečna Bridgertonová
-
Zloděj stínů
-
Kavárna v Kodani
Na trajektu směřujícím na ostrov Wight opouští Jodie svůj londýnský život, kariéru i manžela. Má v plánu uchýlit se načas na bratrův útulný hausbót Slunečné dny, kde doufá, že nalezne ticho a klid. Jenže od chvíle, kdy vstoupí na palubu, je jasné, že to nebude ani trochu jednoduché. Pokud tam zrovna není výstřední Marilyn, která se velmi zodpovědně ujala úkolu se o Jodie starat, pak je tu Ned, hlučný sochař z vedlejšího hausbótu. A jak má Jodie přemýšlet, když z něj nemůže spustit oči?
- Nakladatel
- Cosmopolis
- Rozměr
- 148 x 206 x 32
- datum vydání
- 18.02.2022
- ean
- 9788027133253
- Počet stran
- 336
- Hmotnost
- 380 g
- jazyk
- čeština
- Vazba
- měkká vazba
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-80-271-3325-3
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.5 z 5 4 hodnocení čtenářů
2× 5 hvězdiček 2× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
-
Vlasta Dočkalová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Slunečné dny a mořský vánek, tento zdánlivě romantický název, má za mě více významů. Příběh je o ženě středního věku, která prochází nelehkým obdobím. ️ Jodie Prošla ztrátou, která zlomí snad každou ženu, a do toho podpora jejího muže spočívá v náručí jiné ženy. Jodie už nevidí jiné východisko, než utéct před svým dosavadním životem. Uchyluje se na bratrovu loď na ostrově Wight. Chce být sama a uzavřít se před celým světem, to by ale její bratr nesměl na úklid a dohled najmout Marlyn. ️ Marlyn Z mnoha pohledů výstřední starší žena, která si prošla svým peklem, ale její povaha, životní postoj a umění radovat se ze života, dokáží Jodie vrátit do života. Miluji její překopané rčení, přirovnání a její emojiky ve zprávách. Merlyn je prostě úžasná osůbka a nelze si ji nezamilovat. ️ Ned Soused z vedlejší lodi. Výjimečný člověk a řežbář. ️ Ida Další výstřední osůbka, která provozuje kavárnu. Velmi upřímná, co na srdci to na jazyku, dlouhé roky je zamilovaná do Neda, takové kamarádství s výhodami, ovšem Ida by chtěla více. ️ George Skvělá postava. Pouliční sochař a budoucí nadějný spisovatel. ️ V příběhu se mi také moc líbí krásný sourozenecký vztah. ️ Knížka má kratší kapitoly, za mě je to plus, třeba když nemáte moc času na čtení.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
10 nejprodávanějších e-knih roku 2025 u Knihy Dobrovský
-
Čeká nás 9. díl Stranger Things? Proč si fanoušci myslí, že finále není skutečné
-
Heated Rivalry: Když se z knižní romance stane seriálový hit
-
10 nejprodávanějších knih roku 2025 v síti knihkupectví Knihy Dobrovský
-
Proč je Neklidný hrob zatím nejlepší knihou Kateřiny Šardické? | RECENZE
-
Zamilovaný vinopalník - švédská bomba, která vás nabije dobrou náladou | RECENZE
-
Drby z Olympu - skvělý nadčasový komiks, který si nejde nezamilovat! | RECENZE
-
Vánoce na Skotské vysočině: Příběh, který vás dokonale naladí na sváteční atmosféru | RECENZE
-
AOMU: česká aromaterapie, která zpříjemní čtení i každý den
-
Máme pro vás novinku: Pojištění proti poškození a ztrátě pro nákupy bez starostí
-
Dohoda růží – vílí intriky, elegance a srdce rozsekané na tisíc kousků | RECENZE
-
Svědectví o životě v KLDR 2 - Hovory z rudého pekla | RECENZE