4.6 z 5 hvězdiček
E-knihaE-kniha
- Ihned ke stažení
-
Kniha je ve formátech mobi ePUB
319 Kč s DPH
Jsme transparentní
Lady Myrtle McQuoidová se vždy cítila být svými nejbližšími opomíjena. Letošní vánoční sezona tak nemůže být výjimkou. Když její hlučná rodina opustí své londýnské sídlo a vydá se na venkov, Myrtle si záhy uvědomí, že na ni zapomněli. Důležité je však zůstat v teple, mít co jíst a nějak se rozptýlit, než příbuzní přijdou na svůj omyl a vrátí… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Markýz hledá ženu
-
Vévoda pro Dianu
-
Nesnesitelný vévoda
-
Jak odradit vévodu
-
Bestseller Zrádná touha
-
Nevinná léčka
-
Začalo to polibkem
-
Nevěsta lorda MacKaye
-
I vévoda má svůj den
-
Můj vášnivý Skot
-
Úkryt na Vysočině
-
Napravený vévoda
-
Popelka a vévoda
-
Význam lásky
-
Nevěsta na útěku
-
Jedna noc s vévodou
-
Prozrazení lady Joan
-
Klub lokajů 2: Podkoní, nebo vévoda?
-
Popelka z knihkupectví
-
Řekni ano vévodovi
-
V zajetí hraběte z Glencrae
-
Falešná společnice
-
Trnitá cesta
-
Mistr skandálů
Lady Myrtle McQuoidová se vždy cítila být svými nejbližšími opomíjena. Letošní vánoční sezona tak nemůže být výjimkou. Když její hlučná rodina opustí své londýnské sídlo a vydá se na venkov, Myrtle si záhy uvědomí, že na ni zapomněli. Důležité je však zůstat v teple, mít co jíst a nějak se rozptýlit, než příbuzní přijdou na svůj omyl a vrátí se pro ni. Ovdovělý vévoda z Aragonu, Val Bancroft, touží po samotě, klidu a tichu. Rozhodně by se rád vyhnul veselé, upovídané lady McQuoidové ze sousedství. V zimních stínech však číhá nebezpečí a dívka potřebuje ochránit. Mohl by pod sněhovou pokrývkou tichých londýnských nocí vzplanout plamínek nové, vřelé lásky?
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.4 z 5 17 hodnocení čtenářů
10× 5 hvězdiček 3× 4 hvězdičky 4× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Stana B. registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Kniha je situačně vtipná, pěkně jsem se zasmála, dobře se čte a příběh je též moc pěkný. :)
Přečíst více -
Veronika Ch registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Historické romance jsou moje oblíbené čtení. Mám tedy vždy trochu obavy, když zkouším novou autorku. Co se týče této, dosáhnout kvalit Kleypasové nebo Hoytové, je těžké, ale celkově se mi kniha velmi líbila. Děj se ze začátku trochu táhne a člověk neví, jestli má mít hlavní hrdinku rád nebo nerad. Nicméně kniha dostane později spád a autorka dokázala vykreslit hluboké emoce, že jsem se místy culila, místy mi i slza ukápla. Jen ten konec nemusel být tak rychlý. Knížka rozhodně zůstává v mé knihovně.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
6 březnových knižních novinek: od temné vášně až k hokejové romanci
-
Petra Lukešová: „Je to něco, co jsem chtěla dělat odmala. Doslova splněný sen” | DOBRÝ ROZHOVOR
-
Knižní veletrh v Londýně – den třetí: Poklady místních knihkupectví
-
Knižní veletrh v Londýně – den druhý: Vesmírníček v arabštině a maraton schůzek
-
Cizota: Když se western, sci-fi a horor potkají na Marsu | RECENZE
-
Jak vypadal první den na knižním veletrhu v Londýně
-
Světelné kroky – humorná česká sci-fi nominovaná na Magnesii Literu | RECENZE
-
Uhodněte knihu podle indicií a vyhrajte. Představujeme projekt „Blind Date With a Book“