4.3 z 5 hvězdiček
pevná vazbaKniha ( pevná vazba )
- Dostupné u dodavatele
- Doručení ZDARMA od 1299 Kč, do 20. 4. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
357 Kč s DPH
Běžně 399 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
V novém thrilleru Michaela Robothama se vrací forenzní psycholog Cyrus Haven a jeho tajemná pacientka Evie Cormacová. Evie, dívka bez minulosti, neustále jako by utíkala – ale před kým? Jako malou ji našli, jak se ukrývá na místě činu ohavné vraždy. Její schopnost poznat, kdy někdo lže, Cyrusovi v románu Hodná a zlobivá holka pomohla… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Nepříliš šťastná rodina
-
Jako stín
-
Noc, kdy zemřela
-
Smrtící skalpel
-
Volající
-
Skvělá známost
-
Drž se blízko
-
Ve špatné rodině
-
Království z kostí
-
Dokonalá tma
-
Panny
-
Její konec
-
Černý korál
-
Vražedná mysl
-
Pohřbené lži
-
Kurátor
-
Výměna
-
Její poslední výdech
-
Největší strach
-
Nečekané přiznání
-
Najdi mě
-
Poslední noc
-
Našeptávačova hra
-
Propast smrti
V novém thrilleru Michaela Robothama se vrací forenzní psycholog Cyrus Haven a jeho tajemná pacientka Evie Cormacová. Evie, dívka bez minulosti, neustále jako by utíkala – ale před kým? Jako malou ji našli, jak se ukrývá na místě činu ohavné vraždy. Její schopnost poznat, kdy někdo lže, Cyrusovi v románu Hodná a zlobivá holka pomohla rozlousknout spletitý případ. Teď Cyrus kousek po kousku odhaluje tajemství Eviiny temné minulosti, přitom ji však vystavuje čím dál většímu nebezpečí. Nakonec dívce nezbyde, než se opravdu dát na útěk. Přitom oba přijdou na to, že některá tajemství možná mají zůstat tajemstvími a některé nestvůry je lepší nepojmenovat.
- série
- Cyrus Haven 2. díl z 3
- Další ze série
-
1.
Hodná a zlobivá holka
2. Když byla hodná
3. Budu ti nablízku
- kategorie
-
Knihy »
Beletrie »
Detektivky, Thrillery a Horory »
Thrillery
- Nakladatel
- Moba
- Rozměr
- 135 x 207 x 44
- datum vydání
- 30.05.2022
- ean
- 9788027902439
- Vazba
- pevná vazba
- Hmotnost
- 533 g
- jazyk
- čeština
- Počet stran
- 448
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-80-279-0243-9
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.7 z 5 14 hodnocení čtenářů
11× 5 hvězdiček 2× 4 hvězdičky 1× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
-
Miroslav Gottwald registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Robotham ve skvělé formě! Tato série je zajímavá, děj vás doslova "vcucne" a nepustí. Knihu jsem zhltl během jednoho dne / večera.
Přečíst více -
Martin Vlach registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Čtivá, zajímavá, minimálně ukecaná, se zajímavým psychologickým přesahem.
Přečíst více -
Renáta Lasevičová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Opět mne spisovatel nezklamal. Sice jsem to četla po kouskách ,protože násilí na dětech se mi čte hůře a on to má tak realisticky napsáno,ale i tak jsem si to užila. Doufám že bude pokračování.
Přečíst více -
Markéta Sirotková registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Ze začátku jsem měla problém se začíst. Nemohla jsem se zorientovat v hlavních postavách a v tom, co se komu vlastně stalo. Druhá polovina knihy už byla hodně napínavá.
Přečíst více -
Naděžda Bajtek Zasadilová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Naprosto skvělá série! Po dočtení prvního dílu jsem se vrhla hned na pokračování a musím opět napsat, že autor prostě umí! Knihu jsem dočítala na jeden zátah a ani jsem nedýchala. Nemělo by mě to překvapovat, protože první díl byl úžasný a mé první setkání s Robothamem dopadlo na výbornou. Zařazuji ho, do svého seznamu k oblíbeným a určitě si od něj ještě něco moc ráda přečtu. Tentokrát se trochu posuneme a autor nás podrobně seznámí s celou minulostí Evie (andělské tváře), která nám ze svého pohledu celou minulost vylíčí, a my konečně pochopíme, proč byla v prvním díle tak uzavřená a nedůvěřivá. Kapitoly se střídají z pohledu Evie a z pohledu Cyruse, obě linky mě bavily stejně, vždy jsem netrpělivě otáčela stránky, ať už jsem zase u té druhé osoby a tahle jsem se dostala na konec a vlastně ani nevím jak! Knihu můžu doporučit všem, co nemají rádi masakry a krváky, tohle bylo skvěle psychologicky vykresleno, bez drastických scén. Moc jsem si čtení užila!
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Alchemised: Kniha, která vás zničí, ale stejně ji neodložíte | RECENZE
-
Proč si zamilovat Romantické útěky Julie Caplinové (a proč tentokrát zamířit do Portugalska)
-
Dračák & Drama: čtivá romantika s popkulturním srdcem | RECENZE
-
5 tipů na dětské knihy, které promění čtení v dobrodružství
-
5 knižních novinek na duben: od romantasy po mrazivý horor
-
Němá: když technologie začne vyprávět tvůj příběh | RECENZE
-
Spasitel: těžká váha mezi sci-fi, která má předurčeno stát se klasikou | FILMOVÁ RECENZE
-
Rytíř a můra – fantastický příběh Věštkyně, které je souzeno pít krev, topit se a snít | RECENZE
-
Zlatá grai: jedna z nejlepších českých fantasy současnosti vrcholí
-
Na tenkém ledě: hokejová romance, která pohladí po duši
-
Petra Lukešová: „Je to něco, co jsem chtěla dělat odmala. Doslova splněný sen” | DOBRÝ ROZHOVOR