4.0 z 5 hvězdiček
měkká vazbaKniha ( pevná vazba )
- Skladem 5+ ks
- Doručení V pátek 30. 1. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
312 Kč s DPH
Běžně 349 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Jaké to je opustit zdánlivě ideální manželství, prestižní šéfredaktorský post nebo romantický dům na venkově? Darina Křivánková začínala jako novinářka v divokých devadesátých letech a postupně se od psaní o filmu přesunula k psaní o jídle, pak vařila pro gurmány na staré faře a dnes provozuje se svým o dvacet tři let mladším přítelem… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Duše národa
-
Já si to všechno pamatuju
-
Tajemství zdravého pohybu
-
Příběhy, na které se nezapomíná
-
Novinářky
-
Rozhovory Terezie Tománkové
-
Když žena píše ženě
-
Přísně tajné ostudy
-
Tahle kniha ti změní život
-
Objektivní nález
-
Jako by mě opustila všechna síla
-
Zvířata v éře lidí
-
Slavomír Pískatý. 20 let kapitánem Jumbo Jetu
-
Co kdyby?
-
Jako v nebi, jenže jinak
-
Já byl frajer kluk
-
Bestseller Adam Dolník: Svět elitního vyjednavače
-
Odstíny mateřství
-
Přísně tajné skandály
-
Česká inteligence současnosti
-
Marta děti nechce
-
Ve stínu hory
-
Roky
-
O marné a nemarné víře
Jaké to je opustit zdánlivě ideální manželství, prestižní šéfredaktorský post nebo romantický dům na venkově? Darina Křivánková začínala jako novinářka v divokých devadesátých letech a postupně se od psaní o filmu přesunula k psaní o jídle, pak vařila pro gurmány na staré faře a dnes provozuje se svým o dvacet tři let mladším přítelem restauraci v Českém Krumlově. Pokud hledáte inspiraci k nějaké životní změně, lepší průvodkyně není.
- Nakladatel
- MOTTO
- Rozměr
- 115 x 185
- datum vydání
- 14.10.2024
- isbn
- 978-80-267-2741-5
- Počet stran
- 216
- Hmotnost
- 279 g
- datum dotisku
- 3.04.2025
- ean
- 9788026727415
- Vazba
- pevná vazba
- Vydání
- 1
- jazyk
- čeština
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
5.0 z 5 2 hodnocení čtenářů
2× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Lenka Kallyova registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Když jsem se loni při posledu podcastu Lukáše Hejlíka dozvěděla, že Darina Křivánková chystá knihu, těšila jsem se jako malá. Kniha vyšla a já ji slupla jedním dechem. Darina svůj životní příběh vepsala do útlé knihy, která je nabitá od první stránky inspirativním čtením. Darina je žena činu, nebojí se změn a do těch životních i pracovních se vrhá rovnýma nohama. Živit se začala jako novinářka píšící pro Lidové noviny a Reflex. Prošla a má v portfoliu také populární časopisy o jídle. Vždy k němu měla blízko, sama začínala se svou bytovou restaurací v době, kdy tento formát ještě zdaleka nebyl rozšířen a neplnil sociální sítě. Se svým tehdejším životním partnerem a manželem ji provozovala na farmě, kde spolu odešli žít z Prahy na vesnici. Darina se nebála z nefunkčního svazku odejít těsně před 50kou, stejně jako se později nebála otevřít v Českém Krumlově bistro Topinka s výrazně mladším partnerem. Životní či pracovní výzvy bere jak je život přináší, byť upřímně hovoří i o depresi a pocitech beznaděje. Darina je svá a otevřená a v mnohém velice inspirativní žena. Svůj příběh podává pravdivě, bez náznaku snahy malovat jej byť jen nádechem růžové.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
15 tipů na mangy, ze kterých si sestavíte balíček 10 za 500
-
15 tipů na thrillery, ze kterých si sestavíte balíček 10 za 500
-
Ve spárech temnoty: Temnější a vyzrálejší návrat do Everfallu | RECENZE
-
Pro fanoušky Heated Rivalry máme skvělou zprávu! Vyjde další kniha série Game Changers
-
Little Stranger: Utíkej, holčičko - temná romance, která není pro každého| RECENZE
-
Moje lepší polovička – netradiční román o lásce, rodičovství a odvaze | RECENZE
-
6 nejčtivějších novinek tohoto ledna
-
10 nejprodávanějších deskových her roku 2025 v síti Knihy Dobrovský
-
10 nejprodávanějších e-knih roku 2025 u Knihy Dobrovský
-
10 nejprodávanějších knih roku 2025 v síti knihkupectví Knihy Dobrovský
-
Láska jako ve filmu - akorát že vůbec | RECENZE
-
Jsi moje - kniha, která voní po skořici a druhých šancích