3.8 z 5 hvězdiček
E-knihaE-kniha
- E-kniha je momentálně nedostupná
Birdovi bydlí v malebné anglické vesničce v domě se zahradou. Čtyři děti – pragmatická Meg, zasněná Beth a dvojčata Rory a Rhys – chodí do místní školy a po večerech sedávají u společných večeří s milujícími rodiči – hodným tatínkem Colinem a veselou, trochu praštěnou maminkou Lorelei. Jejich dětství je jako z pohádky, dokud do něj jednoho… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Pro tebe všechno
-
Vězeňkyně
-
Bestseller Pomocnice odvedle
-
Panny
-
Ať zemře
-
Ruská panenka
-
Útočiště
-
Maska
-
Ztracená
-
Stín ve dveřích
-
Květy smrti
-
Nepamatuji si své jméno
-
Tajemství rodu Rottových
-
Karanténa
-
Vermontské psycho
-
Rozbité okno
-
Bestseller Žádné lži
-
Nora Sandová 2: Žena, po které se slehla zem
-
Všechny, které pohřbil
-
Violoncellistka
-
Bez slitování
-
Kdo o tom ví?
-
Anděl smrti
-
Dům hlasů
Birdovi bydlí v malebné anglické vesničce v domě se zahradou. Čtyři děti – pragmatická Meg, zasněná Beth a dvojčata Rory a Rhys – chodí do místní školy a po večerech sedávají u společných večeří s milujícími rodiči – hodným tatínkem Colinem a veselou, trochu praštěnou maminkou Lorelei. Jejich dětství je jako z pohádky, dokud do něj jednoho osudného velikonočního víkendu nezasáhne tragédie. Rodina se začíná rozpadat, děti dospívají, odcházejí a z matčiny nevinné sběratelské vášně se stává patologická posedlost. Po letech se Meg do domu vrací. Jaká tajemství se tady skrývají? Má rodina ještě šanci? A co se vlastně tehdy o Velikonocích stalo?
Lisa Jewellová studovala módní ilustraci a komunikaci na Epsom School of Art & Design a pracovala jako PR asistentka pro obchodní dům s módním zbožím. V roce 1998 vydala v nakladatelství Penguin svůj první román, který se stal nejprodávanějším debutem roku, a dnes má na kontě již celou řadu dalších titulů. Žije s manželem a dvěma dcerami v Londýně.
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
3.7 z 5 11 hodnocení čtenářů
3× 5 hvězdiček 3× 4 hvězdičky 4× 3 hvězdičky 1× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
-
Anonym registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Líbila se mi protože je celá zamotaná - ale až i přehnaně. Je tam pěkně popsaná matky povaha, jak postupovala její nemoc. Je tam vidět jak se sobě lidé chovají hnusně a i hezky. Líbí se mi hlavně přeskakování z jednoho roku na jiný v retrospektru
Přečíst více -
Zuzka registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Krásné čtení, doslova jsem se nemohla odtrhnout. Rodina mi svými vztahy připomněla rodinu Johna Irvinga z knihy Hotel New Hampshire.
Přečíst více -
Romana Malíková registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Ani nevím, co mě vedlo k tomu, že jsem si knížku koupila. Rozhodně jsem neprohloupila. Četla se velmi dobře a na velikonoce si na ni určitě vždy vzpomenu.
Přečíst více -
Martina Vymetalova registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Zajimavy pribeh ze zivota, propojeni vice osudu a zivotu rodiny, cetla jsem jednim dechem
Přečíst více -
Alena Svobodová registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Líbila se mi, jak podrobně popisuje matku, která doma hromadí věci. Věrohodně popisované, že hned víte jak to tam mohlo vypadat. Jsou v ní i zajímavé zvraty v jejich životě, nečekané.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Co číst v květnu: 5 novinek plných napětí a silných příběhů
-
Sirotčinec slečny Peregrinové: fenomén, který z podivnosti udělal přednost
-
Proti předpisům: F1 romance s nečekanou hloubkou | RECENZE
-
Yarros oznámila dvě nové knihy. Fanoušci Čtvrtého křídla spekulují
-
Romantické útěky poprvé s barevnou ořízkou
-
Hra bohů: Frustrující, přitažlivá… a neodložitelná | RECENZE
-
Magnesia Litera 2026 zná vítěze. Nejvíce zazářila Mariborská hypnóza
-
Divergence se vrací: Veronica Roth oznámila dvě nové knihy
-
Sto květů – co zůstane, když člověk začne zapomínat? | RECENZE
-
Kdo je Freida McFadden? Autorka Pomocnice odhalila svou identitu
-
Pokračování Spalující rivality vyjde již v květnu!
-
Alchemised: Kniha, která vás zničí, ale stejně ji neodložíte | RECENZE