Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Kniha ( měkká vazba )
Anna Sewell''s moving story is one of the best-loved animal adventures ever written, this Penguin Threads edition of Black Beauty includes a new foreword by Pulitzer Prize winner Jane Smiley, cover art by Jillian Tamaki and deluxe French flaps. Commissioned by award-winning Penguin art director Paul Buckley, the Penguin Threads series debuts… Přejít na celý popis
Anna Sewell''s moving story is one of the best-loved animal adventures ever written, this Penguin Threads edition of Black Beauty includes a new foreword by Pulitzer Prize winner Jane Smiley, cover art by Jillian Tamaki and deluxe French flaps. Commissioned by award-winning Penguin art director Paul Buckley, the Penguin Threads series debuts with cover art by Jillian Tamaki for three gift-worthy Penguin Classics. Sketched out in a traditional illustrative manner, then hand stitched using needle and thread, the final covers are sculpt embossed for a tactile, textured, and beautiful book design that will appeal to the Etsy(tm)-loving world of handmade crafts.
4.3 z 5 4 hodnocení čtenářů
2× 5 hvězdiček 1× 4 hvězdičky 1× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Karolína registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
1. anglická knížka , kterou jsem kdy dočetla a bylo to opravdu úžasné . Angličtina mi nevadila , přesto že mi je 13 . Opravdu úžasné
Eva Francová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Dvojjazyčná kniha pro začátečníky. Kniha anglické spisovatelky Anny Sewellové je upravena tak, aby byla dostupná v jednoduchém překladu pro všechny, kteří s angličtinou začínají nebo si ji chtějí oživit. Na jedné straně je text anglicky, na druhé naleznete český zrcadlový překlad. Na stránkách Albatrosmedia si také můžete stáhnout audionahrávku. Moje angličtina, značně nepoužívaná od školních let, by potřebovala vzpruhu a tato kniha mi přišla jako skvělý začátek, jak s ní něco udělat. Jednoduchý příběh, který mě v některých místech potrápil, ale díky překladu hned na protější stránce, bylo pochopení snadné. Audionahrávku jsem si pak pustila zpětně, až poté, co jsem se příběhem prokousala a díky tomu jsem rozuměla téměř všemu. Kromě angličtiny je to skvělý způsob seznámení se se slavnou knihou (nejen Černý krasavec, ale v nabídce je i spousta dalších známých příběhů v různých jazycích). Příběh navnadí k tomu, abychom si přečetli i originální knihu (tu bych však celou v angličtině nedala ). Jakmile u mě knihu uviděla má devítiletá dcera, zajásala a hned se vrhla do čtení. Musím se pro nás obě podívat i po dalších příbězích.
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.