Wonder Woman: Válkonoška Leigh Bardugo E-kniha

Wonder Woman: Válkonoška E-kniha

Leigh Bardugo

Četl(a) jsem
Chci přečíst
Součástí série: Ikony DC

E-kniha

 • Ihned ke stažení

169 Kč s DPH

RECENZE: Listopád (A. Mornštajnová) Už jste četli recenzi na novinku od Aleny Mornštajnové? Více informací

Popis

První kniha světově úspěšné série o mládí komiksových superhrdinů. Wonder Woman v příběhu Leigh Bardugo, bestsellerové autorky Šesti vran.

Než se z ní stane Wonder Woman, musí vyhrát velký boj. Diana touží ostatním bojovnicím Rajského ostrova ukázat, že je silná jako ony. Když ale nastane den závodů, poruší zákon. Zachrání smrtelnou dívku Aliu, čímž ohrozí celý svět. Začíná tak velké dobrodružství, při kterém obě dívky čelí armádě nepřátel – smrtelných i nadpřirozených, kteří se snaží Aliu zničit. Pokud chtějí zachránit svět, musí bojovat bok po boku.

Sdílet 0

Nakladatel
CooBoo
datum vydání
1.01.2018
Jazyk
čeština
Počet stran
352

Jak si vede v knihy Dobrovský?

52672. v e-shopu | 53245. minulý týden | 36958. nejlepší dosažené 18.01.2021

490. v E-knihy - Sci-fi a Fantasy | 507. minulý týden | 271. nejlepší dosažené 24.01.2021

Hodnocení a recenze čtenářů

3.9 z 5 8 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 3 z 5 hvězdiček Katka.B

  Kdysi dávno jsem si pořídila červené tričko s velkým žlutým znakem. Absolutně jsem netušila o co jde, než mi kdosi vysvětlil, že je to symbol spojený s hrdinkou a válečnicí Wonder woman. K hrdinům tohoto typu jsem si našla cestu ještě až o nějaký ten rok později, nicméně právě Wonder woman už tak nějak zůstala mojí první oblíbenkyní vůbec. A i když jsem věděla, že kniha, kterou si pořizuji, má s původním příběhem pramálo společného, přesto jsem se na ni moc těšila… Diana je amazonská princezna, žijící společně se svou matkou, královnou Hippolytou a mnoha dalšími amazonkami na ostrově Themiskyra. Schyluje se k běžeckému závodu, který má prokázat zdatnost válečnic. Diana, touží po uznání víc než kdokoli jiný. Nezrodila se z bitvy tak, jako její sestry, nýbrž z hlíny, kterou svýma ruka zpracovala a vymodelovala její matka Hippolyta. Často proto mívá pocit, že se na ni ostatní dívají poněkud přezíravě. Během závodu upoutá její pozornost troskotající loď. Ani na okamžik nezaváhá a skočí do moře, aby zachránila tonoucí dívku. Poté ji ukryje v jeskyni do doby, než promyslí, co s ní udělá dál. Dianino rozhodnutí se však zanedlouho ukáže jako špatná volba. Ostrov se proti cizímu člověku brání. V okamžiku, kdy několik amazonek vážně onemocní, se mladá bojovnice uchýlí k Věštkyni. Po nepříjemné rozmluvě dostane hlavní hrdinka na výběr mezi smrtí neznámé dívky a jejím očištěním kdesi na jihu Řecka… Tak tohle mě vážně bavilo. Dokonce víc, než jsem čekala. Kniha je jako celek nádherná – ať už obálka nebo grafické zpracování jednotlivých kapitol. Moc se mi líbila provázanost s řeckou mytologií, obě hlavní hrdinky byly sympatické, bavily mě bojové scény i způsob, jakým autorka zpracovala závěrečné kapitoly. Diana navíc nebyla od začátku hrdinkou v pravém slova smyslu. Zpočátku působila jako obyčejná dívka a její schopnosti se projevovaly postupně. Příběhu dodává šmrnc putování plné odvahy, dobrodružství, nebezpečí, ale i lásky a pevného přátelství. Ano, našla bych i prvky, které se mi nelíbily. Šlo o různá slovní přirovnání, místy chybějící souvislosti nebo pocit, že autorka během svého vyprávění dlouhou dobu tápala, než se jí příběh podařilo nasměrovat do správných kolejí. I tak vám ale knížku ráda doporučuji, doufám, že se bude líbit a najdete si v ní to své :-) ...

  Kniha, CooBoo, 2018, 9788075445377

 • 4 z 5 hvězdiček Klara

  Leigh Bardugo mám ráda a s tímto příběhem si skvěle poradila. Knížka ukazuje přátelství mezi ženami a jak silné může být. Posledních pár kapitol se mi opravdu líbilo, jelikož v nich bylo plno akce. Moc příjemné čtení.)

  Kniha, CooBoo, 2018, 9788075445377

 • 3 z 5 hvězdiček Anna Čížková

  Hezky napsaný příběh pojat originálním stylem a přiblížený YA čtenářům. Bohužel mi tedy druhá polovina knihy přišla trochu narychlo uzavřená.

  Kniha, CooBoo, 2018, 9788075445377

 • 4 z 5 hvězdiček Adriana Dosedělová

  Po negativních recenzích jsem od toho nic moc neočekávala. Jaké bylo překvapení, když jsem zjistila, že je to vlastně celkem fajn. Přečtěte si a udělejte si svůj vlastní názor. Nám se to líbilo.

  Kniha, CooBoo, 2018, 9788075445377

 • 3 z 5 hvězdiček Jiřina Valentová

  Byla jsem velmi mile překvapená. Přečetla jsem si na Wonder woman záporné reakce, ale já bych je tedy vyvrátila. Knížka byla velmi čtivá, dobrodružná a zajímavá. Příběh ostrova, kde se Diana narodila se mi moc líbil... pravidla a soudržnost válkonošek. Nebyl to nijak náročný děj, mně se to jako oddechové čtení moc líbilo! Knížku bych za nudnou zdlouhavou rozhodně nepovažovala.

  Kniha, CooBoo, 2018, 9788075445377

 • 5 z 5 hvězdiček Hana Kristínová

  Tak tohle byla naprostá pecka. Mělo to ten správnej drive, u kterýho jsem si ukousala všechny nehty, nešlo se od knihy odtrhnout. Skvělej příběh, parádní zápletka, nečekanej konec, prostě fantasy, jak má bejt!

  Kniha, CooBoo, 2018, 9788075445377

 • 5 z 5 hvězdiček Lucie Skalíková

  Kniha byla čtivá, nedokázala jsem ji odložit. Skvělé sympatické postavy, které jsem si hned zamilovala.

  Kniha, CooBoo, 2018, 9788075445377

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora