Specialistka Stephenie Meyer E-kniha

Specialistka - Stephenie Meyer

Specialistka E-kniha

Stephenie Meyer

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

 • Ihned ke stažení

249 Kč s DPH

Dixit Ověřte své vypravěčské schopnosti! Umožní vám vaše poutavé příběhy dosáhnout na vítězství? Dixit – zábavná společenská hra Více informací

Popis

Špionážní thriller od autorky bestsellerové ságy Stmívání!

Bývalé agentce na útěku před někdejšími zaměstnavateli nezbývá než vzít ještě jeden případ, aby očistila své jméno a zachránila si život. Jen málo lidí ví, že pracovala pro vládu Spojených států. Pro oddělení tak tajné, že nemá ani vlastní název. Coby výjimečná specialistka představuje zároveň jedno z nejtemnějších rizik. A tak když její zaměstnavatelé usoudí, že je pro ně nebezpečná, bez varování po ní jdou. Dávno nemá šanci být dlouho na jednom místě nebo používat stejné jméno. Oddělení už zlikvidovalo posledního člověka, kterému snad mohla důvěřovat. Ale ona stále ví cosi, co ji ohrožuje. Prostě ji chtějí mrtvou a brzy. Pak jí její bývalý šéf nabídne možnost úniku a asi jedinou šanci vymazat ze svých zad obří terč. Znamená to však přijmout ještě jeden úkol. Jenže informace, kterou obdrží, její situaci ještě zhorší. Zatímco se odhodlává postavit se všemu čelem a připravuje se na nejtěžší boj svého života, zjišťuje, že postupně podléhá muži, který pravděpodobnost jejího přežití jen komplikuje. Škála jejích možností se rychle zužuje a ona musí zapojit všechny své výjimečné schopnosti takovým způsobem, o jakém se jí dosud ani nezdálo. Stephenie Meyerová pro tento napínavý román vytvořila vášnivou a fascinující hrdinku se speciální sadou dovedností. A opět ukazuje, proč je jednou z nejprodávanějších autorek na světě.

Sdílet 0

Nakladatel
Egmont
datum vydání
2017
Jazyk
čeština
Počet stran
528

Bestseller v knihy Dobrovský

38656. v e-shopu | 22085. minulý týden

192. v E-knihy - Dětská literatura | 66. minulý týden

Hodnocení čtenářů

4.6 z 5 5 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 5 z 5 hvězdiček Jani M.

  Autorka si může zvolit jakékoliv téma a i když to bude téma, které si myslím, že mi třeba není moc blízké, je to jedno. Její knihy jsou tak neuvěřitelně čtivé, že i přes svůj rozsah, jsou za pár dní přečtené. Postavy v této knize mi byly sympatické, děj nenudil a věřím, že toto dílo čeká zfilmování.

  Kniha, Egmont, 2019, 9788025241059

 • 4 z 5 hvězdiček Tereza D.

  Kniha mě velmi bavila a na to, že má více než 500 stran, je čtivá a nenudí. Prostředí ,,laboratoře" a přítomnost všelijakých biologických, chemických i armádních zbraní a různých ,,vychytávek" je neobvyklá a tím pádem vítaná změna oproti běžným thrillerům. Děj, ačkoli chvílemi předvídatelný a nereálný, je plný zvratů a nečekaných komplikací. Postavy jsou sympatické (ačkoliv Daniel je na můj vkus až moc hodný a tím pádem neskutečný). Velkým plusem jsou psi :-). Od závěru jsem ale čekala trochu víc a epilog mohl být také dotaženější. Nicméně, dlouho mě žádná kniha nechytla hned od začátku jako tato. :)

  Kniha, Egmont, 2019, 9788025241059

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora