Eli: queer romance plná bolesti i ryzí lásky | RECENZE
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
E-kniha
Kniha je ve formátech mobi ePUB
149 Kč s DPH
Jsme transparentní
Drowský žoldák Jarlaxl a jeho společník, lidský zabiják Artemis Entreri, si začali budovat domov v drsných Krevelech. Ne všichni jsou ale připraveni věřit muži, který celý život zabíjel pro peníze, neřkuli příslušníkovi rasy podzemních elfů, kteří prosluli fanatickou oddaností démonské bohyni. Pokud se chtějí dostat z Krevel živí,… Přejít na celý popis
Drowský žoldák Jarlaxl a jeho společník, lidský zabiják Artemis Entreri, si začali budovat domov v drsných Krevelech.
Ne všichni jsou ale připraveni věřit muži, který celý život zabíjel pro peníze, neřkuli příslušníkovi rasy podzemních elfů, kteří prosluli fanatickou oddaností démonské bohyni.
Pokud se chtějí dostat z Krevel živí, budou se muset naučit důvěřovat svým nepřátelům a podezřívat přátele.
5.0 z 5 1 hodnocení čtenářů
1× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Zlata Maňáková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Když se spojí úhlavní nepřítel s jiným nepřítelem nemůže to dopadnou jinak než katastrofálně, zato se však královsky pobavíte. U těchto dvou antihrdinů není nouze o zábavě. Výborná, čte se jedním dechem.
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Nestihli jste naše žhavé literární odpoledne na Masarykově nádraží, nebo...
Pokud nevíte, zda sáhnout po „nové Lukáškové“, váš osobní...
Po dočtení poslední knihy, která byla na můj vkus až příliš...
Už jste také někdy spadli do pasti algoritmu sociálních sítí? Znáte to....
Ne vždycky má člověk chuť vyrážet na nákup do obchodního centra. Někdy...
Pokud jste unavení ze všech těch varování, že světu hrozí atomová válka...
Od letošního CinemaConu už uběhlo pár týdnů, ale moje nadšení z...
Po knize Pošta Jindekde jsem sáhla hlavně proto, že mám tvorbu Emily J....