Pojď se mnou

Autor Ronald Malfi

E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

289 Kč s DPH
Běžně 319 Kč Nápověda Jsme transparentní

Aaronu Deckerovi se jednoho prosincového rána obrátí život vzhůru nohama: jeho žena Allison tragicky zemře při střelbě v nákupním centru nedaleko domova. Pronásledován manželčinou ztrátou i jejím duchem Aaron prohledá její věci a najde účet za pobyt v motelu v jiné části země. Plný zármutku a rostoucí zvědavosti se vydává na cestu s cílem zjistit,… Přejít na celý popis

Co poslouchat na dovolené či při cestě tam? Audioknihy se slevou až 50 % Připravili jsme pro vás akční nabídku audioknih, které si můžete pustit do uších při dlouhém cestování, když máte hlučné sousedy na ubytování, před spaním nebo třeba na pláži. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Aaronu Deckerovi se jednoho prosincového rána obrátí život vzhůru nohama: jeho žena Allison tragicky zemře při střelbě v nákupním centru nedaleko domova. Pronásledován manželčinou ztrátou i jejím duchem Aaron prohledá její věci a najde účet za pobyt v motelu v jiné části země. Plný zármutku a rostoucí zvědavosti se vydává na cestu s cílem zjistit, co Allison v týdnech před svou smrtí dělala.

Není však připravený na děsivá tajemství, která před ním Allison umně skrývala, na smrt a hrůzu tvořící předivo jejího vnitřního života. S každým dalším odhaleným tajemstvím Aaron stále více propadá posedlosti dozvědět se děsivou pravdu o ženě, která byla jeho manželkou, i kdyby to mělo ohrozit jeho vlastní život.

Sdílet 0

Nakladatel
Fobos
jazyk
čeština
Počet stran
384
datum vydání
1.01.2022
 • Hana Wielgusová Hana Wielgusová

  Jak nádherný příběh Pojď se mnou vlastně je, zjistíte až po jeho rozuzlení, nemějte však strach! Mezitím si totiž užijete zvláštně tajemné a napínavé čtení, při kterém budete mít husí kůži po těle, a které jenom potvrzuje autorovu zaslouženou pověst art-houseového umělce. Knihu rozhodně doporučuji a přeji, ať se vám líbí tak, jako mně.

  Celá recenze

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.0 z 5 26 hodnocení čtenářů

13× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 5.0 z 5

 • Kateřina Sobotková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Zatím nemám docteno,ale knížka mě moc baví. Doporučuju

  Přečíst více
 • Aleš Richter registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Příběh zrozen z temnoty a zármutku poté, co byla autorova kamarádka, reportérka Wendi Wintersová, spolu s dalšími pěti zaměstnanci zavražděna vyšinutým střelcem Jarrodem Ramosem v redakci The Capital Gazette v Marylandu. Titul knihy odkazuje na poslední slova, které hlavní hrdina Aaron slyší z úst své manželky Allison pár chvil před tím, než je nemilosrdně popravena šíleným střelcem v obchodním centru. Jsou to ale i slova, která truchlícího Aarona pobízejí, aby pokračoval v tom, co neměla jeho žena šanci dokončit. V pátrání, které Allison zabralo více jak deset let jejího života. V pátrání, které započalo dávno předtím, než se spolu s Aaronem seznámili. V pátrání po sériovém vrahovi. Kniha mi svým námětem vlastně dost připomínala Pytel kostí Stephena Kinga. Mírně duchařský příběh, kde se ovdovělý manžel snaží přijít na kloub tomu, co před ním jeho zesnulá žena úspěšně tajila. Nevím, zda to byl autorův úmysl, ale hned z počátku knihy mi neunikla jedna důležitá zmínka, a tak jsem byl před Aaronem v pátrání přibližně do poloviny příběhu o krok napřed. Další vývoj událostí se však již předvídat nedal a já si tento napínavý thriller s hororovými prvky skvěle užíval do posledních chvil. Některé momenty, jako například odpočítávání před tím, než reflektory auta protnou svým světlem noční tmu, jsou děsivé, ale po dočtení knihy vám zpětně přijdou i neskutečně nádherné. Kniha je plná bolestného smutku nad ztrátou nejbližšího, ale na druhou stranu nám dává i naději, že pozemské bytí tak, jak ho známe, nemusí mít pouze jednu variantu. „Jednou jsi mi řekla, že ty a já existujeme mimo rovinu, kde jsou čas a prostor smotané do klubíčka a netvoří přímku. Vždycky budeme spolu, protože jsme spolu vždycky byli. Právě teď prožíváme všechny naše okamžiky současně. Duchové, jak jsi mi vysvětlila, nejsou omezeni na tady a teď, ale cestují časem.“ Krásná kniha, která vás rozhodně nezklame.

  Přečíst více
 • Monika Strnádková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  i kdyz si myslime, ze naseho partnera zname se vsim vsudy, nemusi to byt vzdy uplna pravda. spise nez do hororu, bych knihu zaradila do detektivek. objevuji se zde prvky hororu, ale rozhodne neprevladaji. i tak me kniha velmi zaujala a s chuti jsem ji cetla od prvniho slova az do konce. knihu bych doporucila zejmena ctenarum, kteri se zajimaji o reseni kriminalnich pripadu.

  Přečíst více
 • Zuzana Zábranová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

  Aaron po tragické smrti své manželky Allison zjišťuje, že svou ženu vlastně vůbec neznal. Vydává se tak po jejich stopách pátrat po jeho minulosti i po tom, čím se celá léta zabývala. Kniha je velmi zajímavá. Jen tedy rozhodně nejde o horor.

  Přečíst více
 • Anna Rašková registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

  Dočteno 👍

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 220 Kč Nápověda