Jeremy Poldark - Nový začátek Graham Winston E-kniha

Jeremy Poldark - Nový začátek - Graham Winston

Jeremy Poldark - Nový začátek E-kniha

Graham Winston

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

 • Ihned ke stažení

199 Kč s DPH

KNÍŽKODEJ 7 PRO DĚTI Je tu další KNÍŽKODEJ, tentokrát celý věnovaný dětem! Knížkodej znamená akci 1+3 zdarma na vybrané knížky Více informací

Popis

Ross Poldark zažívá nejtíživější chvíle svého života. Po tragické ztrátě dcery a krachu společnosti na zpracování rudy, do níž investoval spoustu peněz, se ocitá před soudem. Čelí obvinění za podněcování k výtržnostem a za krádež nákladu dvou lodí, které ztroskotaly nedaleko jeho otcovského domu. Rossův největší protivník – zbohatlický finančník a spolumajitel mnoha dolů v Cornwallu George Warleggan – naopak posiluje svou moc a těší se, že se konečně zbaví nenáviděného nepřítele, k němuž navíc cítí i nepřekonatelnou osobní zášť. Není však jediný, kdo by přivítal odsouzení nekonformního příslušníka šlechtického rodu, jehož kořeny sahají několik set let do minulosti. Ross se tak může spolehnout pouze na svou manželku Demelzu, ženu prostého původu, která však každým svým počinem dokazuje, že je dáma každým coulem. Ve snaze Rosse zachránit se dokonce vydává za jedním z nejvlivnějších mužů v oblasti, sirem Johnem Trevaunancem. Zjišťuje však, že je to nesmírně složitý úkol, protože po zkušenostech s revolučními událostmi ve Francii se teď veškeré prohřešky proti veřejnému pořádku posuzují v Anglii daleko přísněji. Rossův život se tak ocitá ve vážném ohrožení.

Sdílet 0

Nakladatel
Baronet
datum vydání
2016
Jazyk
čeština
Počet stran
344

Bestseller v knihy Dobrovský

53363. v e-shopu | 64636. minulý týden

146. v E-knihy - Historické romány | 169. minulý týden

Hodnocení a recenze čtenářů

5.0 z 5 5 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 5 z 5 hvězdiček Anet

  Tato série získala čestné místo v mé knihovně. Třetí díl opět nezklamal a odtrhl mě na dva dny od reality.

  Kniha, Baronet, 2016, 9788026904878

 • 5 z 5 hvězdiček Aríka

  Seriál jsem shlédla a byla jsem nadšená, knihu jsem přečetla a jsem ještě nadšenější. Krásný poopis postav, krajiny a celkově všeho, co se v příběhu stane, je nedílnou součástí dalšího dílu o Rossu Poldarkovi. Kniha byla opět čtivá a já si místy připadala, jako, že celý příběh prožívám já sama. Příběh mě zase upoutal a pustil až na samotném konci, kdy jsem musela sáhnout po dalším dílu. Rozhodně knihu doporučuji.

  Kniha, Baronet, 2016, 9788026904878

 • 5 z 5 hvězdiček Pavla Sklenářová, Adler Czech, a.s.

  Jak jednou se začtete do příběhu, nemůžete knihu dát z ruky. Občas tam jsou pasáže, které byste přeskočily, ale celkový dojem z knihy je silný.

  Kniha, Baronet, 2016, 9788026904878

 • 5 z 5 hvězdiček Vendula

  Co nebo kdo je Poldark jsem vůbec netušila. Po příjezdu do Cornwallu, kde byla upoutávka na seriál snad úplně všude, jsem neodolala a pustila se do čtení. Skvělá kniha, stejně jako seriál. Všechny díly se čtou samy.

  Kniha, Baronet, 2016, 9788026904878

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora