Eli: queer romance plná bolesti i ryzí lásky | RECENZE
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Kniha ( pevná vazba )
Při zaslání zboží balíčkem
K nákupu nad 1699 Kč dárek zdarma v hodnotě 198 Kč
Stalinova baletka - Příběh odvahy a boje o přežití v sovětském Rusku
„Ve městech, tam to žije,“ myslíval si kozlík Petr, když na louce přežvykoval jetel. „Tráva je tam zelenější, sladší a šťavnatější.“ „Jó, takové město, to je jiná,“ kvokala slepička Klára. A protože byli oba nespokojení a chtěli poznat víc, vydali se jednoho dne na cestu za městy. Navštívili města velká, malá, přelidněná, historická i ta… Přejít na celý popis
„Ve městech, tam to žije,“ myslíval si kozlík Petr, když na louce přežvykoval jetel. „Tráva je tam zelenější, sladší a šťavnatější.“ „Jó, takové město, to je jiná,“ kvokala slepička Klára. A protože byli oba nespokojení a chtěli poznat víc, vydali se jednoho dne na cestu za městy. Navštívili města velká, malá, přelidněná, historická i ta úplně moderní. Chcete také zažít trochu městského dobrodružství? Stačí otevřít stránky bohatě ilustrované a nechat se pohltit ruchem metropolí ze všech koutů světa.
5.0 z 5 1 hodnocení čtenářů
1× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Jan Janec registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Kniha, ktorá je pekne ilustrovaná a opisuje mesta celej Zeme, ktoré majú nejakú kultúrnu pamiatku, alebo je niečím zaujímavé.
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Nestihli jste naše žhavé literární odpoledne na Masarykově nádraží, nebo...
Pokud nevíte, zda sáhnout po „nové Lukáškové“, váš osobní...
Po dočtení poslední knihy, která byla na můj vkus až příliš...
Už jste také někdy spadli do pasti algoritmu sociálních sítí? Znáte to....
Ne vždycky má člověk chuť vyrážet na nákup do obchodního centra. Někdy...
Pokud jste unavení ze všech těch varování, že světu hrozí atomová válka...
Od letošního CinemaConu už uběhlo pár týdnů, ale moje nadšení z...
Po knize Pošta Jindekde jsem sáhla hlavně proto, že mám tvorbu Emily J....