Italské léto

Kniha

E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Nový román bestsellerové Jennifer Probstové o třech generacích žen a jedinečné pouti Itálií. Workoholička Francesca je úspěšná ve všech oblastech svého života kromě jedné – rodiny. Nedokáže si vyhradit čas na svou dceru Allegru, se kterou se prakticky odcizily. Když se Allegra zaplete s novou partou a zatknou ji za držení drog, Franceska vyhoví… Přejít na celý popis

Letní obří KNÍŽKODEJ | Čtení do 99 Kč Stovky knih za maximálně 99 Kč! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Nový román bestsellerové Jennifer Probstové o třech generacích žen a jedinečné pouti Itálií. Workoholička Francesca je úspěšná ve všech oblastech svého života kromě jedné – rodiny. Nedokáže si vyhradit čas na svou dceru Allegru, se kterou se prakticky odcizily. Když se Allegra zaplete s novou partou a zatknou ji za držení drog, Franceska vyhoví přání své matky Sophie, a všechny tři se tak vypraví na velkolepou pouť do Itálie po stopách rodinných předků. Sophia ví, že její děvčata mají problémy a zoufale potřebují změnu. Pro žádnou z nich to však nebude snadná cesta. Pomohou jim ruiny starověkého Říma, kostelíky v Assisi a zvlněné kopce Toskánska uvědomit si důležitost rodinných pout, než bude pozdě?

 

Sdílet 0

Nakladatel
Ikar
Rozměr
136 x 205 x 38
datum dotisku
18.07.2022
Počet stran
392
Vydání
1
isbn
978-80-249-4796-9
Vazba
Knihy - vázané
datum vydání
8.07.2022
ean
9788024947969

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.4 z 5 7 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • Daniela Peřinová registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček

  Oddechovka… prostě američanky v Evropě…

  Přečíst více
 • Jana Vepřeková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  YannyYannyupravitpředevčírem Pokud máte rádi knihy od Julie Caplin, tak zbystřete. A pokud máte pocit, že jejím knihám cosi chybí, tak zbystřete taky! Protože toto je ještě mnohem lepší!!! Máme tady tři generace žen - osmnáctiletou Allegru, její matku Francescu a babičku Sophii. Babička má italské kořeny, a protože jí dochází, že ji nezbývá moc času, tak zorganizuje letní poznávací zájezd do Itálie se svou dcerou a vnučkou. Co mě zaujalo hned ze začátku, tak že nás autorka nehodila hned do vody, ale příběh se příjemně přirozeně rozvinul a měli jsme šanci poznat i jejich každodenní život před dovolenou… a pak i to, co následovalo po návratu. Bylo to krásně čtivé napsané, ale mělo to opravdu i hlubší myšlenky a přišlo mi to vážně dobře promyšlené a zpracované. Autorka sama v doslovu přiznává, že se jedná o její zážitky, kdy se vypravila coby Američanka na výlet po Itálii se svou matkou, neteří a tchýní. A bylo to na tom opravdu znát, protože jsem měl celou dobu dojem, že se to opravdu děje, že jsem tam v té Itálii s nimi… a dostala jsem velkou chuť se do Itálie pořádně podívat. A vidět konečně Řím, Florencii, Benátky a mnoho dalšího. Jsou tu opravdu krásně popsané všechny památky a také jídlo. Pro člověka, co tam byl podle mě úžasné připomenuti, pro ostatní skvělé lákadlo. Až si říkám, že jestli se na ta místa jednou opravdu podívám, tak budu mít asi chuť si to přečíst znova. Takže ano, doporučuju tuhle knihu všema deseti, hlavně na dovolenou, já ji četla na Lipně a mělo to své kouzlo. A rozhodně se musím podívat po dalších knížkách autorky, protože její styl psaní mě hodně baví!

  Přečíst více
 • Míša registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Knížka je pěkná a fajnová oddechovka na prázdniny. Tři generace žen jede do Itálie a zjišťuje, jak moc se odcizily jedna druhé. Je jasný, která si s kým začne, ale není to romanťárna, z který by se vám blinkalo. To oceňuji. Člověk by si hned dal románek s Italem.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 357 Kč Nápověda
Další knihy autora