Jak se spřátelit s temnotou Kathleen Glasgow E-kniha

Jak se spřátelit s temnotou E-kniha

Kathleen Glasgow

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

  • Ihned ke stažení

319 Kč s DPH

Letní knižní koktej | 100 KNIŽNÍCH HITŮ ZA PÁR KORUN Namíchejte si svůj letní knižní koktejl ze stovky knížek za ceny od 49 Kč! Více informací

Popis

SRDCERYVNÝ PŘÍBĚH O ZÁRMUTKU PRO ČTENÁŘE YOUNG ADULT |

Grace Tolliverová, přezdívaná Tiger, je šestnáctiletá dívka z městečka Mesa Luna v Arizoně. Studuje střední školu, kde poznala svou nejlepší kamarádku Cake, s níž hraje i ve školní kapele, a ačkoliv bydlí sama s matkou a svého otce nezná, zdá se jí, že jí nic nechybí. Bohužel jenom do okamžiku, kdy banální hádka s milující, ale až příliš úzkostlivou maminkou přeroste v drama s fatálním koncem. Tiger se tak zničehonic musí vyrovnat s obrovskou ztrátou, na kterou absolutně není připravená.

Ve svém novém životě se však postupně setkává s jinými mladými lidmi a s překvapením zjišťuje, že mnozí z nich jsou na tom daleko hůř než ona. Zároveň ve svém smutku a bolesti objevuje další kamaráda a přátele, kteří jí pomáhají, a nakonec i příbuzné, o nichž neměla ani ponětí. 

Tento román nepojednává pouze o smutku a truchlení. Je to zároveň silný příběh o lásce, přátelství a naději, který přečtete jedním dechem a ještě velice dlouho o něm budete přemýšlet. 

Sdílet 0

Nakladatel
King Cool
datum vydání
1.01.2020
Jazyk
čeština
Počet stran
410

Jak si vede v knihy Dobrovský?

34293. v e-shopu | 34686. minulý týden | 26755. nejlepší dosažené 28.02.2021

43. v E-knihy - Young Adult | 42. nejlepší dosažené 23.06.2021

  • Zajímavé mi přišlo sledovat, jak hrdinka svůj stav zpracovává, jak je pro ni těžké vnímat, nenaštvat se, snášet pohledy a otázky ostatních a vůbec přítomnost druhých lidí, protože o žádného jiného člověka, než byl ten, kterého ztratila, nestála. Její postoj mi svým způsobem připomínal Bellu, která ztratila Edwarda a v její hrudi se usadila černá díra, prázdnota, temnota.

    Více

    Lucie Ďorďová Lucie Ďorďová

Hodnocení a recenze čtenářů

4.5 z 5 6 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 4.0 z 5

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora