6 červencových novinek, které si přibalit na dovolenou
Slunce svítí, prázdniny jsou v plném proudu a spousta z nás si dopřává...
Audiokniha (mp3)
Kniha je ve formátu mp3
349 Kč s DPH
Jsme transparentní
„Vy blázni, přestaňte konečně krmit Mloky!“ / Geniální nadčasová temná budoucnost světa. Ostrá satira ukazuje na příkladu Mloků, že nelze kohokoli bezskrupulózně využívat, aniž by přišel zasloužený trest ohrožující existenci celého lidstva. Zpočátku jsou Mloci roztomilí, dělníci – levná pracovní síla, která má za úkol za lidstvo udělat těžkou… Přejít na celý popis
„Vy blázni, přestaňte konečně krmit Mloky!“ / Geniální nadčasová temná budoucnost světa. Ostrá satira ukazuje na příkladu Mloků, že nelze kohokoli bezskrupulózně využívat, aniž by přišel zasloužený trest ohrožující existenci celého lidstva. Zpočátku jsou Mloci roztomilí, dělníci – levná pracovní síla, která má za úkol za lidstvo udělat těžkou a nepříjemnou práci, kterou nechce nikdo dělat. Jenže i na ně platí okřídlené rčení, že jsou „dobří sluhové, ale zlí páni“. Roztomilí Mloci si totiž postupem času uvědomí, že mají také právo na svůj životní prostor a nekompromisně ho začnou po lidstvu vyžadovat… Válka s Mloky je jedna ze základních knih české literatury dvacátého století a povinná četba k maturitní zkoušce. Přináší ostrou satiru, která zpočátku zábavnou formou poukazuje na nešvar snažit se vydělat na všem, co slibuje zisk, i kdyby to s sebou mělo přinést zkázu.
4.2 z 5 111 hodnocení čtenářů
49× 5 hvězdiček 41× 4 hvězdičky 13× 3 hvězdičky 6× 2 hvězdičky 2× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Kateřina Dušková registrovaný uživatel 1 z 5 hvězdiček
Kniha mě docela dost zklamala, přišlo mi že autor hodně natahoval text a já nemám ve zvyku některé z částí přeskakovat. Některé pasáže byly příliš popsané a trvalo než se vlastně něco událo.
Petra registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Zajímavý nápad. Lidé začínají využívat mloky jako pracovní sílu, mloci se přemnoží a začnou vládnout lidem.
Aneta S. registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Nadčasová kniha, poutavý děj. Skvělé. Doporučuji. Už se nedivím, že je v povinné literatuře u maturity.
wnikisek registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček
Moje maturitní četba, ale popravdě mě moc nebrala :D
Nikola Matoušková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Moje nejoblíbenější kniha od Karla Čapka. Kniha je velmi čtivá (až na ty novinové články) a zajímavá. Nejvíce se mi líbil přesný popis mloků "ty jejich malé ručičky" až mi jich bylo někdy líto :)
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Slunce svítí, prázdniny jsou v plném proudu a spousta z nás si dopřává...
Pokud vám seriál Heated Rivalry (Spalující rivalita) nedal spát a zhlédli...
Pokud nevíte, zda sáhnout po „nové Lukáškové“, váš osobní...
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Nestihli jste naše žhavé literární odpoledne na Masarykově nádraží, nebo...
Po dočtení poslední knihy, která byla na můj vkus až příliš...
Už jste také někdy spadli do pasti algoritmu sociálních sítí? Znáte to....
Ne vždycky má člověk chuť vyrážet na nákup do obchodního centra. Někdy...
Pokud jste unavení ze všech těch varování, že světu hrozí atomová válka...