Božské začátky Christina Laurenová E-kniha

Božské začátky E-kniha

Christina Laurenová

Četl(a) jsem
Chci přečíst
Součástí série: Božský

E-kniha

 • Ihned ke stažení

194 Kč s DPH

Romantické útěky na dlouhé zimní večery | Navíc s dobrou slevou! Upusťte uzdu své fantazii a vydejte se společně s Julií Caplinovou např. do Kavárny v Kodani! Více informací

Popis

Božský bastard a božská potvora během svého vášnivého vztahu zažili řadu vzrušujících okamžiků. Nyní je čeká další zásadní krok – svatba století!

Chloe Millsová a Bennett Ryan se nemohou dočkat, až konečně uslyší svatební zvony. Chloe se ztrácí v posledních přípravách a vážně zvažuje, zda by se vše nedalo vyřešit snadněji v Las Vegas, zatímco Bennett skládá dočasný slib zdrženlivosti, protože nechce, aby ho před svatbou „rozptylovalo“ Chloino božské tělo.

Napětí ve vztahu s pobouřenou a vzdorující Chloe stoupá a nepomáhají ani příbuzní a přátelé, kteří vnáší do už tak složité situace jen chaos a zmatek. Vášnivý vztah se blíží k vyvrcholení a nikdo netuší, zda se Chloe a Bennett dokážou minovým polem odpíraného sexu propracovat až k oltáři. Podaří se jim projít nástrahami, které jim do cesty staví osud a jejich přátelé, a současně si uchovat to, co je dělí a současně pevně spojuje?

Božské začátky jsou poslední částí „božské série“ a kromě odpovědi na tu nejdůležitější otázku nabízí ochutnávku toho, na co se můžeme od obou autorek těšit v budoucnu.

Sehraná dvojice autorek čtenářům opět nabízí to, co tak skvěle ovládá. Dobře odměřenou dávku romantiky, humoru a sexu, zábavný příběh propojený řadou půvabných epizod, vtipných dialogů a především odvážně popisných erotických scén, které často zaberou i několik stran, ale ani na okamžik nenudí.

Sdílet 0

Nakladatel
Jota
datum vydání
1.01.2021
Počet stran
256

Jak si vede v knihy Dobrovský?

57945. v e-shopu | 35970. minulý týden | 3899. nejlepší dosažené 01.03.2021

479. v E-knihy - Romány a erotické knihy | 228. minulý týden | 156. nejlepší dosažené 02.11.2021

Hodnocení a recenze čtenářů

3.0 z 5 5 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • 4 z 5 hvězdiček Lee

  Myslím si, že tuhle dvojici prostě buď milujete nebo nenávidíte. Případně obojí, ale nikdy nic mezi tím. Jejich příběh je tak moc vášnivý, že ani nejde napsat, že by byl i jiný. Jejich vztah je na hraně všeho a ničeho, spojení světla a tmy, lásky a nenávisti, války a míru, boje a svobody, chaosu a řádu, rozumu a hlouposti, ctnosti a neřesti... Ale vždy s obrovskou dávkou citu. Je to výčet spousty protikladů, které do sebe zapadají a tvoří výrazný celek. "Nenávist, žádostivost, strach, lítost, touha, láska láska láska láska oslepující láska. Bennett a Chloe. Pan Ryan a slečna Millsová. Pan Mills a paní Ryanová. Muž a žena. Bastard a potvora." Jejich vztah by se dal vystihnout několika citacemi z této knihy: "Kdyby věděl, co si hodlám na večer obléknout, kalhotkami by mě přivázal k posteli a osobně by mě převlékl." "Musím přiznat, že kdyby (Max) nezasáhl a nepřevzal iniciativu, určitě bych už na mol, řádil v hale jako tygr a propouštěl zaměstnance, včetně těch, kteří nepracují pro nás." I přesto, že mě všechny knihy o této dvojici neuvěřitelně baví, přijde mi, že se všechny tyhle dodatečný díly o jejich dvojici, mohli vlézt do jedné knihy. Což ale nic nemění na tom, že jejich přístup k životu, světu a sobě samým miluji a knihy o nich, mě nikdy neomrzí. "Možná se nějakého zemětřesení dočkáš a třeba se přivalí i pořádná vlna, ale s tím se nedá nic dělat, protože osud neovládáš o nic víc než člověka, kterého miluješ."

  E-kniha, Jota, 2021,

 • 4 z 5 hvězdiček Miroslava Svobodová

  Tak trochu zbytečné zakončení série,nic méně jsem se nakonec začetla,nebylo to uplně špatné,

  Kniha, Jota, 2021, 9788075658401

 • 3 z 5 hvězdiček Anonym

  Toto je už zbytečná kniha z jinak skvělé série. Moc mě nebavila.

  Kniha, Jota, 2021, 9788075658401

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora