Přidejte své hodnocení produktu
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání | Přejít ke košíku
Nacházíte se zde: Domů » E-knihy » Beletrie » Světová beletrie
E-kniha
Slečna Prudencie Primová, nezávislá, jemná a velmi vzdělaná žena, se nechá zlákat působivým inzerátem v novinách a přichází za prací do kouzelného městečka San Ireneo de Arnois, kde nic není takové, jaké se zdá. Slečna Primová dostane za úkol uspořádat knihovnu inteligentního, kultivovaného a hloubavého… Přejít na celý popis
Slečna Prudencie Primová, nezávislá, jemná a velmi vzdělaná žena, se nechá zlákat působivým inzerátem v novinách a přichází za prací do kouzelného městečka San Ireneo de Arnois, kde nic není takové, jaké se zdá.
Slečna Primová dostane za úkol uspořádat knihovnu inteligentního, kultivovaného a hloubavého „muže z křesla“. Překvapivý životní styl obyvatel městečka nejprve vzbudí v nově příchozí údiv a zmatek. Postupně však tito podivuhodní a nekonvenční lidé, především muž z křesla a děti žijící v jeho domě, vystaví zkoušce její vizi světa, její předsudky, nejniternější obavy i nejhlubší přesvědčení.
Procitnutí slečny Primové je líbezný příběh o městečku, které se postavilo zády k vlivům moderního světa. Je to román plný zajímavých rozhovorů a diskusí, paradoxů, výjimečných žen a mužů, knih, žárlivosti, lásky, květin, výtečných zákusků a dobrého jídla.
Natalia Sanmartin Fenollera (nar.1970) pochází z Galície, vystudovala práva, žurnalistiku a ekonomii. Po většinu své profesní kariéry se věnovala ekonomické žurnalistice. Nyní pracuje jako vedoucí názorové rubriky v deníku Cinco Días. Její románové prvotině Procitnutí slečny Primové (2013) se dostalo velkého ohlasu. Práva na knihu byla prodána například do Velké Británie, Kanady, Itálie, Německa, Francie či USA. Španělská produkční společnost Mod připravuje filmovou adaptaci románu s mezinárodním hereckým obsazením. Natalia Sanmartin Fenollera je spoluautorkou scénáře.
3.7 z 5 6 hodnocení čtenářů
2× 5 hvězdiček 2× 4 hvězdičky 1× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 1× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Klára Nováková registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
hezký příběh
Pomohla vám tato recenze? Ano 11
Kniha, Host, 2014, 9788074911682
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Mohlo by vás zajímat
Kategorie Vše
Top autoři Vše
Top série
Témata Vše
Ti, kdo vraždí spolu, zůstanou spolu
Masky, posedlost a hra, která se z online prostoru přesune do reality. Nezdravě přitažlivá, nebezpečná a návyková dark romance.
Mohlo by vás zajímat
Kategorie Vše
Top autoři Vše
Témata Vše
Temná krimi z Krkonoš
Podezřelá smrt, vyhořelá horská bouda a pátrání, které se rychle mění v boj o život.
Mohlo by vás zajímat
Kategorie Vše
TOP Interpreti
Témata Vše
Mohlo by vás zajímat
Kategorie Vše
Doplňky pro děti a dětského pokoje Vše
Piplup z edice Squishmallows
25 cm plyšové hebkosti pro všechny, kdo milují Pokémony a měkké kamarády.
Mohlo by vás zajímat
Kategorie Vše
Albi - Kouzelné čtení Vše
TOP hry
Hrajte jako pravý zaklínač
Vylepšete svou herní partii o stylové mince a kostky ze světa Zaklínače.
Mohlo by vás zajímat
Kategorie Vše
Populární témata Vše
Dobrá záložka od Knihy Dobrovský Vše
Tipy na dárky Vše
Každý měsíc společně přečteme tisíce knih
Každý týden nové recenze, doporučení, tipy a čtenářské triky. Od zkušených redaktorů i našich knihkupců.
Nechte se inspirovatSpojuje nás nejen láska ke knihám. Knihy Dobrovský vždy budou rodinnou firmou, která pamatuje na své kořeny.
Přečtěte si náš příběhKaždý měsíc společně přečteme tisíce knih
Po–Pá: 8:00–17:00
Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a platí pro něj Zásady ochrany soukromí a Smluvní podmínky. | © 2001–2026 DOBROVSKÝ s.r.o. Všechna práva vyhrazena.