Slib mrtvým E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

249 Kč s DPH
Běžně 279 Kč Nápověda Jsme transparentní

Když se Matthew Lewis a jeho přítelkyně Stacey vracejí z večírku domů, na opuštěné silničce mezi pastvinami zjistí, že v autě dochází benzín. Matthew nechá čekat Stacey v autě a sám se vydává hledat pomoc. V dálce zahlédne světlo a zamíří k němu v domnění, že zde najde pomoc. Stane se však nechtěným svědkem něčeho, co vidět neměl. Když si to… Přejít na celý popis

Halina Pawlowská: …a přeskočila jiskra Halina Pawlowská, královna humorných citátů a oddechovek, si pro nás i na letošní prázdniny připravila veselé povídky, v nichž si s notnou dávkou nadsázky a laskavého humoru utahuje ze svých vlastních rodinných příhod. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Když se Matthew Lewis a jeho přítelkyně Stacey vracejí z večírku domů, na opuštěné silničce mezi pastvinami zjistí, že v autě dochází benzín. Matthew nechá čekat Stacey v autě a sám se vydává hledat pomoc. V dálce zahlédne světlo a zamíří k němu v domnění, že zde najde pomoc. Stane se však nechtěným svědkem něčeho, co vidět neměl. Když si to uvědomí, je už příliš pozdě. Ráno je Stacey nalezena v autě mrtvá a Matthew je pryč.

Policie se zpočátku domnívá, že Matthew Stacey zabil a utekl. Záhy je však nahlášeno zmizení dalšího mladíka jménem Kieran Robinson a v zahradě rodinného domu je nalezeno tělo. Nepatří však ani jednomu z nich, tuto oběť někdo zavraždil před více než třiceti lety.

Policie zprvu nemá důvod předpokládat, že spolu všechny tři případy nějak souvisí. Je to však opravdu jen náhoda? Jakou děsivou minulost skrývá nenápadná zahrada a jak může její tajemství souviset s novými případy, když je odděluje nejméně třicet let?

Detektivové Alex Kingová a Chloe Laneová tak mají plné ruce práce. Vrásky jim však nepřidělávají jen nové případy, ale i někteří členové vyšetřovacího týmu, kteří mají svá vlastní tajemství. Závod s časem začíná.

Sdílet 0

Nakladatel
Vendeta
jazyk
čeština
Počet stran
264
datum vydání
1.01.2021

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.5 z 5 4 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • Jana Šimečková registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Tento díl mi připadal mnohem slabší než předchozí. Nevím, zda to bylo to (podle mého) způsobeno dějovou linkou tvořenou konstáblem Sullivanem (která sice tvořila jakousi souvislost s dějem, ale ne přirozenou) nebo chybějícím pořádným motivem pachatele. Nicméně jako nit se celým příběhem vleče přetrvvávající netolerance k lidem jiné sexuální orientace i syndrom vyhoření u policie. Přitom začátek pátrání vypadal hodně slibně, ale konec jakoby k tomu nepatřil.

  Přečíst více
 • Lenička Bělohoubková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Krása střídá nádheru! Jenkins miluju, začala jsem s ní v zahraničí, kde jsem četla v nemčine a tím pokračuji v čr, jen teda v čestine. Jen tak dál, Victorie. Výborny styl, napetí do konce,jen me to mrzelo na konci ,co se stalo, achjo,ale bude líp. Jen teda jeste me hodne zaríží hodnocení na autorčiny knihy, připadnou mi hodne slabé,což si myslím, není fér. Píše luxusně!

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 194 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora