Znamení jednorožce Hana Marie Körnerová E-kniha

Znamení jednorožce - Hana Marie Körnerová

Znamení jednorožce E-kniha

Hana Marie Körnerová

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

 • Ihned ke stažení

169 Kč s DPH

Romantika, která přetrvá staletí Jste-li romantické duše, potěší vás naše akce na lovestory, zamilované románky i červenou knihovnu, protože právě výběr těchto knih je nyní za cenu 99 Kč Více informací

Popis

Historie, dobrodružství, romantika, napětí. To všechno nabízí nový román Hany Marie Körnerové odehrávající se v polovině osmnáctého století ve Francii. Zavede nás na dvůr Ludvíka XV. i na ponurý strážní hrad, kde se v časech sedmileté války shromažduje vojsko.  

Hlavní roli v něm hrají dvojčata ze starého rodu. Od raného dětství jsou na sobě silně závislá, mají vlastní svět s tajnou řečí a tajným znamením – jednorožcem. Jejich úspěšná budoucnost je naplánována dlouho dopředu, ale všechno se dramaticky změní po smrti rodičů. Mladík vstupuje do tajné služby Jeho Veličenstva, dívku král provdá za jednoho ze svých věrných. Na dlouhá léta se jejich cesty rozdělí. Když se uprostřed války opět sejdou, pomůže jim v nebezpečí nejen vzájemná podoba, ale i prsten sloužící jako poznávací znamení…

Sdílet 0

Nakladatel
Baronet
datum vydání
2017
Jazyk
čeština
Počet stran
272

Bestseller v knihy Dobrovský

44304. v e-shopu | 39285. minulý týden

82. v E-knihy - Historické romány | 71. minulý týden

Hodnocení čtenářů

4.8 z 5 4 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 5 z 5 hvězdiček

  Historie, romantika a dobrodružství se snoubí v tomto skvělém románu, který se odehrává je Francii v polovině 18. století. Pro mě byl spíše překvapením, nečekala jsem, že se mi až tak zalíbí. Četl se nádherně, ostatně jako všechny knihy od oblíbené české autorky.

  Kniha, Baronet, 2017, 9788026906148

 • 5 z 5 hvězdiček Hana

  Další skvělá knížka od této autorky. Knížka se velmi dobře čte a děj je i přes stálé téma autorky - Francie, originální a není podobný ostatním knihám, které napsala. Doporučuji si ji přečíst, hlavně pokud máte rádi historické romány.

  Kniha, Baronet, 2017, 9788026906148

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora