Panáček*3 Vratislav Mlčoch E-kniha

Panáček*3 - Vratislav Mlčoch

Panáček*3 E-kniha

Vratislav Mlčoch

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

  • Ihned ke stažení

125 Kč s DPH

„Nikde se tolik nelže jako v dámských kalhotkách,“ tvrdí pisatel této knížky Max Panáček, malinký chlapík s velkým penisem, který v dámských kalhotkách strávil celý život a tak o tom musí hodně vědět. „A lže se tam oběma směry, zvenku dovnitř a zevnitř ven,“ upřesňuje. A protože Max už ze své podstaty se toho lhaní zúčastnit nemohl,… Přejít na celý popis

lunární Už máte svůj lunární kalendář Krásné paní pro rok 2021? Více informací

Popis

„Nikde se tolik nelže jako v dámských kalhotkách,“ tvrdí pisatel této knížky Max Panáček, malinký chlapík s velkým penisem, který v dámských kalhotkách strávil celý život a tak o tom musí hodně vědět. „A lže se tam oběma směry, zvenku dovnitř a zevnitř ven,“ upřesňuje. A protože Max už ze své podstaty se toho lhaní zúčastnit nemohl, ale mohl je pouze pozorovat, a protože Max miluje pravdu a žije v pravdě, dokázal sepsat toto pravdivé svědectví. Svědectví také o tom, jak roztodivná a klikatá cesta vede ke společenskému úspěchu a k velkému bohatství, a také jaká dobrodružství lze na takové cestě zažít a koho na ní potkat. Mladá, krásná a inteligentní paní, která Maxe po této cestě nese, je přesně tou správnou průvodkyní a vůdkyní, jakou si lze přát.

Knížka vychází už ve třetím vydání a každé z nich bylo trochu jiné, ale teprve toto poslední je úplné, protože obsahuje i údobí jejich života, které z různých ohledů a důvodů nebyly do předchozích vydání zahrnuty. Mnohem větší péče byla také věnována ilustracím, které byly zhotoveny podle autentických fotografií.

Knížka je napsána kultivovaným jazykem bez vulgarizmů a vyprávěna příjemným a jemným slohem, takže ji může číst i opravdová dáma bez pohoršování. Však také byla pro opravdovou dámu napsána. Ale protože byla napsána pro potěchu a zejména pro poučení, nevyhýbá se ničemu a nic neskrývá, jak se na takovou knížku sluší a patří.

Vratislav Mlčoch

Panáček*3 aneb Pravdivé svědectví z dámských kalhotek

*Třetí, necenzurované a nově ilustrované vydání

Vydavatelství VRAM

www.vram.cz

Sdílet 0

kategorie
E-knihy » Romány pro ženy
Nakladatel
Vydavatelství VRAM
datum vydání
2014
ean
9788090441637
Počet stran
232

Bestseller v knihy Dobrovský

262188. v e-shopu | 237474. minulý týden

937. v E-knihy - Romány a erotické knihy | 891. minulý týden

Hodnocení čtenářů

0.0 z 5 0 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

Další knihy autora