Pustina

Kniha ( pevná vazba )

E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Horké mléko

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 999 Kč dárek zdarma v hodnotě 299 Kč

Horké mléko

Švédský venkov, to nejsou jen nekonečné lesy, jezera s křišťálovou vodou a malebné červené domy na smaragdových pasekách. Daleko od civilizace bují lidská závist a chudoba, dívky nabízejí sex na zapadlých parkovištích a na chátrajících samotách se daří drogám. Liv Björnlundová si svůj osud nevybrala, určila jí ho Pustina, vesnice na samém konci… Přejít na celý popis

Dejte knihám druhou šanci | DOBRO.HRABOŠE plníme každý týden! Znáte našeho DOBRO.HRABOŠE? Nejde o žádného hlodavce, ale místo, kam ukládáme poškozené zboží a dál ho posíláme s pěknou slevou! Dáte jim šanci a nový domov? Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Švédský venkov, to nejsou jen nekonečné lesy, jezera s křišťálovou vodou a malebné červené domy na smaragdových pasekách. Daleko od civilizace bují lidská závist a chudoba, dívky nabízejí sex na zapadlých parkovištích a na chátrajících samotách se daří drogám. Liv Björnlundová si svůj osud nevybrala, určila jí ho Pustina, vesnice na samém konci silnice. Dcera ze statku, který poznamenala rodinná tragédie, pracuje na benzinové pumpě, kam ji každý den vozí otřískaným volvem její despotický otec Vidar. Liv si připadá jako v kleci. Až do chvíle, kdy je v opuštěné studni v lesích nalezen Vidar mrtvý. Do smrti hněvivého starého muže se zaplete dvojice dealerů a zlodějíčků, kteří věděli o jeho skrývaném bohatství. Ale všechno může být složitější. Vždyť nešťastníků, jimž vražda nabízí vstupenku do lepšího života, je Pustina plná.

Sdílet 0

Nakladatel
Kalibr
Rozměr
155 x 237 x 33
isbn
978-80-242-6945-0
Počet stran
320
Vydání
1
ean
9788024269450
Vazba
pevná vazba
datum vydání
5.10.2020
 • Jiří Klimeš Jiří Klimeš

  Pustina je prototypem severské literatury a zběsile útočí na čtenáře, žádná kapitola vás nenechá vydechnout. Sednout si k tomuto příběhu s očekáváním pohodičky a zlepšení nálady, by byla velká chyba. Při čtení Pustiny smích ani jiné veselé emoce, potřebovat nebudete. Za to ale budete často pokyvovat hlavou zleva doprava a možná se naučíte vážit si vlastního života. Jestli je to depka? To si sakra pište!

  Celá recenze

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

3.5 z 5 19 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 5.0 z 5

 • Kateřina registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

  Výborná ponurá atmosféra, která vás vtáhne do děje. Překvapivý závěr odhalení pachatele kvůli kterému stojí za to (přes občas nezáživné pasáže) vydržet až do konce.

  Přečíst více
 • Danica registrovaný uživatel 1 z 5 hvězdiček

  Po přečtení Stříbrné cesty jsem se strašně na Pustinu těšila, ale zklamala mě. Je to hodně utahané a než se něco začne dít, jste v polovině knihy (možná i dál). Navíc je to psané ve 2 rovinách - o hlavní hrdince od dětství a dál a druhá linie je současný příběh. Je to hodně nepřehledné a často jsem se musela vracet o kom to vůbec píše. Není to kniha, kterou bych si přečetla znovu.

  Přečíst více
 • Lucie registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Výborná kniha, moc dobře se četla. A ta atmosféra - pochmurný přelom zimy a jara, lesy, Švédsko.

  Přečíst více
 • Grebara registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Super kniha, moc se mi líbila, perfektní. Doporučuji

  Přečíst více
 • Marie Baborová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

  Moc pekná kniha, líbila se mi I když chvílemi drsná. Přečetla Jsem jedním dechem..

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 359 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora