Ochránce Lee Child, Child Andrew E-kniha

Ochránce E-kniha

Lee Child, Child Andrew

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

  • Ihned ke stažení

299 Kč s DPH

Thrillerobraní se vrací Je tu opět THRILLEROBRANÍ – to znamená skvělé detektivky a thrillery za 49 Kč a 99 Kč Více informací

Popis

Jack Reacher se zaplétá do vysoké hry…

Jack Reacher přijel do malého města v Tennessee, na které hackeři právě spáchali kybernetický útok. Nefunguje nic, co se řídí po síti. Reacher se do věci vloží a brzy zjistí, že útočníkům jde o něco mnohem závažnějšího.

Bývalý vojenský policista Jack Reacher dorazí autobusem z Nashvillu do nedalekého městečka a vystoupí, aby si koupil kávu. Chce hned pokračovat dál na své nekonečné cestě křížem krážem Spojenými státy. V kapse má roličku bankovek, pas, platební kartu a zubní kartáček a k dispozici všechen čas na světě.

Jenže jeho zastávka nebude tak krátká, jak zamýšlel. Městečko je ochromené kybernetickým útokem, jemuž měl zabránit – ale nezabránil – Rusty Rutherford, který má obecní servery a síť na starosti. Nejenže přišel okamžitě o místo, ale obyvatelé mu také dávají nevybíravě najevo, že by byli nejradši, kdyby vůbec nebyl. Reacher si ho všimne ve chvíli, kdy se Rutherforda kdosi pokusí zavléct do auta a unést.

Únosci ovšem nejsou naštvaní místní lidé, ve hře jsou jiné zájmy, jiné organizace a – jiný stát. Reacher jako vždy doufá, že vše dopadne co nejlépe, ale je připravený i na ten nejhorší konec.

Sdílet 0

Nakladatel
BB art
datum vydání
1.01.2021
Počet stran
296

Jak si vede v knihy Dobrovský?

9871. v e-shopu | 7432. minulý týden | 3956. nejlepší dosažené 28.05.2021

13. v E-knihy - Thrillery | 7. minulý týden | 6. nejlepší dosažené 13.06.2021

Hodnocení a recenze čtenářů

5.0 z 5 1 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

  • 5 z 5 hvězdiček Věra Reňáková

    Tak kdo miluje Jacka, určitě nebude zklamán. Mělo to opět napětí, akci, bojovnost a cíl...dopadnout zloduchy. Vzít do rukou spravedlnost mu není cizí, jen se musí postavit na tu správnou stranu. Vůbec jsem nepoznala, že by Childovi pomáhal i jeho o patnáct let mladší bratr. Stále si to drží svojí úroveň a ani není pocit, že by něco bylo jinak. Pro mě to bylo, jakoby se mi vrátil starý známý a budu se těšit, že ať s bratrem nebo bez bratra, bude Lee pokračovat dalším dílkem a potěší plno čtenářů co milují tuto sérii jako já.

    Kniha, BB art, 2021, 9788075954749

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora