Případy pro harleyku (tři díly) Vratislav Mlčoch E-kniha

Případy pro harleyku (tři díly) - Vratislav Mlčoch

Případy pro harleyku (tři díly) E-kniha

Vratislav Mlčoch

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

  • Ihned ke stažení

299 Kč s DPH

S těmi povídkami jsem si začal už před dvěma či kolika roky a psal je vesele stále dál a dál, aniž bych pomýšlel na knížku. Nakonec jsem zjistil, že jich mám celkem dvacet jednu a tak jsem si dal tu práci, seřadil je chronologicky podle počtu dětí, které si ten můj páreček detektivů, kolem kterých se všechny povídky točí, navzájem udělal, a… Přejít na celý popis

verne 50 % Edice Julese Verna, dárkový box a další vybraná díla o velikánovi nyní s 50% slevou! Více informací

Popis

S těmi povídkami jsem si začal už před dvěma či kolika roky a psal je vesele stále dál a dál, aniž bych pomýšlel na knížku. Nakonec jsem zjistil, že jich mám celkem dvacet jednu a tak jsem si dal tu práci, seřadil je chronologicky podle počtu dětí, které si ten můj páreček detektivů, kolem kterých se všechny povídky točí, navzájem udělal, a vytvořil z nich elektronickou knížku se třemi díly „Případy pro harleyku, když oželíte všechny ty mordy“ čímž poukazuji na fakt, že v nich žádné vraždy nejsou, pouze dvě neúmyslná zabití. Povídky totiž vznikly na základě debaty s mou mladší vnučkou (já jsem už tak starý, že i ona je velká až moc) která detektivky nemá ráda právě pro ty vraždy. Tak jsem kvůli ní zkusil detektivky bez mrtvol, ale se spoustou lásky a s pěti dětmi, které jako správné policajtské děti pátrají také, například po tom, co rodiče dělají když ony spí. Tu obrovskou spoustu lásky nutně potřebujete jako pečující rodič tolika dětí, když se zároveň jako policista neustále prokopáváte lavinami lidského neštěstí a špíny. Té lásky je tolik, že by se dala krájet a servírovat.

Tři díly jsou proto, že život nejde jen kolem mne, ale také kolem mých románových postav a tak jsou v každé knížečce trochu jiné, sice stále osobité a běžnému úzu se vymykající, ale stárnoucí, zmoudřelé, zklidnělé, i když stále pomáhající, chránící a radící. Správní policajti na malém městě, kde se všichni znají a kde je mnoho věcí ještě v pořádku. On, hromotluk se zlatým srdcem zvaný Golem, a ona, drobná, empatická, marnivá a parádivá žena zvaná Tintítko, která ale je nadmíru mrštná a bojových umění natolik znalá, že ani pět chlapů pro ni není přesila, fakt, nekecám. A oba mají kromě všech těch dětí i harleyku, která s nimi všemi bydlí v jejích domečku v jednom malém, nejmenovaném městě. Fakt, nekecám. Takoví chlapi jsou i ve skutečnosti. A věřte, nevěřte, i takové ženy existují.

Knížka je bohatě ilustrovaná – ke každé kapitole je volně přiřazen jeden autorův barevný obrázek.

Sdílet 0

Nakladatel
Vydavatelství VRAM
datum vydání
2020
ean
9990002078354
Jazyk
čeština

Bestseller v knihy Dobrovský

307240. v e-shopu | 450433. minulý týden | 209665. nejlepší dosažené 16.09.2020

Hodnocení čtenářů

0.0 z 5 0 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora