Zabij mě znovu Audiokniha (mp3)

Přehrát ukázku

00:00

00:00

Zabij mě znovu Audiokniha (mp3)

Součástí série: Detektiv Tom Douglas 5. díl z 6

Audiokniha (mp3)

 • Ihned ke stažení

Když Maggie Taylorová přijme v Manchesteru nové zaměstnání, je přesvědčená, že z pohledu její rodiny jde o krok správným směrem. Děti si zvyknou záhy, ovšem manžel Duncan už tak nadšený není. Nic ale nemůže Maggie připravit na šok, který zažije, když jednou večer přijde z práce domů a zjistí, že Duncan zmizel a jejich malé ratolesti nechal samotné… Přejít na celý popis

Pocta Malému princi Vyberete si Malého prince s liškou, hvězdnou oblohou, růží, nebo rovnou všechny? Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Když Maggie Taylorová přijme v Manchesteru nové zaměstnání, je přesvědčená, že z pohledu její rodiny jde o krok správným směrem. Děti si zvyknou záhy, ovšem manžel Duncan už tak nadšený není. Nic ale nemůže Maggie připravit na šok, který zažije, když jednou večer přijde z práce domů a zjistí, že Duncan zmizel a jejich malé ratolesti nechal samotné. Nemůže se mu dovolat a vůbec netuší, kam mohl manžel odejít a proč. A pak zjistí, že není jediná, kdo po něm pátrá. Když dojde k brutální vraždě ženy, která se Maggie nesmírně podobá, a vyšetřování převezme inspektor kriminálky Tom Douglas, uvědomí si Maggie, jak málo toho ví o Duncanově minulosti. Je tím, koho miluje? A před kým chtěl utéct? Na rozhodování, zda mu důvěřovat, nebo ho zradit, nemá mnoho času. Jedno už totiž Maggie pochopila – brzo zemře další žena a možná to bude ona sama. Rachel Abbottová (1953) Rachel Abbottová se narodila v kousek od anglického Manchesteru. Pracovala jako systémová analytička, poté si založila vlastní firmu nabízející interaktivní obsah. Roku 2000 společnost prodala a roku 2005 se přestěhovala do italského regionu Marche. Před nedávnem přesídlila na Alderney, jeden z Normanských ostrovů, kde se nyní na plný úvazek věnuje psaní. Její první kniha Only the Innocent se stala mezinárodním bestsellerem a podobně úspěšně si vedl i její druhý román The Back Road. Mezi její romány, které vyšly v češtině patří Spi sladce, Nezvěstná a Ohrožená. Simona Postlerová (1964) Narodila se v Plzni v roce 1964. Její rodiče se věnovali filmu. Otec byl režisérem a matka herečkou. Už od raného dětství chtěla být herečkou. Studovat šla na gymnázium, které úspěšně dokončila. Po gymnáziu šla studovat herectví do Prahy na DAMU. Můžeme ji vidět v představeních např: Brouk v hlavě, nebo Jistě, pane ministře. Hodně také dabuje a věnuje se i rozhlasu se kterým spolupracuje. Z dabingu její hlas můžeme slyšet např. Samanthu Carter v seriálu Hvězdná brána, Lorelai Gilmoreovou v seriálu Gilmorova děvčata, Annie Hackerovou v Jistě, pane ministře.

Sdílet 0

série
Detektiv Tom Douglas 5. díl z 6
Další ze série
2. Ohrožená
4. Nezvěstná
5. Zabij mě znovu
6. Skryté okno
kategorie
Audioknihy » Beletrie » Detektivky, Thrillery a Horory » Thrillery
Nakladatel
Mladá fronta
datum vydání
3.07.2018
Vazba
mp3
jazyk
čeština
Délka
11:50:38

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.9 z 5 11 hodnocení čtenářů

10× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

 • Lucie Paterová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Skvělá kniha od začátku až do konce. Skvělá zápletka, sympatická postava hlavního vyšetřovatele Toma Douglese, autorka má skvělý čtivý styl psaní a dokáže čtenáře udržet v napětí. Rozhodně se pustím i do dalších knih autorky. Doporučuji.

  Přečíst více
 • Jana H. registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Kniha se mi moc líbila,Maggie má věřit nebo ne,je to těžké.Napětí jak to bude a co dál.Doporučuji.

  Přečíst více
 • Lucka registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Všechny knihy od této spisovatelky jsou úžasné!!! Neuděláte chybu, když si je koupíte a přečtete. Kniha byla výborná!!!!

  Přečíst více
 • Anonym registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

  Jistě dobrá detektivka, kde první polovina mi přišla trošku slabší, pak se to rozjelo, napětí gradovalo a nakonec jsem knihu za dva večery měla přečtenou. Milovníkům napětí určitě můžu knihu doporučit !

  Přečíst více
 • Leona registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Autorku mám ráda. Čte se velmi dobře. Děj napínavý a rozuzlení celkem překvapivé .

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 249 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora