Božská potvora Christina Laurenová E-kniha

Božská potvora E-kniha

Christina Laurenová

Četl(a) jsem
Chci přečíst
Součástí série: Božský

E-kniha

 • Ihned ke stažení

149 Kč s DPH

Milý Bene Halina Pawlowská Milý Bene - tak se jmenuje nejnovější román od populární české spisovatelky, Haliny Pawlowské. Více informací

Popis

Bennett & Chloe, Max & Sára, Henry & plný stůl jídla a Will & – krásný transvestita? Někdo si užívá tajných dostaveníček, někdo to rád na veřejnosti a jiný vymýšlí odplatu. Na této rozlučce se může stát úplně všechno.

Max, Will a Henry, to jsou Bennettovi nejlepší přátelé, kteří se rozhodli uspořádat mu tu nejdivočejší rozlučku se svobodou. Luxusní kasina, zářící kluby, alkohol, který teče proudem, a žhavé tanečky na klíně. Počkat – cože?! Bennett rozhodně nepatří k mužům, kteří by si užívali pozornosti jiných žen. Když mu tedy Max oznámí, že na něj v salonku čeká překvapení, je dost naštvaný. Musí se řídit instrukcemi – sednout si na židli, zavázat oči a čekat, co se bude dít. Když se po chvíli otevřou dveře a místností se rozline hudba a sladký parfém, je mu ještě o trochu hůř. Do té doby, než tóny přeruší známý hlas: „Zdravím, pane Ryane.“ Ta potvora!

Jakmile Bennett zjistí, že se ocitl v jednom městě se svou snoubenkou Chloe Millsovou, snaží se všemožně vymyslet, jak by se nepozorovaně vytratil z pánského večírku. A pozor, zřejmě není jediný, kdo má těsno v kalhotách. Max a jeho podivné výmluvy a odchody jsou rozhodně podezřelé. Sára je tu taky!

Tenhle večer bude hodně dlouhý, hodně vášnivý a tak trochu na hraně zákona. Ale pokud všechno, co se stane ve Vegas, zůstane ve Vegas, možná už nebudou chtít odejít!

Sdílet 0

Nakladatel
Jota
datum vydání
1.01.2020
Jazyk
čeština
Počet stran
158

Jak si vede v knihy Dobrovský?

38973. v e-shopu | 55031. minulý týden | 2147. nejlepší dosažené 23.08.2020

233. v E-knihy - Romány a erotické knihy | 449. minulý týden | 228. nejlepší dosažené 02.12.2021

Hodnocení a recenze čtenářů

3.9 z 5 10 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • 5 z 5 hvězdiček Lee

  Tahle kniha byla bezva i přes to, že nebyla tak silná jako předchozí knihy. A svým způsobem si musím přiznat, že byla naprosto o ničem. Výlet do Vegas si všichni užívali a já se nad knihou několikrát vážně rozesmála. Dialogy mezi Bennettem a kýmkoliv dalším jsou kouzelné. Ale nikdy nepředčí rozhovory s Chloe, je zatraceně pohotová, má geniální způsob myšlení, smysl pro humor, mluví sprostě a přesto všechno dokáže být neuvěřitelně něžná, vášnivá a zranitelná. Myslím, že miluju paní Bennett Millsovou a její povahu.

  E-kniha, Jota, 2020,

 • 2 z 5 hvězdiček Dominika V.

  Mám přečteny již 3 knihy ze série Božský. Samozřejmě se nejedná o žádná hluboce filosofická díla, ale o pohodové oddychovky, kterým však neschází nějaký nápad, příběh, humor a i nějaké pikantnosti. S tímto očekáváním jsem sáhla i po Božské potvoře. Téměř od začátku mě kniha nezaujala a přijde mi ze série nejslabší. Ač je knížka útlá, musím se do čtení téměř nutit. Chybí nějaká lehkost, svěžest, dílko působí těžkopádně a zavání snahou už vyčerpané téma "vydojit" až do konce. Situace a dialogy jsou nepřirozené, vše působí trochu umělým dojmem, pokusy o humor jsou pro mě křečovité a nevydařené. A hlavní hrdinky, které známe z předchozích dílů, se zde téměř jeví jako nesympatické a hloupé. Škoda, ale tato kniha je pro mě celkem zklamáním.

  Kniha, Jota, 2020, 9788075657305

 • 5 z 5 hvězdiček Monika Waszková

  Krásné, ale krátké : -)

  Kniha, Jota, 2020, 9788075657305

 • 5 z 5 hvězdiček Veronika

  Krásné doplnění, hezky čtivá

  Kniha, Jota, 2020, 9788075657305

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora